Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Ogon

poprzednia następna
Strony: 1 ... 84 85 [86] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Ogon  (Przeczytany 484988 razy)
Gazella

Uwielbiam czyścić siwe konie ;)

« #2550 : Lipiec 29, 2020, 07:27:39 »
Odpowiedz cytując
Już nie mam siły do ogona siwki. Szampon absorbine show clean, suchy veredus easy white, potem odzywka Clean Day Martin i żółty na końcach.  Kupiłam teraz suchy dla siwych Shapleys i odzywkę, nie dały rady. Użyłam octu, potem cytryny i też zolty . Teraz to już nie wiem, może to po tym Veredusie po dłuższym stosowaniu, bo jeszcze nie dawno szare mydło dawało radę
#link
Ja ciebie stwarzam koniem i nazywam arabskim.
Robaczek M.

i jej gniade szczęście:)

« #2551 : Lipiec 29, 2020, 10:55:50 »
Odpowiedz cytując
Gazella ja biały ogon myje szamponem dla siwków, później na to odżywka (tu akurat jaką mam) i rozrabiam w wiadrze z wodą moją płukankę do blond włosów (ostatnio niebieską, wczoraj srebrną). Mocze w tym końce ogona i dzięki temu kita jest śnieżnobiała uśmiech
#link
"Ktokolwiek powiedział, że szczęścia nie można kupić za pieniądze, nie wiedział że można kupić konia"
Gazella

Uwielbiam czyścić siwe konie ;)

« #2552 : Lipiec 29, 2020, 12:24:57 »
Odpowiedz cytując
Robaczek M dzięki,  zaraz kupię płukankę. Po trzech dniach prania ogona, dziś mogą dziwnie na mnie patrzeć
#link
Ja ciebie stwarzam koniem i nazywam arabskim.
Puma

Moje ogłoszenia
« #2553 : Lipiec 29, 2020, 13:55:00 »
Odpowiedz cytując
Niebieska Joanna szampon i płukanka  wink
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
Robaczek M.

i jej gniade szczęście:)

« #2554 : Lipiec 29, 2020, 14:29:26 »
Odpowiedz cytując
Tylko nie dolej za dużo płukanki, nasz ogon za pierwszym razem był błękitny ;D
#link
"Ktokolwiek powiedział, że szczęścia nie można kupić za pieniądze, nie wiedział że można kupić konia"
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #2555 : Lipiec 29, 2020, 22:19:31 »
Odpowiedz cytując
Czasem ogon siwka jest nie odratowania. Jeśli długo był zaniedbany, to mocz mógł przeniknąć do wnętrza włosa.

Siwkowy ogon warto chronić mocnymi odżywkami na silikonie (ale uwaga! silikony wysuszają!). No i regularnie trzeba prać (nawet zimą to nie szkodzi).

Miałam kiedyś taką siwą fleję pod opieką. Na zawodach zaplatałam ten ogon, zwijałam na pół i zabezpieczałam owijką, bo inaczej rano trzeba by było zaczynać od prania.  icon_rolleyes
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
Clarice

« #2556 : Lipiec 30, 2020, 00:00:47 »
Odpowiedz cytując
Przy transporcie koń niefortunnie wytarł sobie ogon, do łysego placka w jednym miejscu normalnie  8| Włosów mu nie dokleję, ale czym najlepiej to potraktować aby w miarę szybko odrosły?
#link
gllosia

« #2557 : Lipiec 30, 2020, 00:39:41 »
Odpowiedz cytując
Clarice, Effol Hair Root Liguid uśmiech

https://img.smartpak.com/images/product/highres/23190_sept2019.jpg
#link
draskaeb

« #2558 : Lipiec 30, 2020, 11:52:52 »
Odpowiedz cytując
Mocno zażółcone ogony u siwków polecam umyć w ketchupie. Tak ratowaliśmy te ogony w UK. Powinny być filmiki na YouTube.
#link
Strony: 1 ... 84 85 [86] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Ogon

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.122 sekund z 19 zapytaniami.