Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 36 37 [38] 39 40 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)  (Przeczytany 99450 razy)
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #1110 : Październik 14, 2020, 06:28:43 »
Odpowiedz cytując
Wyrosłam z noszenia do stajni starych, wycioranych ciuchów wink Taka prawda, że kupując rzeczy dobrej jakości i posiadając jednego konia ma się je latami.
Amen, siostro.
Swoje bryki Pikeura, najstarsze mam chyba już z 10 lat. I chociaż już dawno przestały być tymi oszczędzanymi, cioram je dalej ostro. Tak samo jak posiadam ochraniacze i czapraki "na wyjście", tak samo posiadam i ciuchy swoje, które używam raczej na treningi, konsultacje etc. Co nie znaczy że nie wkładam ich w ogóle w stajni i leżą w szafie :P
A jeździecką odzież często kupuję do noszenia "po cywilu" - zwłaszcza kurtki, kamizelki i czapki zimowe. Bo są po prostu ładne i klasyczne - bez ćwieków, cekinów i brokatów jak to obecnie w sklepach "cywilnych" bywa, a co mi się zwyczajnie nie podoba wink
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #1111 : Październik 14, 2020, 10:11:58 »
Odpowiedz cytując
Ja mam jeszcze inną sytuację, bo konie mam w domu wiec do roboty, sprzątania czy siana, używam bardziej "roboczych" ciuchów. Aczkolwiek nawet tu już przestałam szmaty nosić, bo zwykle po powrocie z pracy jak się w "końskie" przebiorę, to już tak do wieczora zostaję i czasem jak ktoś przyjdzie to wstyd mi było w szmatach hihi Konie też czyszczę w tych roboczych, ale na jazdę zawsze się przebieram w ładne rzeczy. Lubię emoty327 Konia muszę mieć zawsze wypucowanego, ładny czaprak i dobrane ciuchy. Jeszcze czasem zdarza mi się na placu w gorszych rzeczach wsiadać, ale w teren zawsze się odstroję lol Ja do pracy chodzę na luzie ubrana więc te końskie ładne rzeczy noszę też do pracy, zwłaszcza bluzy i kamizelki, bo mam zimno wink Nowe czapraki raczej długo na premierę nie czekają, ale jednak pogoda musi być ładna i nastrój do ich pierwszego użycia duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2020, 10:13:52 wysłane przez zembria » #link
Nirv

Moje ogłoszenia
« #1112 : Październik 14, 2020, 11:47:26 »
Odpowiedz cytując
Nowe czapraki raczej długo na premierę nie czekają, ale jednak pogoda musi być ładna i nastrój do ich pierwszego użycia duży uśmiech

tak! dokładnie tak! Ja też muszę mieć wizję i przeczucie, że będzie dobre jeździectwo/dobry teren hihi żeby czaprak był "szczęśliwy", a nie pechowy hihi

Generalnie raczej też przyodziewam się ładnie, w mojej szafie głównie wiszą bluzy Spooksa - uwielbiam je i chodzę na codzień do pracy. Chyba, że jest pogoda deszczowa i jest obrzydliwe to jest mi totalnie wszystko jedno i zakładam cokolwiek byle było mi wystarczająco ciepło hihi

Jako, że mam siwego konia, w dodatku królową gnoju w jednym to w dni kiedy nie mam jak doczyścić z żółtych plam, nie mam czasu to mam zestaw ciemnych i eleganckich cottonów, jak jest ładnie, światło jeszcze i kobyła w miarę biała (chociaż z jednej strony hihi ) to idą nowe/wyjściowe. Zwłaszcza, że u mnie rotacja szmat ogromna i często zakładam je kilka razy i znów mi się koncepcja zmienia hihi
#link
z Pamirem od 03/01/2009
z Sinfonie od 26/01/2015
Z A Capellą od 3/01/2018
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #1113 : Październik 15, 2020, 17:13:47 »
Odpowiedz cytując
Ja sobie w łeb strzele zaraz. Moje poszukiwania fajnego kompletu trwają i co ja za ludzi napotykam to koszmar. icon_rolleyes
Jedna miała zestaw Mango , widzę lekkie przebarwienia od siodła mówię sobie ok nie będzie widać pod siodłem.  Ale tak się przyglądam A tam nie ma pasków do przystuł ke  i tak patrzę,a ona dodała zdjęcia wewnętrzne strony hihi A  na moją prośbę dosłała mi wierzchniej strony. Całe czarne!!!! icon_rolleyes
Podejście numer dwa czaprak od E S Purple White. Dałam ogłoszenie,że  szukam.  Dostaje wiadomość, że ma dziewczyna na sprzedaż wysłała foto. I jaka cene proponuję . Ok cena dogadana. Ale już gdzieś widziałam to foto. Weszłam od razu na stronie MatchyDressage hihi i sobie pożyczyła oszustka.
Czy to są znaki że nie powinnam nowych szmat kupować  wysmiewa
#link
any

Moje ogłoszenia
« #1114 : Październik 15, 2020, 17:35:59 »
Odpowiedz cytując
Ja sobie w łeb strzele zaraz. Moje poszukiwania fajnego kompletu trwają i co ja za ludzi napotykam to koszmar. icon_rolleyes
Jedna miała zestaw Mango , widzę lekkie przebarwienia od siodła mówię sobie ok nie będzie widać pod siodłem.  Ale tak się przyglądam A tam nie ma pasków do przystuł ke  i tak patrzę,a ona dodała zdjęcia wewnętrzne strony hihi A  na moją prośbę dosłała mi wierzchniej strony. Całe czarne!!!! icon_rolleyes
Podejście numer dwa czaprak od E S Purple White. Dałam ogłoszenie,że  szukam.  Dostaje wiadomość, że ma dziewczyna na sprzedaż wysłała foto. I jaka cene proponuję . Ok cena dogadana. Ale już gdzieś widziałam to foto. Weszłam od razu na stronie MatchyDressage hihi i sobie pożyczyła oszustka.
Czy to są znaki że nie powinnam nowych szmat kupować  wysmiewa

raczej znak, że powinnaś szukać nowych a nie używanych  hihi
a tak poza tym to niezłe akcje...  :S
#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #1115 : Październik 15, 2020, 17:40:42 »
Odpowiedz cytując
any to też racja! Ale Mango już nowego nie znajde smutny
#link
any

Moje ogłoszenia
« #1116 : Październik 15, 2020, 18:11:54 »
Odpowiedz cytując
any to też racja! Ale Mango już nowego nie znajde smutny

życie... ehh ja się już po części nie mogę doczekać jak przyjdzie mi kompletować sprzęt dla młodej... a ona kończy dopiero 1,5roku za jakieś 10 dni...  wysmiewa z drugiej jednak strony trochę mnie ta perspektywa przeraża widząc jaki z niej kameleon...  zemdlal z Borysem nie miałam problemu ad kolorystyki bo w końcu karemu we wszystkim ładnie  cool
#link
Nirv

Moje ogłoszenia
« #1117 : Październik 15, 2020, 19:31:18 »
Odpowiedz cytując
Koniczko Pamsiczko w Ps of Sweden Neptuna  kocham

#link
z Pamirem od 03/01/2009
z Sinfonie od 26/01/2015
Z A Capellą od 3/01/2018
Arimona

« #1118 : Październik 15, 2020, 19:33:52 »
Odpowiedz cytując
Wypadłam z obiegu - czy ta derka będzie miała gruby polar, czy taki cieniusieńki jak niektore eskadronowe polarowki (w kratke np)
To jest melange powderrose.

#link
Never miss a good chance to shut up.
-- Will Rogers
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #1119 : Październik 15, 2020, 20:28:40 »
Odpowiedz cytując
Arimona myślę, że taki  "normalny"  wink nie za gruby ale tez nie cienka szmatka. Mi sie eskadrony sprawdzają super do osuszenia włochacza
#link
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #1120 : Październik 16, 2020, 06:34:50 »
Odpowiedz cytując
Arimona, nie wiem jak w tym konkretnym kolorze, ale ten model derek ma grubszy polar niż te kratkowane. (kratkowane, nie będące dralonami ofc, mają najcieńszy i najgorszej jakości polar z Eskadronów)
#link
charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #1121 : Październik 16, 2020, 08:53:22 »
Odpowiedz cytując
Nirv Piękny ten kolor!

Jeszcze co do ubierania nowych czapraków, ja zawsze muszę mieć konia umytego (no chyba że zima i zaderkowany  emoty327), ale ogólnie to czapraki mam podzielone na te na co dzień i te droższe, które zawsze idą na konia wyszorowanego wtedy mi nie żal  hihi
#link
Nirv

Moje ogłoszenia
« #1122 : Październik 16, 2020, 10:46:41 »
Odpowiedz cytując
charlieeee, jest cudowny, wprawdzie było już ciemnawo i szaro-buro, ciekawa jestem w słońcu kocham
#link
z Pamirem od 03/01/2009
z Sinfonie od 26/01/2015
Z A Capellą od 3/01/2018
Arimona

« #1123 : Październik 17, 2020, 20:57:56 »
Odpowiedz cytując
Moon, Pati2012,

dzięki dziewczyny, zamówiłam uśmiech
#link
Never miss a good chance to shut up.
-- Will Rogers
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #1124 : Październik 19, 2020, 17:57:38 »
Odpowiedz cytując
Czy kantar eskadrona ze starszej kolekcji z regulacja z obu stron w rozmiarze full nie utopi mi konia z typowym cobem?  emoty327
#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #1125 : Październik 20, 2020, 05:50:14 »
Odpowiedz cytując
No to Eskadron https://kavalio.de/eskadron/?p=1
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #1126 : Październik 20, 2020, 07:29:46 »
Odpowiedz cytując
dairoxroxi, - utopi, w nie wchodził mi koń x-fullowy. Na Twoje kucynke nie ma szans.
anil22, - widziałam kocham Deep berry i czarny z różowym złotem proszą się o wrzucenie na karego love
#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #1127 : Październik 20, 2020, 09:26:54 »
Odpowiedz cytując
keirashara ja pewnie kupie cos czarnego hihi ale cena za Cotton 39e ke
Dostanę gdzieś owijki ocean?
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #1128 : Październik 20, 2020, 09:29:03 »
Odpowiedz cytując
A widział ktos torbę na szczotki w tym pięknie fioletowym kolorze? oczy2 Widzę tam na stronie z linka powyżej tylko szarą. Myślicie że będą we wszystkich kolekcyjnych kolorach? Od dawna poluję na torbę blackberry, ale chyba nie upoluję żadnej używanej już nawet smutek A marzy mi się piękna wielka podróżna kosmetyczka  hihi emoty327
#link
charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #1129 : Październik 20, 2020, 09:31:20 »
Odpowiedz cytując
Kurczę chyba zgrzeszę  oczy2
#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #1130 : Październik 20, 2020, 09:48:07 »
Odpowiedz cytując
A widział ktos torbę na szczotki w tym pięknie fioletowym kolorze? oczy2 Widzę tam na stronie z linka powyżej tylko szarą. Myślicie że będą we wszystkich kolekcyjnych kolorach? Od dawna poluję na torbę blackberry, ale chyba nie upoluję żadnej używanej już nawet smutek A marzy mi się piękna wielka podróżna kosmetyczka  hihi emoty327
tak są we wszystkich 3 kolorach
#link
szachowa

« #1131 : Październik 20, 2020, 09:48:32 »
Odpowiedz cytując
A filmik wszyscy widzieli love
https://youtu.be/rQruHEKtwuI
#link
Tam gdzie kończy się świat, a zaczyna fantazja...

Sasini

« #1132 : Październik 20, 2020, 10:13:22 »
Odpowiedz cytując
Jezusmariusz te derki z futerkiem... sprzedałabym nerkę żeby ją mieć  emoty327
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #1133 : Październik 20, 2020, 10:24:09 »
Odpowiedz cytując
anil22 Dzięki za cynk!  tanczacalinka
#link
szachowa

« #1134 : Październik 20, 2020, 10:38:53 »
Odpowiedz cytując
Sasini ja tak samo, obłędna ta derka. Do tego przygarnęła bym ze 3 czapraki. Skąd tyle kasy wziąć  coo??
#link

szachowa

« #1135 : Październik 20, 2020, 10:42:47 »
Odpowiedz cytując
Kolekcja już dostępna na Gnlu duży uśmiech
#link

Sasini

« #1136 : Październik 20, 2020, 10:50:42 »
Odpowiedz cytując
Ale z drugiej strony szkoda że nie wypuścili nic w ciemnej zieleni bo poluje na taki czaprak ujeżdżeniowy ale nie mogę nic ładnego znaleźć D:
#link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #1137 : Październik 20, 2020, 11:09:52 »
Odpowiedz cytując

Proszsz.
Lub ta.
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #1138 : Październik 20, 2020, 11:11:28 »
Odpowiedz cytując
Dzięki  kwiatek Będę grzeszyć  kocham
#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #1139 : Październik 20, 2020, 11:32:35 »
Odpowiedz cytując
Jezusmariusz te derki z futerkiem... sprzedałabym nerkę żeby ją mieć  emoty327
mam to samo uczucie hihi A Spooks?
#link
Strony: 1 ... 36 37 [38] 39 40 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 20 zapytaniami.