Zmiana nazwy użytkownika

ninevet ee niepotrzebnie 😉
nie mam zamiaru sie z nikim tutaj wykłócać o to kto był pierwszy, po co i dlaczego. Jak to ma być to takim ogromnym problemem, prosze bardzo. po sprawie.
Heh, też zmieniłam Nick , ale to z powodu,że ktoś też ma nick - 'Hanoverka' , a ja - dawna 'Hanow[!]erka] stwierdziłam,że by się mogło mieszać, więc bez żadnych kłotni, sprzeczek dobrowolnie zmieniłam nick .

Z poważaniem  - dawna Hanowerka . ; ))
ja zmieniłam bo poprost tamten mi się znudził, a i tak niewiele pisze pisałam mam nadzieje, że nikomu to nie przeszkadza (dawna justyna--)
przemiana na emade.

martynkakoniki   😉
To ja się dopiszę, bo kilka osób się zdziwiło, że nowa ja to stara ja  😉 W poprzednich wersjach volty byłam KS  🙂
Jeśli już jesteśmy przy myleniu się, to mi myli się Opolanka z Soliną, bo mają takie same avatary 🤣
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
10 listopada 2009 12:10
nie mamy takich samych :P ja zmienilam jakis czas temu a potem po mojej zmianie opolanka go sobie dala, co nie zmienia faktu ze od poczatku re-volty mialam ta czarownice i moze byc to mylace🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 listopada 2009 12:33
martynka/emade
A ja już myślałam, że mamy kogoś nowego w olsztyńskich szeregach 😎
Czy zmieniający nazwy nie mogliby (choćby czasowo) wrzucać do podpisu, kim byli przed przemianowaniem?
Solina, w takim razie bardzo przepraszam :kwiatek: zawsze kojarzyłaś mi się z tą fioletową czarownicą, nie wiedziałam, że zmieniłaś avatar 😡
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 listopada 2009 19:09
Mnie również Solina kojarzy się z tą czarownicą  😁
ja musialam chwilowo zmienic, mam nadzieje ze niktomu to nie przeszkadza- i tak w sumie tylko czytalam, nie udzielam sie w rozmowach.
DanceOfDevotion, kim byłaś wcześniej?
rewir - odrobina czasu i takiej rzeczy mozna samemu się dowiedzieć  😎
Tak, ale w momencie kiedy ktoś piszę w takim wątku, że zmienił nick to chyba nie dlatego, żeby dawać mi trochę zajęcia 🙄
rewir, DanceOfDevotion to dawna lobuziara 😉
dzięki 😉
rewir - odrobina czasu i takiej rzeczy mozna samemu się dowiedzieć  😎


Ja chciałam sama się dowiedzieć i nie doszłam do tego, a próbowałam.
Wystarczy wejść w ostatnie wiadomości uzytkownika -> udać sie na te troche dalsze - > wywnioskować z postów gdzie toczyła sie burzliwa dyskusja bo wtedy najczęściej cytujemy i zwracam się do siebie nickami - > odnajdujemy tę dyskusję - > patrzymy gdzie jest owy użytkownik a następnie na kogoś kto odpowiada jemu poprzez zacytowanie bądź zwrócenie sie po nicku 😁
Ale łatwiej zapytać ;]
Ale to nic złego, że ktoś pyta. Na pewno są inni, którzy już to sprawdzili, więc mogą powiedzieć. Nie każdy ma czas i ochotę 😉
Łatwiej zapytać ale jak widać, DanceofDevotion wcale tu nie zajrzala i na pytanie nie odpowiedziała 😉
Ale dlaczego ktokolwiek ma sobie zawracać głowę szukaniem, pytaniem, tylko dlatego, że użytkownik x stał się nagle użytkownikiem y? Wypadałoby się przedstawić, albo najlepiej podpisać.
Daniela używa tego samego avataru, więc ja nawet nie zwróciłam uwagi na początku, że zmienił się nick  😁
Też poznaje ludzi bardziej po awatarach  🙂  i się nie mgoe przyzwyczaić jak ktos zmieni i musze patrzec kto to  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2009 17:28
Jasne Daniela,  można też wynająć prywatnego detektywa, żeby to prześledził. Pomijając to, że jak ktoś zmienia nazwę, to mógłby innym ułatwić życie i walnąć to w podpisie. Ale nie, rzeczywiście to mega głupi pomysł. Najlepiej w ogóle zakamuflować to, żeby wszyscy mieli zagadkę...
Ejj! Obydwie macie słuszność, po co się kłócić? Strzyga, masz rację, że można walnąć to w podpisie i ułatwić innym życie, a Daniela ma rację, że jeżeli chce się dowiedzieć kto to, wystarczy przejrzeć kilka postów danego użytkownika 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
13 listopada 2009 19:43
Oczywiście fin ma racje że Strzyga ma racje i Daniela ma racje 😉
Co nie zmienia faktu że DanceOfDevotion skoro już pofatygowała się i napisała post w tym wątku wypadałoby również żeby podała swoją dawną nazwę użytkownika.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2009 20:42
fin, ale gdy Daniela zmieniała nazwę to sama jedna, jeden raz wrzuca to w podpis. Udało się wrzucić w suwaczek, to wystukać 2 słowa i myślnik dała by radę.
2356 osób musi szwendać się po jej dawnych wiadomościach grzebiąc nie wiadomo jak daleko, żeby się dowiedzieć kim na prawdę jest.

Moim zdaniem to brak szacunku do innych użytkowników.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się