Zmiana nazwy użytkownika

Ada   harder. better. faster. stronger.
11 stycznia 2010 16:59
To chyba ta sama osoba, chociaż z tego co wiem to obecna właścicielka Poli ma siostrę więc może to konto siostry.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
11 stycznia 2010 18:20
Po pierwsze to ja byłam Lukasową i zmieniłam na Danielę.
Po drugie *lukasowa* jak najbardziej istnieje na forum i nie ma to nic wspólnego ze mną  🙄

Tak trudno przeczytać posty, pod którymi się wypowiadamy?


ty chyba nie umiesz czytać  🙄
wiem ze ty zmieniłaś nick i tamta *lukasowa" tez zmieniła nick i też w dodatku jak ty zaczynający się na literę "d", wystarczy sprawdzić a nie pisać to samo jak zacięta maszyna  🙄

edit:
a na potwierdzenie ze *lukasowa* ( ta co dzierżawi konia luki w gwoli ścisłości) jest teraz DARAM i można sobie sprawdzić http://www.voltopiry.pl/forum/index.php?action=profile;u=15828 
W takim razie sory :kwiatek:
Myślałam, że chociaż tamta dziewczyna łaskawie poinformuje w odpowiednim wątku o zmianie nicku a nie ... 🙄
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
11 stycznia 2010 20:48
dziwisz jej się ze zmieniła jak właścicielka konia w każdym wątku ustawiała ja do pionu  😁

szkoda tylko ze zmieniła na taka sama literę jak Ty bo znów pojawiają się problemy ( jak w przypadku kiedy podałam tylko pierwsza literę nicku) chodz teraz juz nie będą was inny mylic ze sobą 😉
Faktycznie młyn z tymi zmianami nazw się zrobił...mogli by ludzie chociaż dawać tu info o zmianie  🙄
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
12 stycznia 2010 10:29
a moim zdaniem co za różnica jaki sie nick ma, w ogóle nie rozumiem czemu jest opcja zmieniania, nie mówie tu o Tobie bo faktycznie mogłyście sie z drugą lukasowa mylić. ale na pewno prędzej czy później znajdą sie osoby które będa raz w tygodniu zmieniać nazwę bo nie będą umieli sie zdecydowac która im się podoba.
Kurcze, to ja może wytłumaczę, bo widzę, że mała dyskusja na mój temat była 🙂

Dzionka to ja - właścicielka konia o imieniu Dzionek 🙂 Na starej volcie byłam KS (o czym już pisałam w tym wątku), ale to pewnie mało kto pamięta  😁

Dzionek to mój chłopak (a nie mój koń, jak twierdzi sam zainteresowany😉 ). Kazałam mu założyć sobie konto, bo narobił mi z mojego konta siary w wątku o filmach i poprosiłam, żeby robił sobie problemy na własne konto  😉 No i on się wypowiada w 100% w tamtym wątku, inne "jego" wypowiedzi są naprawdę moje jeśli nie wyloguję się u niego na laptopie i chcę coś napisać  😡 Rzadko się to zdarza i staram się pilnować z którego konta piszę, no ale wpadki bywały 🙂
Co do problemu z "lukasowymi" - właśnie założyła konto lukaska  😂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 stycznia 2010 09:11
A ja mam pytanko bo się pogubiłam.
Są dwie dziewczyny na forum co mają w podpisie licznik, że są właścicielkami Polinezji (tej kupionej od Aurelii): Insanity i Dziewczynka.
Ta sama osoba ma dwa konta czy jak? 🤔


IP są różne, ale to jeszcze niewiele znaczy. Wysłałam PW i postaram sie tę sprawę wyjaśnić.
Wyjaśniam! Dziewczynka to moja starsza siostra i zdarzało się, że wstawiała moje zdjęcia. Więc istnieją 2 właścicielki Polinezji i dwa konta
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 marca 2010 16:32
Czy Euforia_80 to dawna LoveHorses ? 
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 marca 2010 17:16
tak. przez dzien czy dwa miała pod awatarem stary nick 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 marca 2010 17:21
Dzięki  :kwiatek:
Katharina   "Be patient and trust in the process"
07 maja 2010 12:19
Informuję, że zmieniłam swój nick z tego powodu, że sporo osób używa tu nazwy maści konia (siwa, siwe itp) co nie było dla mnie zbyt wygodne w czytaniu wątków na forum  😉
Daj sobie może w podpisie na kilka dni jaka była twoja poprzednia nazwa użytkownika 😉 )
Katharina   "Be patient and trust in the process"
07 maja 2010 16:36
branka ok nie ma problemiku  😉
EDIT/ eh nie umiem tu funkcjonować z innym nickiem, bo ciągle mi się miesza. trudno - zostanę fin 😉 przepraszam za zamieszanie!
jak zmienić nazwę użytkownika  ❓
tobie nie wolno.
Jak każdemu. Nie da się.
Czy w związku z tym,że ciągle ktoś ma problem z wysłaniem do mnie pw mogę zmienić nick na D+A?Jeśli tak to w jaki sposób?
ushia   It's a kind o'magic
30 września 2010 10:08
Musisz napisac do quanty, bo w związku z ciągłymi zmianami nicków quoniareczek opcja samodzielnej zmiany została wyłączone
ok zaraz napiszę🙂
chciłabym zmienic swoją nazwe na krotsza  tylko sie nie da byłaby jakas możliwość zmiany
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 października 2010 18:38
przeciez ushia dopiero co napisała http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,10887.msg722727.html#msg722727
Ja sie bede starac o zmiane bo Lidera juz nie posiadam za to mam Helio 🙂 i chce byc KarolaHeliowa ,mam tez problem bo nowa wlascicielka to tez Karolina i zrobila sobie nick KarolinaLiderowa i ludzie kompletnie poglupieli.
Chcialabym zmienic nick na bardziej "indywidualny". Do kogo mam sie z rym zglosic?
Chcialabym zmienic nick na bardziej "indywidualny". Do kogo mam sie z tym zglosic?

Zgłosiłam Twój post Moderatorom. Tak łatwiej znajdą, a Ty własnego zgłosić nie możesz.
root lub quantanamera
Root. Quantanamera to prywatny użytkownik 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się