Kącik Ujeżdżenia

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
10 listopada 2008 18:33
Teraz czas na reaktywację pingwinów
Więc: kto? kiedy? gdzie? co? itp. itd. 🙂
Mam nadzieję, że nie zapadliście już w sen zimowy :wink:
z serii, co gdzie kiedy - z wiadomości na głównej stronie Volty

Trwa dobra passa reprezentanta Polski w ujeżdżeniu Michała Rapcewicza. Podczas Fest Der Prerde rozgrywanego w Wiedniu w piątkowym konkursie nr 10 - HOCHRIEGL-Preis - zajął on trzecie miejsce z wynikiem 73,250% zaś w sobotnim MANFRED MAUTNER MARKHOF TROPHY - pierwsze miejsce z wynikiem 75,500

BRAWO!!!
Uplacowal sie nawet przed Anja Plönzke, to jest niezly wynik. Gratulacje!
naprawde warto to obejrzeć - zwycięski przejazd Michała i Randona:



a tutaj inne:


Można mieć owijki w trakcie przejazdu
nie, jedynie na rozprężalni i do dekoracji
To dlaczego Randon ma owijki? xD
nie wnikałam, może to już PO wygranej pokaz czy przejazd na bis? fakt faktem że w trakcie konkursu każdej klasy nie można zakładac owijek ani ochraniaczy, tak było od zawsze wedle przepisów - chyba że coś się zmieniło 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 listopada 2008 21:49
Bo to nie były oficjalne zawody FEI, tylko bardziej zawody rozgrywane w ramach pokazu w celu propagowania ujeżdżenia - dlatego też m.in. rozgrywane były tylko programy dowolone. W związku z tym nie obowiązywały ich pzepisy FEI i przypuszczam, że dlatego zezwolili na starty w owijkach, bo jakby nie patrzeć tak jest ładniej i obrazek jest atrakcyjniejszy dla oka laika.
a kto z voltowiczów zawita w aromerze 22go? 🙂 toż to już za tydzień z małym haczkiem 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 listopada 2008 23:45
Ja planuję, ale to już chyba wiesz
to wiem
Hmm, tak mnie przed chwilą naszło, że może uda mi się wpaść do aro tego 22go pokibicuję znajomym.

co za głupie buźki
Ja się cały czas zastanawiam,ale coś się zdecydować nie mogę😉
Ja najprawdopodobniej zadebiutuję w Aromerze ;]
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 listopada 2008 17:48
Koniczka, xgosiekx a jake programy jadziecie?
Ja bym kurczę chciała się wybrać jako kibic, ale pewnie nie trafię z mojej wsi Chyba, że jakaś dobra dusza podpowiedziałaby mi jakimi środkami transportu najlepiej się tam dotelepać...
A skąd będziesz jechać? Ja też bym chętnie wpadła jako widz 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 listopada 2008 18:53
Konkretnie będę chciała doczłapać zza Bemowskiej wsi, ale do Centrum jakoś dojechać dam radę Gorzej już dalej I tu już liczę na wsparcie
Brawa dla p Michała Rapcewicz!! Ogromną przyjemnością było oglądać tą parę we Wrocławiu
I oby częściej zawody takiej rangi we Wrocławiu🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 listopada 2008 23:31
Zgłosiłam się na N2 i N6 🙂
Raven, KS ja może będę jechać jako widz samochodem, to ew. mogę Wam posłużyć jako transport 😉
a to w aromerze nie ma N7 tylko N6 ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 listopada 2008 00:08
W podstawowych propozycjach było tylko N2 i N7, parę dni po ich opublikowaniu Aromer podał komunikat na swojej stronie i na dressage.pl, że na życzenie uczestników dodają jeszcze do programu zawodów N6.
Czyli jest N2 N6 N7 ??
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 listopada 2008 00:17
Ja jednak nie jadę. 🙁 Stwierdziłam, że jeszcze się z kobyłem nie dogaduję tak jakbym chciała.
W kąciku west nikt nie zareagował to tu dam:
Tania napisał: W kąciku west nikt nie zareagował to tu dam:

boskie!
Denisa Shultza można oglądać w Polsce na zawodach np.w Roleski Ranch.
Patrząc na niego zwróciłam uwagę,że tak klasycznie siedzi,ale nie wiedziałam,że taki dresażysta z niego dzielny.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
17 listopada 2008 15:17
Libella oooo było by super No to z KS musimy się ładnie uśmiechnąć...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się