FORUMOWE KOSZULKI ANK. 2

Kolory czcionek narazie bliżej nieokreślone, ale najprawdopodobniej brane pod uwagę będą te 3 kolory + żółty (po wybraniu koloru koszulki ustalimy kolor czcionki)

Ankieta ważna do końca października!
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
16 października 2009 17:08
Proponuje kolor czcionki beżowy - jak tło forum voltopity.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 października 2009 17:26
Pobawiłam się Photofiltre i myślę, ze coś takiego w porządku będzie 😉

PS. Trochę jest nie zamalowanych powierzchni, ale to się da jakoś edytować. ja już nie mam na nic siły.
Notarialna, super, coś takiego bym chciała 😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
16 października 2009 19:46
a z drugiej strony mógłby pojawić się problem. re-volta.pl czy voltopiry.pl ? bo osobiście, wolałabym to drugie.
Ja, mimo iż siedzę na voltopirach, na koszulce wolalabym re-volta. Wydaje mi się bardziej oficjalną nazwą forum, taką do pokazania ludziom. Voltopiry, to eee... dużo węższe grono, które wywodzi się z pewnych okrutnych praktyk stosowanych jeszcze za czasów volty :P Co prawda pod tym adresem loguje się dużo osób, które się z tym nie identyfikują, bo im się bardziej skin podoba, ale to inna bajka 😉
Pamiętajmy, że te koszulki będą w jakimś stopniu pełniły też formę reklamową 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 października 2009 19:54
Była już wspomniana kwestia bardziej oficjalnego nazwenictwa. nowi użytkownicy przeciez voltopirami nazwać siebie nie mogą, a re-volta.pl to oficjalna nazwa forum 😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
16 października 2009 20:05
właśnie znalazłam drugi wątek, ale dziękuję za informacje. ja i tak na re-volcie najczęściej siedzę  😁
Uważam, że skoro i tak koszulki będą wymagały przedpłaty (skorą mają być imienne, czyli np. Sierra "na cycu" czy rękawku 😉 ) to dobrze by było jakby był wybór między voltopirami a re-voltą.

Polo voltopirów kupiłabym na bank, re-volty z tą sowiecką w moim odczuciu gwiazdką? Raczej nie... 😉

Ale oczywiście uszanuję decyzję większości...
kujka   new better life mode: on
16 października 2009 20:10
ja tez bym wolala voltopiry... 🙂 czarne polo z zoltym/zlotym napisem. i z nickiem na ramieniu/cycu. bomba!
A nie dałoby się szaty graficznej z voltopirów a napisu re-volta? A koszulkę wolałabym grafitową albo... sraczkowatą  😁
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
17 października 2009 07:53
Jak dla mnie może być napis re-volta, ale w voltopirowej stylistyce z konikiem (sowiecka gwiazda i kolorystyka też mi nie leży  😁 ).
generalnie też wolałabym opcję wyboru między re-volta.pl, a voltopiry.pl. Bo jak słusznie zauważyła Notarialna, nie każdy może nazwać siebie Voltopirem, a i ja prawie zawsze siedzę na re-volcie. Poza tym to bardziej oficjalna nazwa forum (i nawet ta sowiecka, jak to nazwałyście, gwiazdka, mi się podoba :hihi🙂.
Ale rozumiem obie strony.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
17 października 2009 09:23
Ja siedzę na voltopirach właśnie ze względu na stylistykę (.
Ale w napisie wolałabym re-volta w stylistyce voltopirów.

Takie połączenie może byłoby najlepsze ?    - I wilk syty i owca cała
Podoba mi się pomysł Doroteah.
Również jestem za logo i stylem voltopirowym, ale napis może być Re-volta.
No i raczej wolałabym dyskretny napis na tej czadowej polóweczce  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 października 2009 16:11
Ja również skłaniałabym się za re-voltą ;]
Jestem za re-voltą, gwiazda jest rewelacyjna.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
28 października 2009 18:40
Podoba mi się pomysł Doroteah.
Również jestem za logo i stylem voltopirowym, ale napis może być Re-volta.
No i raczej wolałabym dyskretny napis na tej czadowej polóweczce  🙂


Jestem za!!
Ja jestem za tym i za tym ale sądze że re volta była by lepsza a przy okazji to 2 tez niejsest złe fajnie by wyglądał na czarnej koszulce 👀
cieciorka   kocioł bałkański
15 listopada 2009 21:03
podpisuje sie opd sierką 😉


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się