Zmiana nazwy użytkownika

Ta jasne niesamowity szczyt chamstwa i prostactwa  😎
Nie żebym się w tym wątku przedstawiła, że ja to ja i nie żebym dalej się wypowiadała aktywnie w Kąciku rekreanta opisując co u mnie i u Lukasa.
I jakoś nikt sie nie skarżyl, że nie wie kim ja jestem więc nie dramatyzuj  😉
Co więcej szczerze wątpie, że 2356 uzytkowników przezyło nagle tragedię i było oburzone, że musi przeszukiwać moje wypowiedzi 😉
Akurat nick zmienilam w takim momencie, że kazdy wiedział, że kontynuacja dyskusji jaka wtedy trwała była moja Lukasowa-Daniela

Co innego jak nazwe zmienia użytkownik znany i większośc i tak wie kto to i jak ma na imię i w każdym możliwym poście pisze o swoim koniu z imienia - Lukas a co innego jak zmienia go osoba ledwo wypowiadająca się i wpada tu do wątku i robi nagle zagadkę 😉

ps. A o sposobie jak odnalesc kogoś kim jets napisałam dlatego bo niektórzy jak widać się nie przedstawiają tylko rzucaja hasło i więcej sie nie odzywają 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2009 21:43
Daniela, i wszyscy czytają KR? Nie mam nic personalnie do Ciebie, ale pisanie, że "se możesz w wiadomościach znaleźć" to tak średnio fajne, zwłaszcza, ze udział w forum dobrowolny jest. Jesteśmy społecznością. Więc fajnie by było, gdybyśmy sobie ułatwiali życie, zamiast je utrudniać.
Dalej nie rozumiem czemu kierujesz to do mnie - przedstawilam się w tym wątku i powiedziałam czemu nick zmieniłam.
Powiedzenie, ż emozna sobnie kogoś znaleśc w wiadomościach miało miec charakter prześmiewczy - czyli ktoś nie chce powiedzieć kim jest a i tak mozesz szybko to znaleść ot tyle 😉
Tez uważam, że fajniej mówic kim się bylo i czemu zmiana 🙂
Ja i tak sie nie wypowiadam na forum (ostatnio tylko), wiec i tak to bez wiekszej roznicy.

Nick zmienilam na jakis czas


ja naprawdę na waszym miejscu nie czułabym się urażona, za przeproszeniem takimi pierdołami. Co innego jak ktos cos przeskrobał na forum i się ukrywa, sieje zamęt pod innym nickiem- ale taka szara przeciętna osoba, która za wiele do forum nie wnosi, jest kompletnie nieaktywna, po co tak sie oburzać? Napisalam tu, bo myslalam ze kto sie ma domyslic to sie domysli, nie wszystkich przeciez to musi obchodzic. Chcialam byc fair, a tu jak zwykle.

Daniela, nie chcialam ci robic zagadki, naprawde nie bylas moim celem 😉
O co chodzi, Dzionka była zawsze ale Dzionek??
Też się nad tym zastanawiałam już od paru dni.
To z pewnością jest ta sama osoba tylko chyba z 2 kontami 🙂
Dzionka ma dwa konta, ale po co.. Po postach nic nie można wnieść.
In.   tęczowy kucyk <3
20 listopada 2009 22:55
Dzionka ma jedno konto. Dzionek to chłopak Dzionki i udziela się chyba w 90% tylko w "Czy coś Ci to movie?".
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 listopada 2009 22:56
gdyby miała 2 to moderatorki dawno by ją zbanowały 😉 widzą jak osoba zakłada sobie drugie konto (chyba Opolanka coś takiego pisała).

Edit.
In. tak myślałam  😎
Dzięki laski 🙂 toteż dlatego zgłupiałam 😉
busch   Mad god's blessing.
21 listopada 2009 01:42
DanceOfDevotion - chcesz być anonimowa i jednocześnie wrzucasz swoje zdjęcia na publiczne forum?
Na Twoim miejscu jeszcze raz zmieniłabym nick, całkiem już nikt się nie pozna  😉
nie chcialam byc anonimowa. wystarczylo by mi jakby mojego nicku nie mozna bylo wyszukac np w googlach🙂 ja sie nie ukrywam. z reszta- sprawa zakonczona, przynajmniej na jakis czas. Z reszta- z Łobuzem juz 3 lata nie mam nic wspolnego (poza wspomnieniami i tym, czego mnie nauczyl)
melduję ze zminiłam nick z jodzi na Złota
z dzi - juz trzy lata nie mam nic wspólnego.. a ze Złotą owszem- jest na avatarze🙂

i juz mi lepiej🙂
Złota, uu ciężko bedzie sie przyzwyczaic.. 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
22 listopada 2009 21:17
Złota - może pod avatarem na chwile (tydzień ? ) wrzuć swój poprzedni nick?
Ja bylam Hreczka jestem remandada,z takiego powodu,ze "hreczek" na forach w roznych formach jest pelno  😉

A tak odnosnie tego co pisalyscie,nie uwazam,zeby zmiana nazwy byla czyms karygodnym  😂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 grudnia 2009 18:59
A tak odnosnie tego co pisalyscie,nie uwazam,zeby zmiana nazwy byla czyms karygodnym  😂


Jest czymś, co:
po pierwsze - utrudnia mi identyfikację osoby, np, wiem, że użytkownik XYZ nabroil kilka razy i należy mu sie ostrzeżenie takie-a-takie, a tak patrze i widze nowego użytkownik.

po  drugie pojawiaja sie zmiany nazw na adresy stron www, na co nie mamy wpływu, bo nie jest to zabronione przez regulamin.

po trzecie - zmienianie nickow mnie po prostu śmieszy, bo nie widze w tym sensu.
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2010 19:47
Mamy dwie Małe Mi : P Znowu będe się mylić...
Kurczę... chyba trzeba będzie wprowadzić jakieś ogólne zasady tego procederu.
Chociaż ja, ze względu na to o czym już wspominała opolanka, jestem za tym, żeby w ogóle zlikwidować tę opcję...
Dworcika, ja też jestem za likwidacją.
Popieram.
Ale jakim cudem są na forum osoby o takim samym nicku? Tak jak była Lukasowa i *lukasowa*, czy teraz dwie małe Mi - jak pisze In.
In.   tęczowy kucyk <3
08 stycznia 2010 09:38
małaMi i mała mi
Widocznie dodanie * czy innego znaczka bądź napisanie, którejś z liter wielką wystarcza systemowi by przepuścić taką nazwę 😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 stycznia 2010 14:43
Ja myslę, że kto zmienił to zmienił. Moze juz pora wywalic ta funkcje i będzie spokój. Jedynie Quanta lub modki mogłyby zmieniac nicki. Dla mnie to już toche za dużo. Krótko mówiąc jestem za likwidacją.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
10 stycznia 2010 17:27
*lukasowa* juz nie ma bo zmieniła nazwę (nie pamiętam na jaka wiem ze zaczyna sie od litery D)

a tak w ogóle jestem za tym żeby usunąć opcje zmieniana nicku bo robi sie haos na forum i problem w znaleźieniu danej osoby.
Po pierwsze to ja byłam Lukasową i zmieniłam na Danielę.
Po drugie *lukasowa* jak najbardziej istnieje na forum i nie ma to nic wspólnego ze mną  🙄

Tak trudno przeczytać posty, pod którymi się wypowiadamy?
A ja mam pytanko bo się pogubiłam.
Są dwie dziewczyny na forum co mają w podpisie licznik, że są właścicielkami Polinezji (tej kupionej od Aurelii): Insanity i Dziewczynka.
Ta sama osoba ma dwa konta czy jak? 🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 stycznia 2010 16:30
na to wygląda, bo osoba na zdjęciach jest ta sama 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się