Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

szukam inspiracji, coś małego związanego z końmi, raczej nic ze szczegółami, najchętniej albo kontur albo cały wypełniony, niestety nie umiem nic takiego znaleźć w internetach 😉


Wpisz w google: „singleline horse tattoo” albo „elegant horse tattoo”. Konia niestety łatwo schrzanić. Ja mam tatuaż z koniem ale mój mąż szukał artysty ze dwa lata zanim się zdecydowałam.
Ale z drugiej strony, dlaczego nie można mieć czegoś, co po prostu ładnie wyglada? :p
A ja mam nową dziarkę 🙂 na pół-spontanie, w ramach wczorajszego walk-in day- akcji dla schroniska dla zwierzaków w TattooFamilia.

Muszę się niestety zgodzić, że na żebrach rzeczywiście boli jak diabli.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2017 08:26
Kontestacja właśnie widzę zdjęcie Twojej nowej dziarki i wygląda na to, że poszłyśmy w identyczny motyw  😂
Czyli "Firefoxy" Twój?  😁 Od dawna mi się marzyły takie liski, chociaż sam bohater dość oklepany, to w ciekawej odsłonie przestaje być tak banalny 😉
Teraz czas polować na nowe zapisy, żeby zrobić coś na jesieni pewnie  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2017 08:39
Tak, to moje  😁 Dopiero na zdjęciu zauważyłam podobieństwo do tego logotypu  😡 Ale i tak jestem mega zadowolona  🏇 Tylko portfel mniej  😉
Oj, mój też będzie średnio zadowolony... Ale jakoś rozłożyłam sobie tę kaskę na kawałki. Dałam już zaliczkę (1/3 ceny), brat w ramach prezentu da mi sporą część, resztę odkładam po 50-100zł od dość dawna w takie miejsce które nie rzuca się w oczy więc nie będę czuć jak zniknie, gdzieś tam leży jakieś zapodziane 60 euro. Da radę 🙂 Tylko termin przybliża się mega ślimaczo.
Dziewczyny - jeśli znacie artystę, który robi super geometryczne wzory zwierzaków w kolorze, to podeślijcie proszę linki do insta czy tam inne namiary, bo robię research w tym kierunku. Dwa tatuaże to mało 😉 pora na następny  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 stycznia 2018 15:43
Zmarł Jagoda Granda z warszawskiego Gulestusa  😕 Najbardziej pozytywny i pełny energii artysta, u jakiego miałam okazję się dziarać..
Cooooo???
Jak to???
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 stycznia 2018 22:11
Tętniak  😕
Straszne...
Byłam w Gulestusie miesiąc temu u Sick Rose... Widziałam go, taki młody zdolny artysta... Chciałam od niego syrenę....
Ma ktoś z Was motyla ale takiego jakby trójwymiarowego ?  😉 😡 Się mi podoba i tak sobie myślę....czy to fajne czy raczej nie  😎
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 stycznia 2018 18:10
Mam w końcu swojego Włóczykija 🙂
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
09 stycznia 2018 14:05
madmaddie, swietny  💘

Jacy artysci robia piekne, nieco kreskowkowe zwierzatka - takie jak np. Julia Szewczykowska? Najlepiej we Wroclawiu, Krakowie, chociaz biore pod uwage prawie cala Polske, tylko nie Warszawe?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 stycznia 2018 07:57
dzięki 🙂

nie mogę znaleźć Julii, więc nie wiem jak dziara, ale wydaje mi się, że Ms Kudu by Ci spasowała 🙂
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
10 stycznia 2018 09:17
Bo jej nazwisko zle znapisalam 😵 juz poprawilam

Ciekawy styl ma Ms Kudu, ale chyba troszke za "ciezki" na to co chce, tzn. jej tatuaze sa pelne linii, w stylu ciezkich szkicow.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 stycznia 2018 00:17
ja jeszcze wpadnę z recenzją Easytattoo - kupiłam zestaw do pielęgnacji tatuażu (zastanawiałam się nad Balm tattoo, ale koleżankę uczulił, a ET używam przeciwsłonecznego od lat)
jestem zachwycona!  tatuaż wygoił się bardzo szybko, na początku krem koił bolącą skórę, a potem znaaacznie łagodził swędzenie. Na temat kolorów się nie wypowiadam, bo to świeży tatuaż, ale zagoił się dużo lepiej niż mały napis alantanem smarowany. Polecam!
Hej 🙂
Może wy mi pomożecie, kto mógłby mi zrobić coś w podobnym stylu? Najlepiej Kraków, Katowice, Warszawa lub Wrocław  🙇

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 stycznia 2018 01:43
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 stycznia 2018 06:16
Ollie Siiz z DirtyLust w Warszawie. Właściwie to ona robi tylko takie 😉
Dziękuje  🙇 😍
Cześć, wpadam, bo mam małe emergency, a może ktoś miał podobną sytuację i może coś doradzić 🙄

W czwartek robiłam tatuaż, a przed chwilą kot mi się czegoś przestraszył i uskoczył w bok, prosto na moją rękę, oczywiście trafiając pazurem w tatuaż.... zdarła mi kawałek naskórka na krawędzi tatuażu 🙁 przemyłam to wodą, psiknęłam octaniseptem i dookoła nałożyłam bepanthen. Miał ktoś taką sytuację? Jak to się może goić?
Napisałam do laski, u której robiłam tatuaż, ale jest na urlopie, więc odpisuje z opóźnieniem, a ja strasznie panikuję, że po wygojeniu to będzie widać.... A taki był piękny 😕
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
03 lutego 2018 19:21
Libella, ubytek bedzie mozna zawsze poprawic, tzn. wypelnic. Chyba niewiele wiecej mozesz zrobic teraz, tylko bardzo dbac o czystosc i nawilzenie.

Ponawiam prosbe, czy moze ktos polecic artystow z Wroclawia, ktorzy zajmuja sie robieniem bajkowych/kreskowkowych zwierzatek? :kwiatek: :kwiatek:
Becia23 dzięki. W międzyczasie odpisała mi "moja" tatuatorka, więc jestem trochę spokojniejsza. Najbardziej mnie wkurza, że to jest na samej krawędzi kwiatka i aktualnie wygląda, jakby jeden z płatków postanowił się trochę oderwać. Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać 🤣
Becia23, zerknij na prace Kwiatkowskiej Katuszy.
Ja się jaram coraz bardziej *-*
"Poprawiam" pióra 13.02. A tak naprawdę zakrywam je totalnie i nic z nich nie zostanie. Sesja całodzienna.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
13 lutego 2018 10:53
Becia23, zerknij na prace Kwiatkowskiej Katuszy.

Honey, sorki za późną odpowiedź.

Dzięki bardzo, ale to dalej nie do końca styl, o który mi chodzi, bo Katusza ma ten styl jednak bardzo specyficzny...

Naprawdę nie ma we Wrocławiu nikogo, kto robi tatuaże w takim mniej więcej stylu?

[img][[a]]https://scontent-sea1-1.cdninstagram.com/vp/624928124906ca9c502546b84febc5be/5B0C0515/t51.2885-15/s480x480/e35/c0.94.1080.1080/18443097_1926672064217975_54198621804953600_n.jpg?ig_cache_key=MTUxNDMxMDgyNDEzMzc0OTg2MA%3D%3D.2.c[[a]][/img]
(Julia Szewczykowska)


(Google)


(Google)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 lutego 2018 11:03
To są 3 różne style. Czemu nie pójdziesz np do Szewczykowskiej, skoro Ci odpowiadają jej prace?  🙂
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
13 lutego 2018 11:22
Bo mi baaardzo nie po drodze do Warszawy 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się