Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: strzemiona

poprzednia następna
Strony: 1 ... 49 50 [51] 52 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: strzemiona  (Przeczytany 352570 razy)
xxagaxx

« #1500 : Grudzień 15, 2020, 21:30:57 »
Odpowiedz cytując
Klami, windereny z tego co wiem lekkie równiez nie są, podobnie Free Jumpy.
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #1501 : Grudzień 15, 2020, 23:31:00 »
Odpowiedz cytując
xxagaxx, niszczysz mi świat.
#link
Murat-Gazon

szczęście jest tak bardzo blisko :)

Moje ogłoszenia
« #1502 : Styczeń 04, 2021, 20:00:53 »
Odpowiedz cytując
Luźno rozglądam się za strzemionami amortyzującymi, z szeroką stopką, ale ciężkimi.
I nie za miliony.
Nie muszą bardzo amortyzować, ważniejsza jest w tym wypadku waga od super amortyzacji.
Polecicie coś?  kwiatek
#link
When you rise I will follow
I won't force I will lead
I want you to believe in me
Hermes

Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.

« #1503 : Styczeń 20, 2021, 20:05:18 »
Odpowiedz cytując
Czy oprócz winderenow istnieją strzemiona, które równie dobrze amortyzują, maja szeroka stopkę, ale nie kosztują milionów? Sprengery odpadają, najlepiej jakby miały mini tarkę na stopce, ale nie musi uśmiech kwiatek
#link

Gosic

« #1504 : Styczeń 20, 2021, 20:56:54 »
Odpowiedz cytując
xxagaxx, niszczysz mi świat.

Klami - moim zdaniem Windereny są bardzo ciężkie, cięższe chyba nawet od Lorenzini. Poza tym dla mnie są zwyczajnie nieładne...
#link
aga2808

Moje ogłoszenia
« #1505 : Styczeń 20, 2021, 21:18:27 »
Odpowiedz cytując
Czy oprócz winderenow istnieją strzemiona, które równie dobrze amortyzują, maja szeroka stopkę, ale nie kosztują milionów? Sprengery odpadają, najlepiej jakby miały mini tarkę na stopce, ale nie musi uśmiech kwiatek
Flex-on
#link
Hermes

« #1506 : Styczeń 21, 2021, 08:46:31 »
Odpowiedz cytując
aga2808, właśnie kurde we flex on’ach kompletnie nie pasuje mi ta ścięta stopka jakoś smutek
#link

mindgame

« #1507 : Styczeń 21, 2021, 09:12:41 »
Odpowiedz cytując
Hermes, używam winderenów już ponad rok i teraz chyba nie zamieniłabym na nic innego. Co do ceny mogę dać ci kod rabatowy, 5% zawsze coś.
#link
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #1508 : Styczeń 21, 2021, 09:20:20 »
Odpowiedz cytując
Hermes, a flexy nie mają wersji z prostą stopką też przypadkiem?

btw. ostatnio doznałam szoku, koleżanki roczne Windereny wyglądają jakby nimi szorowała beton - farba poodłaziła na całej powierzchni (kiedyś tak zaczynały wyglądać czarne lakierowane Magnessiumy Prestige - ale po kilku ładnych latach...!)  8| A wpięte do jednego siodła, dbane, trzymane w pokrowcu etc.  ke Przy ich cenie - bardzo, bardzo, bardzo nie fajnie  icon_rolleyes
#link
mindgame

« #1509 : Styczeń 21, 2021, 10:27:39 »
Odpowiedz cytując
To fakt, trochę się wycierają. Nie zauważyłam bo mam czarne. Dopiero jak ktoś na forum powiedział, to zwróciłam uwagę.
#link
Hermes

« #1510 : Styczeń 22, 2021, 09:43:54 »
Odpowiedz cytując
No ja od jakiegoś czasu już tez używałam winderenow, bo jeździłam w przyjaciółki siodle. Teraz kupiłam swoje, ale cholernie zaczęły bolec mnie stawy od zwykłych compositow. No nic, pozostaje mi uzbierać na windereny jednak hihi
#link

faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #1511 : Styczeń 22, 2021, 09:48:35 »
Odpowiedz cytując
A jak mnie nic nie boli ale chcialabym dobra przyczepnosc glownie jezdzac plaskosc - to co polecacie? wink
#link
mindgame

« #1512 : Styczeń 22, 2021, 09:51:14 »
Odpowiedz cytując
No ja od jakiegoś czasu już tez używałam winderenow, bo jeździłam w przyjaciółki siodle. Teraz kupiłam swoje, ale cholernie zaczęły bolec mnie stawy od zwykłych compositow. No nic, pozostaje mi uzbierać na windereny jednak hihi

Miałam tak samo! Zaczęłam jeździć w winderenach i po powrocie na chwilę do compositi (siodło koleżanki) kostki bolały mnie okropnie!
#link
Puma

Moje ogłoszenia
« #1513 : Styczeń 22, 2021, 14:39:55 »
Odpowiedz cytując
faith, wszystkie te z tarką pod butem uśmiech
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #1514 : Styczeń 23, 2021, 09:39:13 »
Odpowiedz cytując
faith, Kavalkade Balance. Szersza stopka, metal pod butem ładnie trzyma, ale nie niszczy podeszwy oficerka (jak niektóre metalowe), waga pośrodku - ani mocno ciężkie, ani lekkie. Mam od kilku lat (chyba jeszcze za Twoich czasów - takie niebieskie) i bardzo bardzo sobie chwalę. Premier Equine ma identyczne, bywają w promocji - 20 do - 30 % (nawet -50%) ale Brexit bardzo popsuł zabawę w zakupy w PE smutek
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Moon

WWW Moje ogłoszenia
« #1515 : Styczeń 23, 2021, 09:52:27 »
Odpowiedz cytując
faith, Acavallo Arena <3
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #1516 : Styczeń 24, 2021, 18:30:04 »
Odpowiedz cytując
Dzieki za rady duży uśmiech
Moon a opery mialas okazje?
Albo techy?
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #1517 : Styczeń 24, 2021, 20:28:33 »
Odpowiedz cytując
faith, - ja mam opery do jazdy po płaskim i polecam! Kupiła moja była dzierżawczyni, tak się zakochałam, że sprawiłam dobie własne na urodziny w zeszłym roku uśmiech
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #1518 : Styczeń 24, 2021, 20:35:33 »
Odpowiedz cytując
O dziekuje serdecznie za info uśmiech))
#link
Moon

WWW Moje ogłoszenia
« #1519 : Styczeń 24, 2021, 21:54:39 »
Odpowiedz cytując
faith, nie, Oper nie miałam nigdy pod butem, ale u nas kilka osób w stajni ma i sobie chwali. wink
#link
Puma

Moje ogłoszenia
« #1520 : Styczeń 24, 2021, 22:11:45 »
Odpowiedz cytując
faith, TechStirrups? Ja miałam i nie polecam, wycierają się szybko uśmiech
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
Aleks

Moje ogłoszenia
« #1521 : Styczeń 24, 2021, 22:30:55 »
Odpowiedz cytując
faith - też mam Opery, jeżdżę na płaskim. Pożyczyłam od znajomej na próbę i kupiłam dla siebie. Są lekkie i dobrze trzymają i nie takie brzydkie wink.
Polecam, ale także polecam do nich kopić pokrowce, bo jednak rysują siodło. Mam HBC, a ono z jakiejś mega delikatnej skóry i choć początkowo wydawało mi się, że nie potrzebuję pokrowców na strzemiona, to jednak serce mi krwawiło i kupiłam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2021, 22:34:00 wysłane przez Aleks » #link
Be kind to unkind people. They need it most.
"Jedyne co stoi pomiędzy Tobą, a Twoim celem, to te bzdury, które sobie mówisz, że nie dasz rady."
Jordan Belfort
keirashara

Moje ogłoszenia
« #1522 : Styczeń 24, 2021, 22:41:13 »
Odpowiedz cytując
To fakt, też mam je w pokrowcach, bo metalowe blaszki robią kuku w Albiona, ale zdecydowanie idzie się przyzwyczaić do zakładania ich.
#link
Moon

WWW Moje ogłoszenia
« #1523 : Styczeń 24, 2021, 22:49:49 »
Odpowiedz cytując
Prawda - ja do Aren tez kupiłam pokrowce. Upierdliwe ale mózg nie krwawi jak je podciągam wink
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #1524 : Styczeń 25, 2021, 07:43:51 »
Odpowiedz cytując
Sol macz fenks dziewczyny wink
#link
karolina_2906

Moje ogłoszenia
« #1525 : Luty 08, 2021, 19:13:28 »
Odpowiedz cytując
Czy silki prestige lub stephi posiadają jakiś system amortyzacji? Z budowy wydają się dość klasyczne. Ktoś coś?  kwiatek
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #1526 : Luty 08, 2021, 20:23:11 »
Odpowiedz cytując
karolina_2906, nie. Obydwa modele to klasyczne lekkie strzemiona z szeroką wygodną stopką i "tarką".
#link
karolina_2906

Moje ogłoszenia
« #1527 : Luty 08, 2021, 20:58:28 »
Odpowiedz cytując
Kurcze.. a coś równie eleganckiego z amortyzacja istnieje? Przesiadłam się w chwilowo z freejumpow w jinny i o dziwo czuje nie tyle kolana, czy stawy skokowe, co lędźwiowy. I zastanawiam się, czy to zbieg okoliczności, czy strzemiona też odciążają plecy. Wiadomo, że to raczej w odniesieniu do jazdy w półsiadzie, czy skoków.
#link
Bacik90

Moje ogłoszenia
« #1528 : Luty 09, 2021, 22:49:11 »
Odpowiedz cytując
Ja jestem po testach wszystkich modeli freejump uśmiech
Dla mnie totalny numer jeden jako firma strzemion uśmiech
Nowe freejump Air's - genialne, bardzo mocna stabilizacja a w połączeniu z pusliskami classic wide freejumpa, to mam wrażenie, że każdy z niestabilną łydką ją ustabilizuje. I tutaj moja uwaga - są lekkie uśmiech wyglądają na ciężkie, a są na prawdę zgrabne i ważą ciut więcej od klasycznych plastikowych uśmiech

Model freejump Soft up Pro + - doskonale znane mi strzemiona, jeżdżę w nich od 10lat, model + ma szerszą stopkę co daje jeszcze więcej stabilizacji, amortyzacja genialna. Ale dla osób z ruszającą się łydką, to najlepiej użyć z oryginalnymi pusliskami freejump pro grip uśmiech dają więcej luzu i swobody niż Air's ale szczerze to sama nie wiem które bardziej lubię uśmiech więc już jestem posiadaczką obydwóch modeli uśmiech

Model Soft Up Classic są też wspaniałe, zbliżone troszkę do klasycznych strzemion ale za to z bardzo dobra amortyzacją, też extra uśmiech

Jestem trochę maniakiem sprzętu i strzemion, miałam prawie wszystkie strzemiona i oprócz freejumpa lubię Acavallo Arena Alupro, Bow Balance sprenger i klasyczne prestige z aluminiową stopką.

Flex on niby spoko, mam dwie pary, ale są totalnie zwykłe. Wcale w nich nie odczuwam amortyzacji. Dla osób szukających wrażeń amortyzujących, bym osobiście nie poleciła.

Winderena totalnie nie lubię uśmiech 

Na końcu dodam że mam kolana w agonalnym stanie, 12 śrub i płyta tytanowa, więzadła pozrywane więc odczuwam każdy detal w strzemionach. Ale dużo zależy od siodła w jakim jeździmy i od stabilizacji i dociążania strzemion.
 kwiatek
#link
xxagaxx

« #1529 : Luty 10, 2021, 08:50:28 »
Odpowiedz cytując
Bacik90, o proszę. A jestes w stanie je zważyć?
Tymi air mnie zaintrygowałaś. Ja bardzo nie lubię ciężkich. Ostatnio przypadkiem wróciłam do Silków, i pomimo ze lubię moje Areny to no .. silki są tak lekkie  kocham

Jak patrze na opis to trochę wyglądają jak Bow Balance
#link
Strony: 1 ... 49 50 [51] 52 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: strzemiona

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 19 zapytaniami.