Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik Rekreanta (część XIV) 2021

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Kącik Rekreanta (część XIV) 2021  (Przeczytany 11805 razy)
anai

«Start : Styczeń 01, 2021, 01:02:10 »
Odpowiedz cytując
(Ale że nikt jeszcze nie założył nowego wątku??)

Szczęśliwego Nowego Roku dla Was i Waszych ogonów! Żeby był lepszy i spokojnieszy od starego!

Edit. Dobrze rozpoczęty nowy rok, w siodle wink
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2021, 15:35:29 wysłane przez anai » #link

keirashara

Moje ogłoszenia
« #1 : Styczeń 01, 2021, 02:42:25 »
Odpowiedz cytując
Szczęśliwego nowego! Oby był lepszy niż 2020 wink
#link
Gillian

four letter word

« #2 : Styczeń 01, 2021, 10:59:25 »
Odpowiedz cytując
Oby był lepszy, kochani  zdrówko kwiatek kocham
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
ewelin_n

« #3 : Styczeń 01, 2021, 11:13:07 »
Odpowiedz cytując
Szczęśliwego Nowego Roku  uśmiech I Zdrowia dla Jeźdźców i koni  konik
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #4 : Styczeń 01, 2021, 12:02:16 »
Odpowiedz cytując
Zdrowego dla wszystkich!  kwiatek
#link
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #5 : Styczeń 04, 2021, 18:28:29 »
Odpowiedz cytując
Co tu znowu tak cicho?

Zdrowego dla wszystkich - kopytnych i dwunożnych rekreantów!  hurra!

Jestem z siebie wybitnie dumna, że przez ten świąteczny czas udało mi się naprawdę godnie porzeźbić Kulistego, zawsze była to motywacja, żeby wstać od stołu, nie żreć tyle i się poruszać, hehehe  hihi
Z szoku tak dobrej rzeźby, byliśmy nawet w zeszłym tygodniu w Ciekocinku poskakać parkury. Nie było łatwo, kręty parkur, trudne jak dla nas zakręty, ale Kulisty był bardzo pozytywnie nastawiony na płotki i super skakał  kocham

+ tyle czasu się śliniłam do nugacikowego dralona, aż wyhaczyłam okazję i oto nugacikowy muffinek Kulisty  kocham
(powstrzymałam się i nie spałam pod nim, wzięłam do stajni, hehehe  lol )

#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #6 : Styczeń 04, 2021, 19:00:57 »
Odpowiedz cytując
Moon widziałam filmiki, fajne turbo mieliście. uśmiech W ogóle szał, oby sezon w tym roku był normalny i podbijecie parkury. hurra!

Ja też życzę wszystkim dobrego i oby normalnego 2021 roku.

I się witam razem z moim nowym dzieciątkiem do jazdy.

Renatka. duży uśmiech Mam ją od soboty, dwa dni chodziła tylko na lonży, dzisiaj lonża plus wsiadłam i przeżyłam. cool

A reszta familii "in progress". Na Fabince może w końcu w tym tygodniu zagalopuje, mam taka schizę na punkcie jej nóg, że przez miesiąc z 5 minut kłusa doszłam do 20 i oczywiście głównie na prostych, bo koła to zło i za duże obciążenie dla jej nóg. emoty327 Szkielecik w zeszłym tygodniu miał więcej lonż niż jazdy plus od trzech tygodni zaczął dostawać paszę, w efekcie dzisiaj był wrednym bachorem. lol Ale i tak mimo to jak na młodziaka, to grzeczne toto i nadal top. wink A na Siwym miałam dzisiaj najlepszą jazdę ever, zero walki, cały czas luźny w dole, parskający, no sama przyjemność. kocham
Także nowy rok zaczęty z przytupem, bo jeszcze jazd szkółkowych nie ma, więc mam jeszcze rekreanty i w sumie cały dzień coś jeżdżę, żyć nie umierać, aż się chce iść szybko spać, żeby był już nowy dzień. love I dzięki temu, że w poprzedni lockdown schudłam mocno, to teraz nadrabiam to, że nigdy nie jeździłam na kucykach i powiem wam, że po pierwszym szoku (dlaczego przede mną nic nie ma/boże jak muszę szybko anglezować), to mi się całkiem przyjemnie na nich jeździ, śmieszne to takie.duży uśmiech

Porzygałam tęczą, idę stąd. duży uśmiech
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook

Insta: isfolket93
kokosnuss

« #7 : Styczeń 04, 2021, 20:15:11 »
Odpowiedz cytując
Wszystkiego najlepszego rekreanci duży uśmiech

Moon, piekny Kul, ale jakiego smaka robisz na skakanie to oj, nieladnie :P

Kucyzmora nabiera powolutku aparycji konia wierzchowego wink acz brzuch jeszcze wisi hihi

Wolno nam galopowac, juz od swiat jakos i noga ma sie bardzo dobrze duży uśmiech w przyszlym tygodniu mam pierwsza jazde z trenerka, co za emocje emoty327 rozwazam tez powrot na czworobok (na razie online), chociaz sobie oczka do P wyjezdze czy cos xd

Pod koniec stycznia ostatnia kontrola w klinice i sie dowiem, kiedy mozemy zaczac jakies podskoki uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2021, 20:54:05 wysłane przez kokosnuss » #link
feno

głos wolności

« #8 : Styczeń 04, 2021, 23:13:52 »
Odpowiedz cytując
Pan Krewetka pozdrawia wątek z pewną nieśmiałością (zawsze ta sama mina na widok kamer  hihi).

Jak dobrze pójdzie (tzn.pozwolą na to Covidowe restrykcje...) to pod koniec lutego dostanie braciszka.  kocham ale już wolę nic nie mówić, żeby nie zapeszać.

Moon jak zwykle stylowy koń i outfit, co tu dużo gadać.  zdrówko
#link
dla uczciwych tutaj droga jest gorzka i ciężka
lecz gdy osiągasz coś z trudem, duma jest słodsza niż zemsta
anai

« #9 : Styczeń 06, 2021, 17:26:12 »
Odpowiedz cytując
feno minę ma słodką, nie czepiaj się wink no i co to za braciszek?
flygirl Renatka małolat? Trochę się pogubiłam, ile masz ogonów?
Moon to zdjęcie w dralonie jak z katalogu, ślicznie mu w tych kolorach duży uśmiech
kokosnuss zdrówka nieustannie! My też dopiero zaczynamy wracać do życia po ropie w kopycie wink

U nas pięknie, zimowo, biało:

#link

Burza

Moje ogłoszenia
« #10 : Styczeń 06, 2021, 20:39:30 »
Odpowiedz cytując
anai, no nie, skąd taka zima??? nie pamiętam już jak wygląda śnieg..

My z nowym rokiem mini sesję złapaliśmy uśmiech

#link
Wi­nna jes­tem ci wszys­tko, po­nieważ cię kocham.  Piorun, Mo chuisle.
Puma

Moje ogłoszenia
« #11 : Styczeń 06, 2021, 20:41:28 »
Odpowiedz cytując
Burza, ło matko! Piorek  kocham
To mój zdecydowany forumowy ulubieniec  cool Co u Was?
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
Burza

Moje ogłoszenia
« #12 : Styczeń 07, 2021, 19:02:58 »
Odpowiedz cytując
Puma, tak tak to my, on już prawie 19 lat, ja to się nawet nie przyznam duży uśmiech
Dość dobrze i stabilnie, tfu tfu bez przerywników w robocie. Czółko u niego już siwe uśmiech
#link
Wi­nna jes­tem ci wszys­tko, po­nieważ cię kocham.  Piorun, Mo chuisle.
anai

« #13 : Styczeń 09, 2021, 14:34:04 »
Odpowiedz cytując
anai, no nie, skąd taka zima??? nie pamiętam już jak wygląda śnieg..

U nas chwilowo śnieżnie i bajkowo. Ale jest nietypowa sytuacja, bo w całym trójmieście  niektóre dzielnice są zaśnieżone i to konkretnie, a inne nawet śniegu nie widziały.  I ludzie przyjeżdżają np. tam gdzie ja mieszkam z sankami, dzieciom tym mniejszym śnieg pokazać wink Taki klimat.
Piorek ma już 19 lat?? Kiedy to zleciało? Świetnie wygląda, zazdroszczę braku przerywników w robocie.

To jeszcze trochę śniegu:

#link

flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #14 : Styczeń 10, 2021, 16:34:15 »
Odpowiedz cytując
anai Renatka rocznikowo już ma 5, także tak, małolat. duży uśmiech Ogonów mam aktualnie cztery na stałe, trzy w pełnym zakresie a Siwego dwa dni w tygodniu. I okazjonalnie wsiadam na szkółkowe konie plus czasami mi szefowa daje do jazdy swoją kobyłę.duży uśmiech

Turbokula/Kulka mocy, czyli Renata pozdrawia.

Z dnia na dzień coraz fajniejsza, super progres robi. kocham Jeszcze troszkę się gubi i nie wie, gdzie jest najwygodniej, ale idziemy w dobrym kierunku. To jest w sumie pierwszy koń, którego mam oficjalnie w treningu i się jaram jak pochodnia. emoty327 duży uśmiech
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook

Insta: isfolket93
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #15 : Styczeń 15, 2021, 07:59:49 »
Odpowiedz cytując
Witam kącik w nowym już roku  kocham muszę się pochwalić zdjęciami, bo i w Poznaniu zawitała zima pierwsza chyba od dawna, a na dodatek to ja stoję po drugiej stronie obiektywu i aż mi dziwnie być na zdjęciach  emoty327
kawał dobrej roboty od Cecylii  hurra!

Moja 3,5 letnia ogierza-klacz  lol

Jeszcze czekam za resztą zdjęć, nie było łatwo bo Daisy normalnie w ogóle nie współpracuje do zdjęć, tak tym razem miała jeszcze niezłą wikse... przez co zrezygnowałyśmy ze zdjęć pod siodłem żeby chronić swoje życia  lol
#link
Moon

WWW Moje ogłoszenia
« #16 : Styczeń 15, 2021, 19:04:49 »
Odpowiedz cytując
dairoxroxi, prze-pię-kneeeee!!! Kucynka no jak gwiazda filmowa!  kocham emoty327

Burza, oboje jesteście jak wino!  kocham Pan Pioruś wygląda ślicznie! I do pyska mu z siwizną  cool

my znowu byliśmy w Ciekocinku

ogarnęłam swój początkowy chaos, bardzo chciał mnie złapać tyłkościsk, ale sprowadziłam go do pionu i to były całkiem wyględnie wykulane parkury  cool hihi

a poza tym... zima przyszła i jak przyszła to z ostrym pier...dyknięciem  ke
Kulisty padokowy w obiektywie anai  kwiatek

Kulisty z kolegą, który musiał udać się na "karny" padok z metalowego ogrodzenia, bo kilka dni temu zrobił za tarana i dwa agenty udały się na wycieczkę zwiedzać okoliczny las zemdlal  lol Na szczęście oba agenty to pierdoły życiowe i zostały szybko odłowione  hihi
#link
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #17 : Styczeń 18, 2021, 14:51:09 »
Odpowiedz cytując
Moon ja to w ogóle od zawsze byłam fanką twojego kulistego i jego chrapki, jak ja się cieszę że trafił mi się koń z podobna chrapką  emoty327 czy jest bardziej urocza odmiana na świecie?!
#link
maiiaF

« #18 : Styczeń 18, 2021, 15:09:40 »
Odpowiedz cytując
dairoxroxi, nie ma, też zawsze dziwnym trafem konie z chrapką najbardziej mnie przyciągały lol W dodatku Twoja kucynka ma mega szlachetną głowę i do tego ta grzywka kocham Po cichu do niej wzdycham i bacznie obserwuję duży uśmiech
#link
Moon

WWW Moje ogłoszenia
« #19 : Styczeń 18, 2021, 15:27:16 »
Odpowiedz cytując
dairoxroxi, prawda, biały nochal albo chociaż część białego nochala jest a mrrrr! Idealna do miziania i buziania hahahaah lol i *wstydliwewyznaniamodeon - uwielbiam „ćpać” chrapy kulistego lol zawsze mi to przywraca równowagę po parszywym dniu :p

Jedyny minus takiej chrapy - dodawanie chevinalu do meszu ;p wtedy, po jedzeniu lepiej nie buziać :p
#link
Siwaa

« #20 : Styczeń 18, 2021, 16:51:46 »
Odpowiedz cytując
Moon co to za kantar z koroną? duży uśmiech
#link
anai

« #21 : Styczeń 18, 2021, 19:24:44 »
Odpowiedz cytując
Dzięki flygirl za przypomnienie gromadki uśmiech

dairoxroxi już pisałam, śliczna jest Twoja baba.

Moon co to za kantar z koroną? duży uśmiech

Chodzi Ci o kantar mojego dużego konika? wink

to horze Amalfi, polecam!  W ogóle wszystkie w tym stylu kantary horze są super, i na mojego pasuje nawet full (horze ma duże kantary, hura)

Mam też piękne zimowe zdjęcia od Moon, to jedno wrzucę

U nas po kilku dniach powrotu do życia po ropie, powtórka z rozrywki. Wystarczyło że musieliśmy wyjść na śnieg i znów masakra, tydzień koń umierał, dziś ropa poszła piętką. Wykończę się psychicznie...
#link

darolga

L'amore è cieco

WWW Moje ogłoszenia
« #22 : Styczeń 18, 2021, 20:13:28 »
Odpowiedz cytując
Moon - Ty wiesz  kocham kocham kocham

Burza - Piorek to naprawdę wyjątkowy koń, ma w sobie tyle ciepła, dobra, sama nie wiem jak to nazwać - ale nie sposób się nie uśmiechnąć, kiedy się na niego patrzy. I to niezmiennie od tylu lat!

dairoxroxi - absolutnie przepiękny koń, totalnie w moim typie  kocham i w życiu bym nie powiedziała, że to kobyła  hihi zdjęcia wspaniałe!

anai - w Twoim dzieciaku, pomimo upływu czasu, wciąż tak dużo... dzieciaka  wink Miło się na niego patrzy, taki zadziorny łobuz z niego, moje klimaty  hihi hihi

Skoro już "wypluło" mi KR na szczycie, to pozdrowię Was Ślepaczkiem w obiektywie Ani Przybył  uśmiech

Korab jak wino - im starszy, tym lepszy  wink Ponad tydzień temu obchodziliśmy jego 15 urodziny - naprawdę nie wiem, kiedy te już prawie 12 wspólnych lat zleciało  emoty327 emoty327

« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2021, 20:15:19 wysłane przez darolga » #link
"L'amore è cieco"
#equinenutrist
Siwaa

« #23 : Styczeń 18, 2021, 21:04:42 »
Odpowiedz cytując
Chodzi Ci o kantar mojego dużego konika? wink

to horze Amalfi, polecam!  W ogóle wszystkie w tym stylu kantary horze są super, i na mojego pasuje nawet full (horze ma duże kantary, hura)

Taak dokładnie, pomyliłam oczywiście nick  zemdlal
U nas baaardzo rzadko się zdarza, żeby wlazł w fulla, więc jestem pełna nadziei!

Cudowne te zimowe zdjęcia!
#link
Moon

WWW Moje ogłoszenia
« #24 : Styczeń 19, 2021, 07:46:49 »
Odpowiedz cytując
Siwaa, ale byłaś blisko! lol
Potwierdzam, horze te kantary z polarem na nachrapniku robi ogromne - kiedyś kupiłam fulla, na normalny fullowy łeb (nie żaden mastodont) i dyndał na samym koniuszku nosa :P

Darolga loff, bro  kocham

Sporo się u nas dzieje - co prawda nowy rok zaczął się stajennie mocno średnio, aż się boję czytać co nowsze wiadomości na grupie stajennej, serio...  zemdlal ale na szczęśćie, #kulistyzajebisty ma się wporzo. Byliśmy w niedzielę treningowo poskakać na hali - stało to się to, czego się "obawiałam" - że jak te nasze szkapy poczują inne podłoże pod kopytami niż śnieg to będzie oooostrrrroooo  emoty327 - Tak więc Kulisty bardzo rączo mnie targał, na obandażowanym Nathe, który generalnie jest git na moją paskudną łapę do skoków, ale miałam niewiele do powiedzenia i drogę hamowania, hmm... dłuuugą lol Kozacko skakał, nawet jeden emocjonalny zgrzyt go nie zagotował i się nawet nie spocił zbytnio (a na sopockiej hali jest przecież sauna...) no ale po jeżdżeniu w śniegu po kolana, nasze konie z owczy, mają kondycję terminatorów i się nie męczą w-ogóle-w-ogóleeeee hihi

Fotek jak anai nie mam, bo to ja miałam maraton fotkowy, focąc portretowo połowę stajni emoty327 kocham ale z kolei anai poświęciła się i fociła na placu (żeby tam w ogóle dość pieszo trzeba mieć obecnie kondycję!  lol ) w... burzę śnieżną!  8| Serio, tak jeszcze nie jeździłam nigdy, wyjechałam na plac, nie było źle, ale jak sypnęło... Kulałam na pamięć po orbicie, bo gucio widziałam  lol Grupa ludzi, co pojechała w tym czasie w teren, wróciła wyglądając jak stado bałwanów  hihi ale mówili że las magiczny!  kocham

tu jeszcze nie było źle...

... tu już "widzę ciemność"  lol

Kulisty z kolei był zdeka zniesmaczony, że coś mu ciągle na łepetynę sypie, w dodatku w porze padokowania i zabawy w kantarki zabrali do roboty...  lol

« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2021, 07:51:51 wysłane przez Moon » #link
martrix

« #25 : Styczeń 23, 2021, 15:24:35 »
Odpowiedz cytując
My dziś świętujemy pierwszą rocznicę
#link
Nirv

Moje ogłoszenia
« #26 : Luty 01, 2021, 11:53:53 »
Odpowiedz cytując
KR gdzieś nisko na drugiej stronie, Rekreanty korzystają z uroków zimy?  kocham

Siwka rośnie, Pamsik dzielnie drepcze pod swoimi dziewczynkami, a z Corinką dzielnie pracujemy nad jej masą + zgraniem się, zaczął do nas przyjeżdżać trener i tak mi się już dobrze na niej podróżuje!  love

Wczoraj skorzystaliśmy z przepięknej pogody i zrobiliśmy foto rodzinne:

Ja z dziewczynkami:

Oraz Siwy golasek - dla sprawdzenia "rośnięcia" brzuszka:
#link
z Pamirem od 03/01/2009
z Sinfonie od 26/01/2015
z Corin od 23/12/2020
Siwaa

« #27 : Luty 01, 2021, 14:45:56 »
Odpowiedz cytując

Wczoraj skorzystaliśmy z przepięknej pogody i zrobiliśmy foto rodzinne:

No i powiedzcie mi, czy szmatoholizm nie jest cudowny?!
Przepiękne zdjęcia, cudowne zestawy, jesteście fantastyczni!! kocham
#link
Moon

WWW Moje ogłoszenia
« #28 : Luty 01, 2021, 16:34:08 »
Odpowiedz cytując
Nirv, śliczna obła ciężarówka!
Reszta stadka też, ofc :P

U nas... Zakopane przenieśli nad morze ke W sobotę zasypało nas konkretnie. A wczoraj nawet słoneczko wyszło i anai pofociła nasze kulanko w sniegu  kocham

#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #29 : Luty 06, 2021, 08:29:00 »
Odpowiedz cytując
Przepiekne macie te sniegowe fotki uśmiech))
U nas o dziwo tez snieg, ale z racji pracy do 16 - glownie podziwiam sciany hali uśmiech

Pozdrawiam od Schabszczunia!
W koncu mamy znow nasza cudowna trenejro wiec jest radocha uśmiech

#link
Strony: [1] 2 3 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik Rekreanta (część XIV) 2021

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.