Kącik Ujeżdżenia

dempsey   fiat voluntas Tua
27 sierpnia 2009 15:55
Kingsland jest bardzo znanym producentem odzieży jeździeckiej.  🤔
o kurcze to faux pas.  nawet nie wiedzialam ze jest taka marka..
ale ciezko go kupic w polsce, wiec jak dla mnie jestes rozgrzeszona. tak czy siak- rowniez uwazam, ze ta notka powinna byc na stronie michala, ale przeciez to jego sprawa co i gdzie umieszcza.

* wcale nie tajemnicza sesja, bo jakis czas temu byl robiony duzy projekt w 'twoim stylu' o naszych 'meskich' olimpijczykach, byl wsrod nich rowniez michal; kazdy z nich mial zrobiona sesje. swoja droga, mi sie szalenie podoba droga, ktora poszedl fotograf i stylista robiac sesje michalowi i randonowi- ilez mozna ogladac sielskich, wiejskich, anielskich fotek, kon na plazy, wzglednie na lace, wokol jego wlasciciel, wszystko na lonie natury. mi sie to osobiscie juz przejadlo i wymiotuje na widok takich mdlych, bez pomyslu odwalonych sesji, wedlug schematu: kon=natura. i jeszcze jedno- ile osob z was odmowiloby kupna na pamiatke takiej sesji wykonanej z wlasnym koniem, odmowiloby pochwalenie sie takimi zdjeciami? juz widze te tony w ZNK, KR etc. koniec EOT 😉

Przejazdy zwycięskich koni w ME przywracają mi wiarę w jeździectwo!  👍
Szkoda przelotu odrzutowca, bo Gal robił niesamowite wrażenie. To chciałoby się oglądać: jeździec na normalnym koniu, a nie na zmechanizowanym stworze.
busch   Mad god's blessing.
27 sierpnia 2009 23:35
Mogę zadać pytanie żółtodzioba?  😡
Czy na zawodach ujeżdżeniowych dopuszczalne jest wystartować w szybletach+sztylpach, zamiast oficerek? A jeśli tak, to do jakich klas/jakiej rangi zawodów?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 sierpnia 2009 23:38
Według przepisów tylko zawodnicy kucowi mogą jechać nie w oficerkach, ale realia są takie że na regionalkach spokojnie przechodzą, ba na ogólnopolskich w niższych klasach widziałam nawet tak "ubranych" zawodników.
zapraszam do obejrzenia drugiej części galerii z Mazovia Dressage Cup 🙂
adres w profilu 🙂
aniamic   tegoroczny sezon sponsorują literki C
29 sierpnia 2009 21:37
Anaa!!!! 🤣 Jakie sliczne wyszly!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
moge Majorsa "ukrasc" na FB?  🙇
Totilas 90% 😵
Edward Gal i niesamowity ogier Moorland Totilas na zawodach w Windsorze przekroczyli wynik 90%  🙇
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 sierpnia 2009 22:19
Gdybym nie oglądnęła kura Gala i Totilasa to bym nie uwierzyła!
Coś niesamowitego!!! 😜
no i wynik 90,7% mówi sam za siebie. Ah ten piaf, ten pasaż! Totilas urodził się do tego! Bajka, bajka 😍
busch   Mad god's blessing.
29 sierpnia 2009 22:48
Strucelka- dasz linka do tego kura?  :kwiatek:
Jakiego linka  🤔 Relacja na Eurosporcie zakończyła się przed chwilą! Jesteśmy chyba świadkami narodzin nowej epoki! 🤔zczeka:
busch   Mad god's blessing.
29 sierpnia 2009 22:59
ojej, przepraszam, coś mi się pomerdało  😡
Oj no to mi jeszcze większą chętne zrobiłyście na obejrzenie tejże relacji z eurosportu, której nietsty dzis nie moglam oglądać, ale calutką mam nagraną więć jutro będzie uczta😉 Aaa.. juz nie moge sie doczekac😉
Na pewno szybciutko pojawi sie w necie filmik.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 sierpnia 2009 23:01
:emot4: Nie zauważyłam, że jest relacja, nie nagrywał ktoś może i nie chce się podzielić? 🙇 🙇
halo, popularne sporty z rekordami trafiają na youtube w ciągu kilku minut od publikacji w tv ;P Tu też powinno tak być.

Wyjątkowy koń... Hodowla idzie do przodu i oby z czasem było więcej takich 🙂
Jak ktos juz upoluje ten filmik to czekamy na linka.
😉
hodowla hodowlą, ale jak niesamowicie wytresowany jest ten kon, prawie jak w cyrku. mnie te jego prostowanie przodow w pasazach jakos nie jara, bo malo naturalnie to wszystko jednak wychodzi. efektywnie, ale na moj gust za mechanicznie, za maszynowo, za tasmowo.
mimo wszystko, jestem pod ogromnym wrazeniem calosci i rezultatu koncowego!
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 sierpnia 2009 23:08
Przejazd Totilasa z GP już jest w necie:
i z GPS

Zwycięski przejazd Parzivala z GPS też jest:

Mistral Hojris z GPS:
Ale to zupełnie nie oddaje wrażenia! Ta gra wszystkich mięśni, wędrówka energii przez ciało konia - tego na YT widać nie będzie  🙁 To pozwala "darować" te sztuczne kłusy.
Pal sześć Gal - ale takiego poziomu konkursu to jeszcze nie było. Aż chyba sobie odpalę wideo i popatrzę na Rembrandta np. A może lepiej nie  🙁 Stwierdziłam, że trzy medale to zdecydowanie za mało!
:emot4: Nie zauważyłam, że jest relacja, nie nagrywał ktoś może i nie chce się podzielić? 🙇 🙇

Ja mam nagraną calą dzisiejszą relację z eurosportu jakby udało mi sie jutro ja podzielić to jakieś pojedyncze przejazdy mogę gdzieś wrzucić jesli macie jeszcze jakies zyczenia🙂
ten chyba jest wyraźniejszy
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 sierpnia 2009 08:41
Ta użytkowniczka dodała też dalsze 4 konie, więc można u niej obejrzeć najlepszą 5 😉
gdzie moge znalezc wyniki z MWiM-A LKS wolta z 28-30.08.09 ?
oti   Everybody lies...
30 sierpnia 2009 16:15
chyba jeszcze nie ma nigdzie wyników z Wolty (przynajmniej ani na dressage nie ma, ani na stronce Wolty). pewnie już po zakończeniu konkursów podadzą - jakoś jutro. mam taką nadzieję.  😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
30 sierpnia 2009 16:29
W końcu obejrzałam przejazd Totilasa na większym ekranie i po prostu się wzruszyłam. Koń geniusz, bezbłędny, szczęka mi spadła na podłogę. Świetnie dodana muzyka. I owacja na stojąco  😵
Własnie obejrzałam relację z wczorajszego ujeżdżenia no i powtórze się jestem pog OGROMNYm wrażeniem Totilasa, ba nawet moja mama, która na koniach zna się tyle co nic, czyli czasem na jakichś zawodach mi pokibicuje, sporadycznie obejrzy ze mną w TV to dzisiaj oglądała ze mną całą relację i nie mogła oczu oderwać! I mimo, że wcześniej zerknęłam na youtube to rzeczywiście nie oddają te małe filmiki w internecie tego jak fantastyczne przejazdty można było wczoraj zobaczyć...rozmarzyłam się😉)

a teraz idę oglądac skoki🙂
...wiec stwierdzam, ze na prawde sie nie znam, ale jakos nie zachwycilo mnie to az tak...  😵 no kon jest super, ale sama jazda mnie nie powalila.  :jogin:
zbieram szczękę z podłogi po obejrzeniu przejazdu zwycięskiej pary z ME  🤔zczeka:  wieelki  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się