Gdzie się podziewają?

Przegapiłaś bitwę na forum  🤣 Dodo też już nie jest modem, zrezygnowały z powodu braku czasu na ten dodatkowy obowiązek, i był wybory, w których wybrano Wawrka i Ninevet.

A Opolanka dalej jest na forum 😉
szepcik mnie na forum nie było lepiej niż pół roku  😉 dopiero nie dawno znów zrobiłam wielkie come back bo zaczęlam jeździć. Z opo pisałam ostatnio tzn jakiś czas temu ale nic nie wiedziałam że modem nie jest. Widze że cuda się dzieją  😎
Moderatorzy-gdzie się podziewają?
Rzadko bywają ostatnio.
a strzeszynopitek gdzie się podziewa?
o, właśnie - dziś zastanawiałam się, czy wyszli już na prostą, może ktoś coś wie? _Gaga?
właśnie, gdzie Strzeszynopitek?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 maja 2010 09:55
Presja opolanka nie jest juz modem bo zrezygnowała 🙂 Z braku czasu, co widać po dacie odpisanie na posta 😉

P.S. Musimy sie na gg zgadac 😉 POZDROWIENIA OD KRECIKA 🙂
Opolanko - No zaskoczona byłam zmianami w kadrach, ale to już opowiesz jak się zgadamy. Dzięki za pozdoriwenia od Kreta , też go pomyziaj  :kwiatek:
Dworcika   Fantasmagoria
29 maja 2010 19:57
Moderatorki są, wawrek ostatnio pisał nam, że ma nawał pracy. Nie widać nas, bo dużo roboty za kulisami 😉
A co się stąło z zen? Od prawie miesiąca jej nie ma.
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 czerwca 2010 20:04
A co się stąło z zen? Od prawie miesiąca jej nie ma.

wczoraj z nią gadałam, więc pozwole sobie odpowiedzieć za nią - nie ma czasu na forumowanie chwilowo.
To dobrze, znaczy się niedobrze, ale dobrze, że z nią dobrze  😁
Co się dzieje z Clio?
A Ikarina?  🙁
No właśnie, też dawno Ikariny nie widziałam... zniknęła mi jakoś. :P
Ponia   Szefowa forever.
27 czerwca 2010 22:27
Ikarina żyje, ma się dobrze;-)
Macie się nie martwić, w najbliższym czasie się odezwie 😉
Powiedz jej, że czekamy. 😀
ooooo jak to miło, że się ludzie mną zainteresowali 🙂
Ostatnio miałam bardzo pracowity okres - przeprowadzka, kupno samochodu i szlifowanie techniki jazdy po angielskich drogach, drobne problemy zdrowotne, chłopak, który ma trochę problemów i potrzebuje wsparcia...
Teraz się trochę uspokoiło, więc obiecuję się od czasu do czasu odezwać 🙂
Szepcik zniknęła  😲
Trudno nie zniknąć, jak się dostało uciszenie za całkowitą edycję postów. 😉
No ale jakiś czas była jako normalny forumowicz, tyle że uciszony, a teraz wszędzie jako gość. Uciszenie przecież można przeczekać. Nie trzeba od razu kasować konta. Szkoda 🙁
Aaa, dopiero teraz zauważyłem.  😲 Cóż, bywa w życiu i tak - oczekiwało się peanów, a tu nagle okazuje się, że sporą grupę forumowiczów taki sposób bycia drażni. Można to przyjąć do wiadomości, albo się sfochować.  😉
Dworcika   Fantasmagoria
06 lipca 2010 15:11
Konto usunęła również Daniela.
Mnie tam nic do tego - jak chcą, to niech usuwają. Obawiam się tylko cichych powrotów pod zmienionymi nickami.
Tak, Daniela uznała że jeżeli ludzie piszą prawdę to należy a. Dać im ignora b. usunąć konto. Jak się jest słabym na krytykę to może faktycznie lepiej dla jej nerwów.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 lipca 2010 16:57
Presja - święte słowa, zgadzam się z nimi całkowicie!
a co sie dzieje z Ygą ?
A ja znowu nie na czasie.... W ktorym watku tyle sie dzialo, ze az dzewczyny konta pousuwaly ?
Szepcik ----> wątek "Problemy sercowe" -----> link do początku: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,148.9060.html
😉
Buahaha serio? 😀 o lol.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się