Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: strzemiona

poprzednia następna
Strony: 1 ... 50 51 [52] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: strzemiona  (Przeczytany 352076 razy)
Klami

Moje ogłoszenia
« #1530 : Luty 10, 2021, 10:15:22 »
Odpowiedz cytując
Bacik90, to teraz mnie zaciekawiłaś. Serio.....  Ile to jest to "ciut więcej" ?
A z innej puli. Makebe może miałaś w użytku ?
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2021, 17:38:05 wysłane przez Klami » #link
xxagaxx

« #1531 : Luty 10, 2021, 22:16:27 »
Odpowiedz cytując
Klami, jeśli sa takiej samej jakości jak ostrogi to nie polecam. Mam ichnie niebieskie i mi od wewnątrz schodzi farba.
#link
Bacik90

Moje ogłoszenia
« #1532 : Luty 11, 2021, 00:37:01 »
Odpowiedz cytując
Jutro dziewczyny je zważę wagą kuchenną  duży uśmiech
Makebe totalnie na nie, zwykle strzemiona, które za chwilę zrobią się śliskie bo stopka się wytrze.

Te Air's są w wersji klasycznej ( chodzi o zaczep do pusliska) 0-0, które testowałam lub 0-30 ( oczko skręcone tak jak w bow Balance)
Są jeszcze z pochylonym okiem, ale ich bym nie polecała, ponieważ będą pchać nogi do przodu.
Mam też silki, ale jednak czegoś zaczęło mi w nich brakować, jak zaczęłam jeździć w lepszych uśmiech
#link
xxagaxx

« #1533 : Luty 11, 2021, 09:03:07 »
Odpowiedz cytując
Bacik90, hahah widze ze co do siodła się zgadzamy wink BD team
Ja mialam na testy Flex Ony i nie. Mam Areny i sa ok, ale jednak sa ciężkawe. Ale nie marudziłam. Teraz tak jak mówię, przypadek sprawił ze wróciłam do Silków i ponownie sie zakochałam.
Ale zważ prosze te Airy, z chęcią sobie wytestuje  lol
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #1534 : Luty 11, 2021, 11:52:49 »
Odpowiedz cytując
xxagaxx, ok.... to nie było tematu.

Bacik90, czekam wtedy grzecznie na info co do tych FJ. Jestem bardzo ciekawa. Wizualnie zupełnie nie wyglądają na lekką konstrukcję.
#link
karolina_2906

Moje ogłoszenia
« #1535 : Luty 11, 2021, 15:00:18 »
Odpowiedz cytując
Czy można gdzieś wziąć areny na testy?
#link
Perlica

Wielki Brat patrzy :)

« #1536 : Luty 20, 2021, 17:27:07 »
Odpowiedz cytując
Mam Lorenzini i bardzo je lubię, ale już dość zużyte.
Czy jakieś inne będą mi pasować czy brać takie same?
#link
xxagaxx

« #1537 : Luty 26, 2021, 22:31:44 »
Odpowiedz cytując
Bacik90, nie trzymaj tyle w niepewności duży uśmiech
#link
Kunia

« #1538 : Luty 27, 2021, 07:50:22 »
Odpowiedz cytując
Ma ktoś safe riding s2 ? Może ktoś na sobie porównywał windereny kontra freejumpy lub S2 ? Mam windereny (strzemiona za 1000 które skrzypią) potrzebuje drugi komplet. Rozważam S2 lub free jump, flex-on nie chce. HELP!! icon_rolleyes
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #1539 : Marzec 07, 2021, 23:10:05 »
Odpowiedz cytując
Samshieldy są ciężkie? Czy takie średnie, bo na lekkie to mi nie wygladaja niestety?
#link
Perlica

« #1540 : Marzec 07, 2021, 23:30:11 »
Odpowiedz cytując
Ponawiam moje pytanie: mamy tu kogoś skaczącego w Lorenzini?
Moje zużyte i nie wiem co zamawiać , żeby było podobne w odczuciach ( ciężkie, stabilne, szeroka stopka).
#link
Hermes

Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.

« #1541 : Marzec 08, 2021, 06:27:06 »
Odpowiedz cytując
Perlica, ja miałam, co prawda mocno zużyte, ale skakałam w nich. Obecnie niestety miłość tkwi w winderenach, wiec nie wiem czy to coś pomoże uśmiech
#link

karolina_2906

Moje ogłoszenia
« #1542 : Marzec 08, 2021, 06:32:33 »
Odpowiedz cytując
Perlica, ja miałam, co prawda mocno zużyte, ale skakałam w nich. Obecnie niestety miłość tkwi w winderenach, wiec nie wiem czy to coś pomoże uśmiech

A próbowałaś areny? Wydają mi się być raczej z tych cięższych, ale bezpośredniego porównania do lorenzini nie mam. Miałam jinny, freejump i flex on. Areny zdecydowanie wgrywają.
#link
Alicja Wątroba

« #1543 : Marzec 31, 2021, 13:57:48 »
Odpowiedz cytując
Jakie strzemiona do jazdy ujeżdżeniowej sprawdzają się najlepiej? Chodzi mi o konkretne firmy i modele. Do tej pory używałam ciężkich bezpiecznych z firmy BR- model „Kwik Out”, ale mają beznadziejną wkładkę, której nie można wymienić i skrzypią, więc rozglądam się za nowymi. Dużo osób polecało Sprengery, na czym polega ich fenomen?
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2021, 14:02:24 wysłane przez Alicja Wątroba » #link
„ Koń został tak skonstruowany przez naturę, że jeśli stawia się przed nim wymagania, które są dla niego w pełni zrozumiałe, a także, jeśli te wymagania są w zgodzie z jego naturą, to nie będzie się im przeciwstawiał”. John Rarey
azazu93

Moje ogłoszenia
« #1544 : Kwiecień 03, 2021, 11:58:33 »
Odpowiedz cytując
Jakieś opinie o strzemionach Compositi Eole pro?
https://sklep.bergo.pl/compositi-eole-pro-strzemiona
Szukam czegoś z kolcami i amortyzacją.
Wstępnie jestem zdecydowana na flex on, ale tu cena kusi hihi
#link
nefferet

Moje ogłoszenia
« #1545 : Kwiecień 03, 2021, 17:05:03 »
Odpowiedz cytując
azazu93, Ja kupiłam właśnie ze względu na cenę. Liczyłam na jakąś amortyzację która odciąży kolana. Niestety tyłka nie urywały, żadnej poprawy nie było.
Sprawdzałam też Acavallo Opera, ale w tych z kolei kolano zaczęło jeszcze mocniej boleć.
Ostatecznie stanęło na FreeJump Soft Pro i te zdały egzamin.
#link
natalali

« #1546 : Kwiecień 03, 2021, 17:34:06 »
Odpowiedz cytując
Jakieś opinie o strzemionach Compositi Eole pro?
https://sklep.bergo.pl/compositi-eole-pro-strzemiona
Szukam czegoś z kolcami i amortyzacją.
Wstępnie jestem zdecydowana na flex on, ale tu cena kusi hihi

Kupiłam na jesieni do ujeżdżeniówki, spisują się super uśmiech Mają oczko, które można ustawić torchę pod skosem żeby noga zawsze wchodziła w strzemię obrócone w dobrą stronę. Jak narazie nie mam zastrzeżeń, a miewałam problemy z kolanami. Lepiej mi się podobają niż Freejumpy, które sprzedałam, a normalnie jeżdżę w Winderenach.
#link
Perlica

« #1547 : Kwiecień 03, 2021, 18:58:09 »
Odpowiedz cytując
Hermes, jakoś Windereny mi się tak wizualnie niezbyt podobają, może to głupie ale jakoś nie jestem przekonana. No i cena mnie wcale nie przekonuje.

karolina_2906, też właśnie myślałam o Arenach, tyle że kurcze nie wiem gdzie je można przetestować?  oczy2
#link
karolina_2906

Moje ogłoszenia
« #1548 : Kwiecień 04, 2021, 13:27:42 »
Odpowiedz cytując
Ja kupiłam i jestem mega zadowolona! uśmiech fajne, raczej ciężkie, eleganckie, dobrze trzymają. Jakby Ci bardzo zależało na testach, to możemy się jakoś umówić na pożyczenie wink
#link
azazu93

Moje ogłoszenia
« #1549 : Kwiecień 04, 2021, 13:44:21 »
Odpowiedz cytując
Dzięki za odpowiedzi. Czyli lepiej dołożyć lub poszukać używek flex on, testowałam, bardzo dobrze się jeździło i skakało. Rozważę jeszcze free jump, bo winderen mnie nie powaliły + szybko schodzi z nich farba wiec za ta kase wole cos trwalszego.
#link
Perlica

« #1550 : Kwiecień 04, 2021, 14:15:49 »
Odpowiedz cytując
karolina_2906, oj dziękuję  kocham Myślalam raczej o sklepie, nie będę Ci kłopotu robić.
Najwyżej poczekam aż mi się zetrą całkiem wkładki z lorenzini, bo wymieniłam i wiem, że drugi raz się to nie uda już,bo się gwinty wyrobiły. Po prostu kupię te Areny, bo nie są drogie.

#link
Puma

Moje ogłoszenia
« #1551 : Kwiecień 06, 2021, 22:03:48 »
Odpowiedz cytując
Tak jakby ktoś się zastanawiał, to Safe Ridingi są w pieruny ciężkie  hihi  Na oko to jeden waży tyle co dwa (też ciężkawe) Freejumpy Soft Up Pro
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
Perlica

« #1552 : Kwiecień 06, 2021, 23:23:29 »
Odpowiedz cytując
A ktoś posada Arena AluPro ?

Edit: mam coś z mózgiem jednak, chwilę temu przecież pisałyśmy o nich, ale sobie w mózgu przestawiłam, że o Opera piszemy wysmiewa
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2021, 23:40:06 wysłane przez Perlica » #link
Strony: 1 ... 50 51 [52] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: strzemiona

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 19 zapytaniami.