Kącik Ujeżdżenia




Kurcze, szkoda że nie zdążyłam odpisać, ale może akurat robiłaś konkursy L3 i P2?

edit: oti, widziałam Cię gdzieś tam dzisiaj i ty mnie też, nawet konkurs razem jechałyśmy  😉


Niestety nie robilam, nawet Cie widzialam i mialam robic, ale  wyniknal nam problem z listami i musialam isc do biura. Mam zdjecia oti i Magic Moment i jeszcze kilku koni, ale jeszcze nie zrzucilam z aparatu. Co do podloza to musze sie zgodzic, ze bylo koszmarne. Niestety dawno nie padalo i bardzo ciezko bylo je doprowadzic do porzadku, a panowie strazacy ktorzy je polewali poprzedniego dnia nie za bardzo rozumieli, ze maja je rownomiernie zmoczyc 🙂 z reszta chyba nie jest to takie latwe. Wyniki predzej beda na swiecie koni niz na kucladnia.pl bo jutro wyjezdzamy na tydzien na wakacje i nie bedzie mial ich kto wrzucic. Dla mnie najwiekszym minusem tych zawodow bylo biuro spikera, niestety tak opryskliwej i chamskiej pani to dawno nie widzialam. Nie byla chyba w stanie pojac, ze to ona jest dla zawodnikow a nie zawodnicy dla niej, jak dla mnie zachowanie zupelnie niedopuszczalne.
[quote author=ewuś link=topic=11.msg338988#msg338988 date=1253469966]
wyniki MP są na www.cdiwroclaw.pl 🙂
[/quote] niestety nie ma po trzech dniach.
juniorzy: 1m Piątkowska, 2m Hamkało, 3m Brodowska, 4m Iwaszkiewicz
mlodzi jeźdzcy: 1m Siergiej
Wyniki po 3 dniach są na stronie świata koni  🙂
oo, dziękuję bardzo :kwiatek:
Dolqa, nic nie szkodzi 😉 mam 3 zdjęcia z dekoracji, wystarczą 😉
napisałam Ci PW
:kwiatek: :kwiatek:
Baaardzo proszę o namiary do Pani Wandy Wąsowskiej.
Na priv.
Sprawa w pełni bezpieczna -nękać Pani Wandy nie będę.
Temat: Pani Zofia Górska
Czy ktoś z Was wie na temat P. Górskiej więcej niż wiadomo "powszechnie" (czyli że jest sędzią uj. itp.). Czy ktoś trenuje / trenował z P. Górską? Przewija się temat P. Górskiej w rozmowach, lecz w zasadzie brak opinii na jej temat jako trenera. Pytam z ciekawości, widziałam trening przez nią prowadzony i jestem ciekawa (objektywnych i subjektywnych 😉) opinii?  ❓


edit: sędzina - sędzia  🤔
In.   tęczowy kucyk <3
21 września 2009 10:52
lets-go, jest sędzią nie sędziną ; ) Chyba, że jej mąż też jest sędzią : P
lets-go,  Jeśli chcesz mogę udzielić kilku informacji, ale to na PW 😉
Dzięki...! Ja tak właśnie się domyślałam że już były i właśnie interesował mnie rok przyszły...so, wielkie dzięki. Napewno zagościmy w kwietniu 2010r z aparatami... 🤣
A co do Mistrzostw Pol Południowej lub Śląska to istnieje w ogóle coś takiego?

Mistrzostwa Śląska Amatorów są rozgrywane co roku w Zbrosławicach pod koniec listopada/ na początku grudnia.
Trenuję z p. Zosią, jakby co to pytaj na pw.
Słuchajcie, jako, że chciałabym się przekwalifikować z "pseudowestu" 😉 i ucywilizować jeździecko, szukam osoby, która poprowadzi mnie i mojego konia ujeżdżeniowo od podstaw. Chodzi mi o osobę naprawdę kompetentną i rzetelną, posiadającą dużą wiedzę, którą potrafi dzielić się w sposób przystępny.
Cóż, na pewno wymagamy dużo cierpliwości, czasu i chęci. 🙂
Możecie polecić kogoś takiego, kto dojeżdża na indywidualne treningi na terenie Śląska(okolice Katowic)?
Ponieważ, chciałabym zacząć praktycznie od zera(pomimo tego, ze jeżdżę już ładnych parę lat, to mam meeeega braki w podstawach :icon_rolleyes🙂 nie musi być od razu trener, może być instruktor, doświadczony zawodnik...
Dzięki... :kwiatek: Cynamonowa, gdybyś kogoś znalazła to daj mi również znać jeśli możesz, ja mam baaardzo podobne wymagania plus do tego skokowo... 😀 lub na pw...xd
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 września 2009 12:52
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 września 2009 13:24
oj nie  😕 odszedł kolejny wspaniały koń
[']
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 września 2009 16:26
ale za to dożył slusznego wieku ten Gigolo
Dokładnie! Piękny wiek, piękna historia i niezwykle humanitarne jej zakończenie. Ciesze się, że miał dziewięć lat - jak mniemam - bardzo porządnej i zasłużonej emerytury. Bo nie każdemu eks sportowcowi jest to dane przeżyć...
['] przykro 🙁
🙁

ale przynajmniej nie pojechał na mięso ani nie został przez nikogo zaniedbany czy zakatowany na śmierć  🙄
mam nadzieję, że mu dobrze na wielkich zielonych pastwiskach. Na pewno nigdy nie zostanie zapomniany.
[*]
mam pytanko i prosbe zarazem 🙂
przypadkowo wyhodowalam konia, ktory mimo skokowego papieru zdecydowanie wykazuje wieksze predyspozycje ujezdzeniowe. ja ujezdzenia nie jezdze, nawet brakuje mi czasu zeby startowac w jakichkolwiek zawodach. nie bardzo mam pomysl co z nim zrobic, pomyslalam ze jedynym wyjsciem jest sprzedaz. wiem, ze kon powinien sie pokazac na zawodach i nie wiem do kogo sie zwrocic. kto go odpowiednio pokaze i nie skasuje mnie przy tym koszmarnie? jest ktos kto bierze konia i pozniej np odlicza sobie od sprzedazy?
katka, umówić się można przeróżnie, generalnie z każdym jeźdzcem/zawodnikiem idzie się jakoś dogadać i umówić, najlepiej gdybyś miała  kogoś upatrzonego/poleconego, skontaktowała się z nim i jasno przedstawiła na czym ci zależy... niektórzy pośredniczą w sprzedaży za jakąś prowizję..
katka, nagraj film z koniem w ruchu wstaw na youtube i podaj tam swoj kontakt to bedzie pierwszy krok. Sporo jest osob ktore jezdza konie za prowizje, oczywiscie jesli to rzeczywiscie dobry kon to warto by znalesc kogos kto go rownie dobrze pokaze. Ile ma lat, daj jakies info zdjecia film mam akurat pare osob ktore szukaja konia.
to filmik 🙂
lostak   raagaguję tylko na Domi
29 września 2009 17:30
zainteresowanych bardzo "niepublicznym" spotkaniem i treningami z Zagersem zapraszam do wątku ogłoszenia 🏇
Warto też zauważyć z kim spędzał emeryturę Gigolo. W końcu klacz Fabienne to też bardzo utytułowany koń w karierze I.Werth
zainteresowanych bardzo "niepublicznym" spotkaniem i treningami z Zagersem zapraszam do wątku ogłoszenia 🏇


👿 Błagam, proszę i nalegam 😉 : Wcześniejsze informacje o wszelkich konsultacjach myślę że umożliwiłyby niejednokrotnie uczestniczenie w nich! Podobnie już było z konsultacjami z M. Morsztyn.  👿 Szkoda, bo ja niestety nie mogę się zorganizować w kilka dni do niespodziewanego wyjazdu z koniem.  🤔
lets-go, prawie dwa tygodnie, no i zabrałybyśmy się razem... co Ty na to? 🙂
I szkoda,że w trakie zawodów w Aromerze?

Wybiera sie ktos do Aro?
Ja jade runde P  😉
9-10 października to dopiero za 2 tyg...

lostak - a pooglądać można czy tylko jeźdźcy z końmi? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się