Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Biegalnia w stajni rekreacyjnej

poprzednia następna
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Biegalnia w stajni rekreacyjnej  (Przeczytany 515 razy)
Oufka11

«Start : Październik 16, 2020, 11:56:26 »
Odpowiedz cytując
Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad sensem trzymania w biegalni koni rekreacyjnych, pracujących w szkółkach. Znam stajnie trzymające konie w chowie wolnowybiegowym, ale co w sytuacji gdy nie możemy sobie pozwolić na takie rozwiązanie, a nie chcemy trzymać koni w boksach.

Czy ktoś z Was spotkał się biegalnią w szkółce?

#link
mindgame

« #1 : Październik 16, 2020, 12:02:32 »
Odpowiedz cytując
tak, u mnie w stajni konie szkółkowe chodzą na padok, a schodzą do stajni pod wiatę z taką właśnie sporą biegalnią, gdzie też mają duży paśnik z sianem. Kilka koni jest trzymanych w dużych boksach we 3 w stajni, reszta pod tą wiatą.
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #2 : Październik 18, 2020, 08:30:19 »
Odpowiedz cytując
Z ciekawości: jak karmicie takie konie w biegalniach? Wiążąc?
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Constantia

Suum cuique placet

« #3 : Październik 18, 2020, 10:49:18 »
Odpowiedz cytując
W Prudniku są dwie takie biegalnie dla koni które już chodzą pod siodlem. Na jednej stoją właśnie konie rekreacyjne ok 6 szt. Do każdego karmienia są wiązane a po ok 30 min spuszczane i chodzą luzem.
#link
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Biegalnia w stajni rekreacyjnej

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.