FORUMOWE KOSZULKI ANK. 1

Alicja_8   Z pasja...z miłością...
18 października 2009 16:35
To moze male logo z przodu na kieszonce z napisem voltopiry...z tylu czysta lub z motywem konia...a adres maly na rękawkach🙂
A ja bym się cieszyła z czegoś na plecach 😉 Ale to dlatego, że ja lubię nadruki na plecach 😁 Nalegać nie będę, chociaż opcja z napisem mi się podoba.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
18 października 2009 19:51
mi nie podoba sie pomysl duzego loga z tylu i pelnego adresu. nie chce byc chodzącą reklamą, w koncu koszulka ma być pamiatką dla nas, a nie billbordem 🤔

tez tak myślę, wolałabym subtelniejszy napis tylko z przodu - będzie bardziej elegancko !
mi nie podoba sie pomysl duzego loga z tylu i pelnego adresu. nie chce byc chodzącą reklamą, w koncu koszulka ma być pamiatką dla nas, a nie billbordem 🤔


Dokładnie..

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 października 2009 16:12
Na piersi można by było zrobić adres strony, a na plecach nick 😉
Wg mnie nick nie jest potrzebny, pewnie skomplikuje i podroży cały biznes. Jestem za czymś delikatnym i nie krzykliwym, czyt. nieduży napis.
ja jestem całkiem przeciwna adresowi strony na koszulce!!
a moze by propozycje-zdjecia- wstawiac?  😉
troszku sie juz bawilam  😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 października 2009 17:58
Ja myślę, ze z zamówieniami ilościowymi można się wstrzymać do ilości 50 t-shirt - 50 polo. Na próbę i zobaczyć jak to będzie schodzić 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 października 2009 18:08
a po co 50?
chetny deklaruje sie ile chce koszulek, wysyla kase do osoby odpowiedzialnej za cala akcje i potem wysylamy jedno zamowienie na dokladnie tyle koszulek, ile bylo wplat.
nie mozemy zamowic kilkudziesieciu koszulek tak od czapy, bo przeciez skladajac zamowienie trzeba bedzie wylozyc od razu kase. a nikt nie bedzie zakladac za druga osobe 🙂
poza tym im wieksze zamowienie, tym taniej wyjdzie pojedyncza sztuka.
Ja również z chęcią piszę się na taką koszulkę  😀
o mnie rowniez prosze pamietac- dajcie znak na pw jak juz cos bedzie jasne, ladnie prosze :kwiatek: sporadycznie zagladam ostatnio (glownie tylko wpadam na skrzynke pw..)- a w najblizszym czasie w ogole nie bede miec czasu na czytanie a nie chce przegapic.
ja też proszę o info bo bym z chęcią kupiła koszulkę 😉
ja też bym prosiła o info na pw jak będzie już wszystko ustalone🙂
to i ja poprosze  :kwiatek:
Nie chcę zrzędzić, ale za chwilę połowa zainteresowanych będzie prosić o PW 😉 Naprawdę tak strasznie trudno zajrzeć do jednego działu? Informacja o koszulkach pojawi się napewno w nowym temacie (jak już wszystko będzie ustalone), więc to naprawdę nie będzie wielki problem...
jesli bedzie kolejny watek przyklejony z podanymi szczegolami co i jak to bedzie ok. ja po prostu chce uniknac szukania konkretnych informacji w 20 stronach tasiemca o kolnierzyku i guzikach i o tym jaka wielkosc napisu i jaki napis- zwyczajnie nie mam na to czasu (i ochoty). chce jedna krotka informacje- kiedy, komu i w jakiej wysokosci wplacic pieniadze.
Jak wszystko zostanie ustalone, to napewno taki wątek się pojawi 🙂
Jak wszystko zostanie ustalone, to napewno taki wątek się pojawi 🙂
ktoś prowadzi takie ustalenia?
Narazie czynne są ankiety. Jedna z forumowiczek mająca firmę, które zajmuje się takimi zamówienia obiecała przygotować wstępny cennik. Jak będzie wiadomo czego właściwie chcemy, będziemy mogli oszacować ilość chętnych (pewnych, a nie takich, którzy stwierdzą, że by chcieli, ale później nie złożą zamówienia), wtedy będzie można znaleść konkretnego producenta, który poda nam konkretny cennik. Jak to wszystko zostanie zrealizowane, na forum pojawi się informacja zawierająca:
-wzór
-cenę
-datę składania zamówień i dokonania wpłaty
Po drodze trzeba też znaleść zaufaną osobę chętną do zbiórki pieniędzy 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
02 listopada 2009 09:50
Coś co planowanie idzie wolno.
Może by już zamknąć ankiety i stworzyć jeden wątek nt.
Jest dużo pomysłów i trzeba to jakoś usystematyzować.

1. Wiemy już na pewno że będą to polówki.
2. Większość opowiedziało się za kolorem czarnym. (chcociaż tu mi się wydaje że fajnie by było gdyby była możliwość wyboru koloru, gdyż czarna wyglądała by fajnie jednak według mnie równie fajnie wylądała by biała, czy zielona, użytkownicy opowalidali się za różnymi kolorami)
3. Raczej większośc opowiada się za re-voltą na koszulce niż voltopirami ale może też warto by zrobić ankietę nt temat. (Jaką koszulke byś kupił -re-volta, -voltopiry, -obojętnie, -obie) A najlepiej jakby było do wyboru.
4. Czy będą to koszulki ofiecjalne tylko z nazwą forum czy bawimy się w nazwy użytkowanika na piersi/rękawku

Generalnie każdy by był zadwolony gdyby przy zamawianiu sam mógł wybrać kolor, czy re-volta czy voltopir, czy chce koszulke z nickiem czy bez.
Widomo że przez to koszt były by większe ale sądzę iż nie będzie to jakaś kwota nie do przełknięcia.

A tak przed wszystkim to wydaje mi się że potrzebny jest nam projekt.
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 listopada 2009 22:44
halo ?

jest tu kto ?

Ja się trochę pobawiłam, może coś w tym stylu? :





Zmieniłam na linki, bo zdjęcia są zbyt duże.D.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 listopada 2009 14:14
Nikaa podoba mi się pierwszy pomysł. Z nickami byłoby chyba za dużo zabawy 😉 Poza tym przydałaby się też koszulka z napisem Voltopiry. Niektórzy (np. ja) używają voltopirów a nie re-volty chociaż jeśli byłaby tylko taka to i tak pewnie bym kupiła  😉
To jeszcze takie na szybko  😉  Chociaż napis z tyłu mógłby być ciut większy.



Zmieniłam na link, bo zdjęcie jest zbyt duże.D.
Jestem za pierwszą😉
Graba.   je ne sais pas
05 listopada 2009 18:16
Ja jestem za polówką z napisem re-volta. 😀 Zwykłych polówek można mieć na pęczki, a ta jedna wyjątkowa dodatkowo może reklamować ten portal. 🙂
Czy musi być napis na piersi? 🙂
Genialny pomysł. Koszulki polo z nadruczkiem 🙂🙂 Jestem zaaaaaa
Nie w pełni dotarł do mnie pierwszy post - będzie opcja damska/męska.?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się