Kącik Ujeżdżenia

oti   Everybody lies...
25 lutego 2009 20:56
Petit,
nie wiedziałam ze Ty to Ty  😀 a Twoj kasztan strasznie mi sie podobał! piękny kon! napisz cos wiecej o nim?  🙂
kujka   new better life mode: on
25 lutego 2009 20:59
Petit., przepiekny! mozesz napisac o nim cos wiecej?
Dziękuję jeszcze raz  :kwiatek:

Amadeusz ma obecnie 8 latek, jest ogierem,mimo,że  jego zachowanie wcale na to nie wskazuje  🙂 W Aro mimo, że boks był podpisamy, iż stoi w nim ogier to postawł jakiś zdolny i mądry człowieczek kobyłe(inne boksy były wolne), w związku z tym, żę się dzięki Bogu nie grzała to Amuś stał i w ogole nie zwracał na nią uwagi tylko jadł sianko.

Ojciec Lais KWPN  z lini Quidama de Ravel, matka Amfora po Ogarze.
Koń ma świetny charakter, spokojny,opanowany, nie boi się niczego,dosłownie,ma czasami tylko zawieszki i się w coś strasznie wpatruje...no ale lepsze to niż wypłoch  😉 i czasami ma dzien totalnego lenia i tak niestety było na ostatnich zawodach ;-/ mam nadzieję, że nastepne zawody pójdą lepiej procentowo....
oti   Everybody lies...
26 lutego 2009 16:07
W Aro mimo, że boks był podpisamy, iż stoi w nim ogier to postawł jakiś zdolny i mądry człowieczek kobyłe

mojemu ogierowi też zrobili taka miłą niepodziankę  🙄 a gdy prosiłam o boks to uprzedzałam, że ogier, więc byle nie obok kobyły.. ja swojego niestety musiałam uwiązać bo się nią baaardzo interesował..  🤔

Petit. a ze swoim jeździsz jakiś N czy tylko P narazie?
Na razie jeżdzimy P,bo niestety zawsze jest cośco należy poprawić, a że to podstawy to sumiennie poprawiamy i się nie spieszymy tylkopracujemy,pracujemy i jeszcze raz pracujemy... uważam, że nasz ostatni wyniki oscylujący w okolicach 63 % jest jak na możlwości konia po prostu za niski,dlatego chce jeszcze pojeździć P klase, aż będę regularnie jeździć na około 65% tak jak udało nam się na poprzednich styczniowych
zawodach.
To tak dla wyjaśnienia,czemu jeździmy P,mimo,że niektórym wydaje sie, że powinnam już dawno temu zacząć starty w Nce.  😉
Petit masz bardzo zdrowe podejście do sprawy  :kwiatek: a koń przepiękny  😜
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
27 lutego 2009 14:40
czy ktos moglby wytlumaczyc biednej zagubionej duszyczce o co chodzi z tymi nowymi programami?
http://www.aromer.pl/imprezy2009/03_07/propozycje.pdf
caroline   siwek złotogrzywek :)
27 lutego 2009 14:54
czy ktos moglby wytlumaczyc biednej zagubionej duszyczce o co chodzi z tymi nowymi programami?

http://dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=81&Itemid=54



dopisane
jako ciekawostka: http://swiatkoni.pl/events-list/results.html
niezła proporcja skokowych do ujezdzeniowych 😁
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
27 lutego 2009 15:17
no tak... ale dalej niewiele kumam, chcialabym na zawodach, do ktorych wstawilam link pojechac 2 Ptki normalne (zadne kuce odznaki itd), to co powinnam wybrac bo sie gubie w tym nazewnictwie calym. Bede wdzieczna za odp
caroline   siwek złotogrzywek :)
27 lutego 2009 15:30
przeciez masz podwójne nazwy wpisane  🙄

po drugie, z tego co rozumiem, nowe programy będą obowiązywały od 1.04, pora zaczac sie przyzwyczajac?


dodane:
SOBOTA 07.03.2009 planowane rozpoczęcie godz. 900 (godzina rozpoczęcia może ulec zmianie zależy od ilości zgłoszeń)
Nr 1 Konkurs P-10R –PZJ z oceną stylu jeźdźca PZJ 2009 , kuce
Nr 2 Konkurs P- 8 - PZJ Krajowy 2009 , kuce
Nr 3 Konkurs N-1 - wstępny ME Kuców FEI 2009
Nr 4 Konkurs N-2 - zespołowy ME Kuców FEI 2009
Nr 5 Konkurs P- 1 - międzynarodowy wstępny dzieci FEI 2009
Nr 6 konkurs P- 4 - międzynarodowy zespołowy dzieci FEI 2009
Nr 7 Konkurs L 10R konkurs towarzyski – program na odznakę brązową czworobok 20x40
Nr 8 Konkurs P 4 zmodyfikowany konkurs towarzyski – program na odznakę srebrną czworobok 20x60
Nr 9 Konkurs N zmodyfikowany towarzyski konkurs specjalny na bazie konkursu N1 program połączony ze skokami z kłusa i galopu wys. przeszkód max 50 cm kłus 80 cm galop . (program www.aromer.pl) zalecany dla osób trenujących skoki
Nr 10 Konkurs C-3 wstępny ME Juniorów FEI 2009
Nr 11 Konkurs C-4 zespołowy ME Juniorów FEI 2009
Nr 12 Konkurs CC-1 wstępny ME MJ FEI 2009
Nr 13 Konkurs CC-2 zespołowy ME MJ FEI 2009
Nr 14 Konkurs CC 4 Św. Jerzy FEI 2009
Nr 15 Konkurs CC-7 Inter I FEI 2009
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
27 lutego 2009 15:43
o boze jaka ja tepa jestem... czyli mam sie nie sugerowac tym co jest napisane, ze wstepny kucow itd?  😂 😵 😡
Caroline, podobno na najblizszych, marcowych zawodach w Aro mamy jechac nowe programy.
caroline   siwek złotogrzywek :)
27 lutego 2009 15:56
Doti, tak samo słyszałam i czytałam:

http://dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=732&Itemid=50
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami halowych zawodów regionalnych, planowanych na dzień 07. marca przez józefiński KJ Aromer. Termin zgłoszeń ostatecznych upływa w środę, 04.03. [glow=red,2,300]Nowością będą programy 2009[/glow], dostępne na stronach naszego serwisu.

http://dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=744&Itemid=50
Klub Jeździecki Aromer organizuje w pierwszy weekend kwietnia Halowe Zawody Ogólnopolskie, rozgrywane zgodnie z programami 2009 (obowiązują od 1. kwietnia). Propozycje zakładają organizację rund w klasach od P do CC. Termin zgłoszeń upływa w sobotę, 14. marca. W przypadku małej liczby zgłoszeń mogą zostać rozegrane dodatkowo konkursy regionalne.

Czyli wszystko sie zgadza. Na dresaz.pl nie zdazylam jeszcze zajrzec. Dzieki!
kujka   new better life mode: on
03 marca 2009 21:33
moi drodzy moze wiecie czy w przepisach dot. konkursow ujezdzenia jest cos o KOLORZE rzedu konskiego? czy mozna jechac w brazowym siodle i/lub tranzelce?
no pewnie, ze mozna! 🙂 Przepisy nic na temat nie mowia.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
03 marca 2009 21:41
Drodzy dresiarze! Kogo spotkam w sobotę w Aro?
Ja bede, chyba ze pożre mnie wirus, na co niestety troche sie zanosi.  😤
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
03 marca 2009 21:49
Nie daj się jakimś wrednym małym stworkom! Z lewego sierpowego je! A jak nie zadziała to poprawić z prawego i tyle. 😎
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 marca 2009 22:12
ja bede kibicować  😅
A czy ktos juz zauwazyl, ze pani Kasia Milczarek Z Ekwadorem w Bremen 2 x na ponad 67 % pojechala i sie w konkursie kwalifikacyjnym GP na trzecim miejscu tuz za Isabell Werth uplasowala?  😅 
W konkursie finalowym byla 6.

Nareszcie swiezy polski akcent na arenie miedzynarodowej.  😅
asior   -nothing but eventing-
04 marca 2009 09:28
Do tego Ekwador jest wszechstronny, bo byl zagrany dwa razy (zawsze w pierwszej trojce) do MPMK w skokach.  😍
Taki prawie folblucik musi być wszechstronny  🍴 ciekawe jak galopuje w dystansie
asior   -nothing but eventing-
04 marca 2009 10:01
Galopuje miodzio  😉 Do tego ma charakter zupelnie nie jak xx.
oti   Everybody lies...
04 marca 2009 19:32
Drodzy dresiarze! Kogo spotkam w sobotę w Aro?


ja się pojawię. kto z Was co jedzie?  😉
ja będę z Koniczką, Gromem i aparatem foto 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 marca 2009 19:51
Ja jadę eNeczki obydwie.
Aniamic tez bedzie. 🙂

A ja jade C3. Po raz pierwszy na munsztuku.  😎
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 marca 2009 22:21
Uuuuu poważna sprawa pani kierwniczko 😎 Będe trzymać kciuki, o ile się wcześniej nie zabiję w tych szalonych Nkach 😉
Zebys wiedziala! To wcale nie jest takie proste, przynajmniej dla mnie. Musze wybitnie uwazac na stabilnosc reki i miekki, acz staly, kontakt, znacznie bardziej niz na wedzile.
Oczywiscie za Ciebie tez kciuki trzymac bede.  🙂 Co bys sie nie tylko nie zabila, ale i fajny przejazd miala.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się