Kącik Ujeżdżenia

caroline   siwek złotogrzywek :)
15 maja 2009 18:56
halo, wielkie dzieki :kwiatek:
Muszę się pochwalić, bo mój siwy dzisiaj debiutował w Lce 🙂
Zajął drugie miejsce z wynikiem 64,5% 🙂
Alice, Gratulacje 😉 Zdradzisz coś więcej z Lipiec, kto co powygrywał?
Lke wygrała Ola Furgo na jakimś gniadoszu, Ptke Ania Skrzeszewska na Castorze Z 😉 C chyba Aagata Lenartowicz, ale nie dam sobie głowy uciąć. Grand Prix nie doczekałam😉
A tak się prezentował mój arabiasty 😉
a nigdzie nie będzie wyników?
btw strona skj nie działa
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2009 19:43
Lke wygrała Ola Furgo na jakimś gniadoszu, Ptke Ania Skrzeszewska na Castorze Z 😉 C chyba Aagata Lenartowicz, ale nie dam sobie głowy uciąć. Grand Prix nie doczekałam😉


Alice - po pierwsze gratuluję udanego występu Chonsu.

były 4 konkursy klasy P, w tym jeden wkkwowski (1* A  2009) 😉, i dwie C klasy.

a GP wygrała Mariana,przed  Danielą Kuczkowską ...choć mnie bardzo zachwycił Night Moon Danieli 😵
[quote author=Ktoś link=topic=11.msg255072#msg255072 date=1242585822]

Alice - po pierwsze gratuluję udanego występu Chonsu.

[/quote]

Dziękujemy  :kwiatek: To zasługa jeźdzca... no i mocno trzymałam kciuki 😉
Alice a kto na Chonsu jechał?? Ty nie chciałaś??

A koń Oli Furgo to Szaman 🙂 okazało się zę chłopak ma lepsze predyspozycje do ujeżdzenia niż skoków  🤣
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2009 20:03
wychodzi na to,że i Chonsu odnalazł swoje powołanie  😉
Ja nie chciałam pierwszy raz na nim jechać 😉
Ale nastepne pewnie juz ja...

Powołanie nie powołanie i tak będzie jeszcze skakał  😀iabeł:
To ma byc wszechstronny koń :P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2009 20:38
Alice - to od razu na wkkw z nim, jak ma być wszechstronny. Rakowiec na pewno zrobi LL w czerwcu  😉
Haha, nie to miałam na mysli ;P Ujeżdżenie i skoki mi wystarczą 😉
Ktoś, GP normalnie na CS zrobili, czy jak? Night Moon mnie też zachwyca, ale chyba jeszcze bardziej umiejętności Danieli, która w wieku 16 lat przygotowała sobie konia do klasy CS 👍
Night Moon to taki gniady? 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2009 20:59
Qaida - szczerze powiedziawszy to nie wiem,były w sumie 4 programy C-cośtam na munsztukach, z czego w dwóch jechało tylko po jednej zawodniczce...byłam z dzieckiem,więc moja uwaga była mocno podzielona 😉

Alice -ta,ten wielki,gniady smok. 🤣
Ktoś, No tak🙂 Ja bardzo żałuje, że nie przyjechałam chociaż pooglądać.
Alice, Gniady, z któtkim ogonkiem i ogromną głową😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 maja 2009 23:12
Kto się wybiera do Bajardówka na czerwcowe zawody? http://www.dressage.pl/propozycje/20090606_bajardo.pdf 😎
Alice - czy mogę zapytać skąd pomysł akurat na kontrowersyjną dość panią Agnieszkę?

a co do pani Danieli,miło,że wreszcie pozwolono jej wypłynąć,bo spod takiego uścisku było zapewne trudno.dzielna jest i miło było oglądać jej wygraną nad trenerką podczas HPP 😎
SamSam, myslę, że to dośc prywatna sprawa i Tobie nic do tego 😉
Ktos poznaje?









Na pierwszym Ula Salzgeber...
Na tym w derce tez 😉

A na drugim jakas holenderka  😀
Czyżby to zdjęcia z Austrii?
Ten koń pod Ullą, co to, co to? 👀
Rude Ulli to na pierwszym zdjeciu Herzruf´s Erbe  a na drugim w derce Wakana chyba....
Mam nadzieje, ze prawidlowo je dopasowalam teraz 😀

Ta holenderka to Marlies van Baalen na Phoebe.

Tego goscia obok Ulli jakos kojaze, ale mi nazwisko nie wpadnie... stara sie robie, to i pamiec krotsza  😁
Tak, to Austria. Bedzie jej wiecej. Przesle w nocy to moze jutro juz sie pojawi na glownej. CDI3*-CDN-A. Duzo znanych ludzi i koni z wyzszej polki i o dziwo baaardzo duzo nieregularnych koni.

Anka, juz nie przesadzaj, ze Ty taka stara 🙂

a ten koles to Finken Holga.
Aaaaa widzisz, Finken (na Wunschtraum chyba) ! On jak sie usmiecha, to calkiem inaczej wyglada, a ja na prawde dziury w glowie mam, bo go przeciez znam.  😁
faraa, W takim razie czekam z niecierpliwością na zdjęcia, szczególnie polskiej ekpiy😉
Galeria:

http://voltahorse.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=875:cdi3-cdn-a-neuhofen-bartlgut-15-170509&catid=42:galeri-z-zawodow&Itemid=76#yvComment

z Polakow tylko Ilona Janas niestety 🙁 reszta w niedziele nie startowala
Koniczka
ja się wybieram do Bajardo ale tylko odsiedzieć swoje w budce w sobote, jeśli uda mi się z kimś zabrać z Warszawy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się