jaki operator telefonii kom.?

No ja płacę 100zl za wszystkie usługi: 59zl abonament (sms, mms, rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne - bez limtow, iles tam minut w roamkingu) + 20zl za 2gb internetu + 20zl za telefon.

Edit: ale były ceny  😂 skasowałam poprzednią wiadomość, bom gapa  😂
Megane, post JARY jest sprzed 5 lat  😁 😁
Megane, post JARY jest sprzed 5 lat  😁 😁


Hahahahahahahahaha  😂 😂 😂 😂 ale ja glupia pipa  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 kwietnia 2020 08:00
[quote author=JARA link=topic=1051.msg2411086#msg2411086 date=1440514220]
No ja płacę 100zl za wszystkie usługi: 59zl abonament (sms, mms, rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne - bez limtow, iles tam minut w roamkingu) + 20zl za 2gb internetu + 20zl za telefon.

Edit: ale były ceny  😂 skasowałam poprzednią wiadomość, bom gapa  😂
[/quote]

Mogę zaktualizować, że obecnie jestem w Nju Mobile i za dwa abonamenty płacę 48 zł  😁
JARA, Ale jesteś zadowolona ? Jak zasięg? Jak Internet poza krajem?

Kurczę no mam teraz nielimitowane wszystko,Internet na pełnej prędkości 10gb za 50zl. A play mi oferuje teraz nowy za 55 zł xD chciałabym płacić mniej bo tak naprawdę potrzebuje tylko ten net i jakieś minimum w UE (chociaż teraz chyba nie będę są dużo jeździć po świecie xD)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 kwietnia 2020 11:08
xxagaxx, miałam wiele lat telefon w Playu i nigdy do nich nie wrócę, generalnie dla każdej z tych firm najlepszy jest ten nowy klient, tzn nowi klienci zawsze mają atrakcyjniejsze oferty niż ci, którzy już w sieci są. 😉
Stąd pomysł na przeniesienie numeru i koniec końców stanęło na Nju Mobile (mimo, iż to Orange), bo co pół roku rośnie internet i umowa jest bezterminowa, można w każdej chwili ją zerwać i przenieść się gdzieś indziej.
Mam duet, ale on odpowiada temu abonamentowi za 39zł, no limit, internet startuje od 20gb, a po dwóch latach 60gb. Gdyby ktokolwiek zaproponował mi internet 10gb, sorry, ale to są trzy odcinki "Domu z papieru" i tyle 😉

Z Nju byłam w Rumunii i na Majorce - wszystko działało ok. Na mega zadupiach zasięg jest nieco niższy, ale w porównaniu do Play mam ten zasięg. W Playu zdarzało mi się w centrum Wrocławia nie mieć ani jednej kreski 😉 W Play zostawiłam sobie tylko elastyczny internet, ale ostatnio również go zmieniłam na mobilny Nju. Plejowy był fajny, bo jak się go nie używało to się nie płaciło w ogóle rachunków, natomiast maksymalnie można było wykupić 60gb. Za to w Nju rachunki trzeba płacić co miesiąc (nawet jeśli nie zużyjesz 1mb), ale za to również co pół roku rośnie internet: start 40gb, a po dwóch latach 120 gb 😉

Póki co nie zamierzam zmienić sieci.
JARA,  chyba mnie przekonałas. Ja zauważyłam spadek zasięgu Playa, chyba jak mu niektórzy podziękowali za współpracę
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 kwietnia 2020 08:42
Jestem w Orange kilkanaście lat i wykupuję pakiet za 25zł m-c na rozmowy i sms-y bez limitu do wszystkich + ileś tam GB internetu, a tego internetu nazbierało się już prawie 500GB i nie idzie tego zużyć.
Jak z zasięgiem/prędkością internetu w t-mobile? Planuję się przenieść z a2 ze względu na brak zasięgu w pracy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się