Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Maty stajenne

poprzednia następna
Strony: 1 ... 5 6 [7] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Maty stajenne  (Przeczytany 45805 razy)
a.kaminska

Moje ogłoszenia
« #180 : Styczeń 10, 2019, 13:14:05 »
Odpowiedz cytując
A co sądzicie o takich matach? Mam tego dosyć dużo i powinno starczyć do wyłożenia praktycznie całego boksu..  emoty327
#link
Orzeszkowa

omnomnom

WWW Moje ogłoszenia
« #181 : Styczeń 10, 2019, 21:59:52 »
Odpowiedz cytując
a.kaminska, nie wiem jak w boksie, ale u nas już chyba drugi czy trzeci miesiąc jest wykładzina gumowa ryflowana3 mm przed boksami angielskimi i sprawdza się super - nie przesuwa się, łatwo ją utrzymać w czystości, no i przede wszystkim nie robi się przed drzwiami błoto. Ale - ja mam małe konie i kuce głównie, i żaden z nich nie jest podkuty wink
#link

Bianka | Fliper | Sherry Lady | Crazy Baby | Akord | Dream | <3
a.kaminska

Moje ogłoszenia
« #182 : Styczeń 11, 2019, 10:31:10 »
Odpowiedz cytując
a.kaminska, nie wiem jak w boksie, ale u nas już chyba drugi czy trzeci miesiąc jest wykładzina gumowa ryflowana3 mm przed boksami angielskimi i sprawdza się super - nie przesuwa się, łatwo ją utrzymać w czystości, no i przede wszystkim nie robi się przed drzwiami błoto. Ale - ja mam małe konie i kuce głównie, i żaden z nich nie jest podkuty wink

Mój też taki bardziej kucykowaty i niekuty a nad matą się zastanawiam bo musieliśmy przejść na trocinę i teraz biedak na betonie leży (rozgrzebuje)
#link
Orzeszkowa

omnomnom

WWW Moje ogłoszenia
« #183 : Styczeń 11, 2019, 10:47:50 »
Odpowiedz cytując
a.kaminska, to ja bym zaryzykowała, zwłaszcza że zdaje się maty i tak już masz kupione wink
#link

Bianka | Fliper | Sherry Lady | Crazy Baby | Akord | Dream | <3
a.kaminska

Moje ogłoszenia
« #184 : Styczeń 11, 2019, 11:09:14 »
Odpowiedz cytując
No właśnie znalazłam u taty w piwnicy, twierdzi że nie starczy na cały boks ale może uda się dokupić  hurra!
#link
Freszmaker

« #185 : Styczeń 11, 2019, 22:48:37 »
Odpowiedz cytując
a.kaminska jak dla mnie nie ma sensu rzucić jednej maty na środku bo koń wstając będzie ją przesuwał i podnosił. My mieliśmy klejone na specjalny klep do mat a koniom i tak udało się je oderwać czy przesunąć jak wstawały.
Juz prędzej bym dała dwie czy ile trzeba na środku wzdłuż boksu tak żeby zapadły się od ściany do ściany a boku zostaną bez mat (tak sprawdziło się u nas w kilku boksach)

draskaeb a te kostkę gumową to tez układaliscie po części boksu? Bo myślimy o tym u nas w biegalni, żeby położyć pas wzdłuż jednej ze ścian, ale są wątpliwości czy chodząc konie tego nie wydlubią. Wszystkie bose, ale kopyta to kopyta.

I jeszcze- ta kostka to miękka jest czy tak sobie? Np czy jest bardziej miękka od tych płytek, które wykorzystywane są na placach zabaw?

Dzieki! kwiatek
#link
Bob

« #186 : Styczeń 14, 2019, 22:25:13 »
Odpowiedz cytując
Zadam jeszcze raz pytanie o maty z pasów transmisyjnych. Jak wygląda sprawa ze stabilnością na takiej gumie? Ślisko czy nie?
#link
draskaeb

« #187 : Styczeń 14, 2019, 22:43:13 »
Odpowiedz cytując
Freszmaker ja mam tą kostkę rozłożona na całym boksie ale został mi taki a próg, za drzwiami gdzieś na długość stopy juz jej nie mam. Bałam się, że jak kobyła będzie wchodzić i wychodzić z boksu to ją zdemontuje ale fajnie się zazębia, dodatkowo kilka tych ostatnich kostek wkleiłem ze sobą klejem do wszystkiego Mamut i póki co nie mam żadnego problemu a kobyła okuta.
Co do miękkości to czuć pod stopą elastyczność ale napewno nie aż tyle co na placu zabaw dla dzieci.
#link
Euphorycznie

« #188 : Styczeń 15, 2019, 08:13:55 »
Odpowiedz cytując
draskaeb a jak z czyszczeniem tego? tzn nie zbiera Ci się nic pod tą podłogą z kostki? Widzę, że cena nadal bardzo okej i zastanawiam się czy swojej tego nie sprawić.
Zastanawiam się tylko jak to wygląda w kwestii higieny pod taką podłogą z kostki.  coo??
#link
draskaeb

« #189 : Styczeń 15, 2019, 13:48:39 »
Odpowiedz cytując
Euphorycznie ja nie mogę się jeszcze wypowiedzieć jak z czyszczeniem gdyż używam tej kostki od 2 miesięcy. Boks ma lekki spadek i jest sprzątany codziennie, napewno nie będę do lata tego ruszać.
#link
Euphorycznie

« #190 : Styczeń 16, 2019, 07:44:13 »
Odpowiedz cytując
Rozumiem - ścielisz trocinami? Na całej powierzchni boksu?
#link
draskaeb

« #191 : Styczeń 17, 2019, 00:41:47 »
Odpowiedz cytując
Ścielę słomą na całym boksie uśmiech
#link
Strony: 1 ... 5 6 [7] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Maty stajenne

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 20 zapytaniami.