FORUMOWE KOSZULKI ANK. 1

W tej chwili nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy będzie można wybrać opcję damską i męską, ale podejrzewam, że nic nie stoi na przeszkodzie 😉

Ankieta ważna do końca października!
Biała polówka byłaby czadowa 😀
Białe tudzież kremowe z jakąś kontrastową lamówką na końcach rękawów i ewentualnie na dekolcie i dole. Dekolt w serek. I jakaś mała kieszonka na piersi. I LOGOOOO! Na plecach koniecznie i z przodu też!
Tak mi się to widzi 😀
Jeszcze nick forumowy mógłby być np na rękawku 😉
O, genialnie! Albo na kiesznonce może lepiej? Wtedy w razie forumowego spotkania wszyscy byśmy się z łatwością rozpoznali!
slojma   I was born with a silver spoon!
15 października 2009 20:20
Ja jestem za polówką 🙂
ja jestem za t-shirem, bo nie lubie zbytnio polówek  😉
ależ Grzesiu w koszulce polo wyglądałbyś wyjątkowo elegancko i dostojnie, mój Grześ tak wygląda 🙂
No i polówki takie.. jeździeckie są 😉
ależ Grzesiu w koszulce polo wyglądałbyś wyjątkowo elegancko i dostojnie, mój Grześ tak wygląda 🙂


Moje siostry też tak mówią  😎
No i rację mają! Jeździec w polówce to jest to 😎
Ogólnie, niezależnie od płci, nie podobają mi się takie za szerokie/rozwleczone t-shirty do jazdy....
Bo polówki są eleganckie, "jeździeckie" (no nie tylko, ale tak jakoś...ja po prostu na konie lubie..znaczy ja ogólnie lubię :P  ) i facet w polo...eh... a jak jeszcze czarne...😍
Polówka super pomysł, tylko moim zdaniem raczej nie biała.... Ja taką polówkę chętnie zakładałabym wlasnie do stajni a nie przepadam za bialymi ciuchami "na codzień" do stajni- w moim przypadku po 10 minutach są całe umorusane 😡
In.   tęczowy kucyk <3
16 października 2009 11:42
Mi się nie podoba czarna, która na razie jest przeglosowana : P Mam jedną czarną polówkę w domu i uważam, że jest bleee : P
A bo to tylko "jakaś czarna polówka" :P A ta byłaby re-voltowa :P Diabeł tkwi w szczegółach  😎
Polówka super pomysł, tylko moim zdaniem raczej nie biała.... Ja taką polówkę chętnie zakładałabym wlasnie do stajni a nie przepadam za bialymi ciuchami "na codzień" do stajni- w moim przypadku po 10 minutach są całe umorusane 😡


zgodzę się.
ja jestem za czarna polowka
A jakis projekt jest?
Moze grafike przeniesc na koszulke, np tego konia DaVinciego? Chetnie bym taka nosila  🏇
zdecydowanie, czarne polo, z tym konikiem z Voltopirowego forum i nickiem  🏇
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 października 2009 14:34
też chce konika!!
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
16 października 2009 14:52
Zdecydowanie czarne polo, ale tylko jeśli będą także w damskiej formie.
Napis z konikiem z voltopirów (napis też wolałabym voltopiry 😉 ).
Raczej subtelniejsze miejsce na napis niż plecy (i mniejszy napis)

Kolorek napisu zdecydowanie nie re-voltowy, a bardziej bordo/brąz jak na volopirach.
Plastikowa czerwień re-volty byłaby dla mnie odpada totalnie.

A  generalnie wolałabym naszywkę (z konikiem i napisem voltopiry) 😀

helcia   Wiedźma z czarnym kotem
16 października 2009 14:54
Jestem również za konikiem zwłaszcza że siedzę na voltopirach.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
16 października 2009 17:07
polówka czrana, na kieszonce nick, napis Voltopity jak dla mnie, mógłby być np. beżowy + jakiś mały konik.
Ja jestem za czarną lub granatową polówką. Chętnie z konikiem i nickiem z forum. Napis wolałabym subtelny z przodu niż duży na plecach..
oj tak! czarna polowka i w kolorach voltopir delikatne napisy kieszonka niekoniecznie 🙂
Koniecznie polo 🙂 Bardzo kojarzy się z eleganckim jeźdźcem 🙂
Jestem za logo na plecach i mniejszym z przodu + nick na rękawku! 💃
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 października 2009 14:05
Bardzo stara nie jestem, ale, ekhm, no babie w moim wieku nie wypada wozić się w koszulkach z napisem "voltopiry"  😡
(ja już nawet koszulek sex pistols nie noszę, chociaż punku wciąż czasem słucham - po prostu nie wypada i zaczyna śmiesznie wyglądać)
Jeżeli będzie szansa - nawet związana z dodatkową opłatą za przygotowanie wzornika - to jestem za możliwością wyboru napisu "re-volta"
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
18 października 2009 16:07
Czarne polo z białym wzorem lub białe polo z czarnym wzorem.
Wzór na plecach z logo forum i adresem www, z przodu kieszonka z nadrukiem mniejszym z logo...ewentualnie adres strony na rekawkach 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 października 2009 16:18
mi nie podoba sie pomysl duzego loga z tylu i pelnego adresu. nie chce byc chodzącą reklamą, w koncu koszulka ma być pamiatką dla nas, a nie billbordem 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się