Kącik Ujeżdżenia

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
26 czerwca 2009 16:29
Te konie latajace w klusie 😁
to jeszcze kilka
jeszcze raz Don Windsor

Bonaire van de .....




reszta później
A jak zmagania w Gostarze?
Ktoś był, oglądał?
Wyniki są już gdzieś dostępne tylko ja nie umiem szukać czy jeszcze nie ma?  🙂
my w gostarze bylismy przez weekend... padalo niemal non-stop, ale czworobok dobrze sie jechalo..
ogolnie pare fajnych przejazdow bylo, wyniki sa na dressage.pl
Czy ktos pamieta moze gdzie mozna znalezc program do kuru? chodzi mi o znalezienie odpowiedniej muzyki. cos mi swita, ale nie moge znalezc. byl kiedys jakich program, gdzie trzeba bylo policzyc kroki konia w danym chodzie.
blagam pomozcie!
a ktos ma moze zdjecia z Gostara ?  🙂
asior   -nothing but eventing-
02 lipca 2009 19:45
Nie wiem gdzie zapytac, wiec napisze tutaj.

Mialam juz cylinder rozm. 56 Penta, byl duuuzo za duzy i za plytki. Przymierzalam cylindry Christy`s i rozm. 58 byl za ciasny a 59 za duzy  🤔wirek: Stad moje pytanie - jakie macie cylindry? Gdzie jest w PL sklep z duzym wyborem? Nie mam juz sily do bawienia sie w wysylanie i zwracanie cylindrow do sklepow. Help  😵
Ja mam cylinder firmy Wegener, rozmiar 56, plytki, ale ladnie lezacy. Nie lubie takich wysokich.
asior   -nothing but eventing-
02 lipca 2009 19:58
Anka, znasz moze jakies sklepy w Niemczech, w okolicy Berlina najchetniej (im blizej granicy, tym lepiej  :hihi🙂 z duzym, wyborem na miejscu? Ja z braku cylindra jechalam MP w kasku i krotkim fraku - wioooocha  👀
Nie mam pojecia. Googlowalam wlasnie troche, ale nic nie znalazlam. Szukaj cylindrow firmy Christy`s albo Wegener. Wieksze sklepy jezdzieckie w duzych miastach maja zazwyczaj porzadny wybor. 🙂
asior   -nothing but eventing-
02 lipca 2009 20:09
No wlasnie Christy`s mierzylam w zeszlym tyg i nie ma na mnie rozmiarowki  😵 Dlatego chce sie przejechac do Niemiec i poszukac czegos, bo w PL szukam czegos juz czwarty rok  🙂
Faktycznie pisalas powyzej o christy`s. nie mam dzisiaj glowy  😵

Jest jeszcze firma Sutterer: robia piekne cylindry roznego rodzaju. Lub Euroriding.
kpik   kpik bo kpi?
02 lipca 2009 20:22
ja mam cylinder John Webb, roz. 56 -  trzyma się świetnie bez zadnego mocowania
nie znam się, nie wiem czy jest wysoki czy nie, foto na głowie:


kupowany w sklepie losedau w Bisingen- mieli duuży wybór
asior   -nothing but eventing-
02 lipca 2009 21:06
Pozostaje mi po prostu wybrac sie do Berlina albo Hamburga i tam poszukac cylindra. Do Bisingen mam 1000km, wiec sobie daruje  😉 Ale dzieki za podpowiedzi. :kwiatek:
Ktoś się może orientuje gdzie jeszcze będą eliminacje do MPMK, najlepiej w okolicy Dolnego Śląska ? :>
Prócz Partynic.
Gostar niestety nas ominął...  🤔
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 lipca 2009 09:55
widzieliście wyniki CDIO Aachen? detronizacji Anky ciąg dalszy... 😉

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 lipca 2009 10:24
carolineja nie widziałam,ale chetnie bym zoabczyła,gdzie można znalezc te wyniki?
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 lipca 2009 10:27
no tak najprosciej... http://www.google.pl/search?q=CDIO+Aachen+2009

pierwszy link z wyników to oficjalna strona zawodów, na której opublikowane sa wyniki...
do tego chociazby na eurodressage.com sa....
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
03 lipca 2009 10:27
Ktoś się może orientuje gdzie jeszcze będą eliminacje do MPMK, najlepiej w okolicy Dolnego Śląska ? :>
Prócz Partynic.
Gostar niestety nas ominął...  🤔

amazonka wejdź na stronę PZHK, tam jest terminarz.
Ja myślałam o Częstochowie pod koniec lipca, przy dobrych wiatrach może wybierzemy się jedną przyczepą?
http://results.chioaachen.de/resultpage09/DRE/D2.asp


Nawet Korelova wyprzedziła  😀 😀 😀 😀
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 lipca 2009 13:00
mnie google nie lubia 😎
Ktoś wybiera się do Bajardo w przyszłym tygodniu?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 lipca 2009 09:45
Ja oczywiście będę 😉 W roli sekretarza tym razem.
oti   Everybody lies...
04 lipca 2009 10:44
my z Gniadym jedziemy  😀 tym razem tylko na P-1, szykujemy siły (i kasę :p ) przed ZO w Aromerze.
Ja mam pierwsze zawody w tym roku za soba. W konkursie dla 3- i 4-latkow zajelam z ta klacza po Fürst Heinrich 2-gie miejsce (8,16 pkt),  a z tym kasztanem ogierem 4-te miejsce (7,5 pkt). W klasie P dla mlodych koni z jednym 4-latkiem 3-cie (7,9 pkt) i z 5-latkiem 10-te (7,4 pkt).
Jestem strasznie zadowolona, bo wszystkie konie debiutowaly, ogier byl grzeczniejszy, niz w domu, kobyla jak stara szla, 4-latek nauczyl sie duzo, a z pomyslu startu na tym pieciolatku wszyscy sie posmiewali  😅
No gratulacje!  :kwiatek: Miło "puchnąć z dumy"?  😀
Dziekuje. Pierwsze koty za ploty 😉 Teraz musimy sie postarac, zeby nastepne zawody przynajmniej tak samo dobre byly 😉
Anka gratulacje  😉
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
04 lipca 2009 12:52
Super- gratulujemy, oraz trzymamy łapki i kopytka za następne starty !
Może  jakieś foty masz ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się