Końska Rewia Mody XIV (2020)

emptyline   Big Milk Straciatella
21 stycznia 2020 02:27
Skoro nikt się nie skusił to ja zacznę! Zdjęcie co prawda mogłoby być lepsze, ale od dawna nie mam niestety za bardzo dostępu do konia więc to musi na razie wystarczyć.

Całusek w kantarze HV Polo Gonia Lime


Serdecznie witamy w roku 2020!
wątek zamknięty
To i ja coś dorzucę jako że przyjechał już do mnie długo wyczekiwany nowy koń
Daisy w dralonie nougat i kantarze schockemohle  💘


W końcu mogę obfocic wszystkie szmatki nakupowane przez czas bez konia  😁
wątek zamknięty
emptyline, - wieki Całuska tu nie było, co u niego?
dairoxroxi, - ty to lepiej konia przedstaw! 😀 Co to za piękności? Zestaw mega klasyczny i bardzo mu do pyska 💘

Pozdrawiamy z jesiennym zdjęciem w kantarze Racing Green z pierwszego Heritage. Udanego 2020 i samych ładnych kolekcji! 😀
wątek zamknięty
dairoxroxi, niech się dobrze sprawuje - Kuco jak i dralon 😁 aż mi trochę przykro, że on taki mały :P bo klasa! To chyba jeden z piękniejszych dralonów właściwie.

keirashara, cudnie! 😀 oby wszystkie kolekcje były tak udane jak ten pierwszy Heritage 😀


Siwka jełopka 😁 w Aneczkach - Waterdrop Gold oraz Cooper 😍





I... Herka w Rosewoodzie 😁
wątek zamknięty
To i ja coś dorzucę jako że przyjechał już do mnie długo wyczekiwany nowy koń
Daisy w dralonie nougat i kantarze schockemohle  💘

W końcu mogę obfocic wszystkie szmatki nakupowane przez czas bez konia  😁


Chwal się szybko nową gwiazdą! Śliczna  😍

Na powitanie nowej części roboczy Rosewood (tak, tak... miałam odpuścić 😀 )
Zdjęcie to mój typowe fail-photo, ale Siwy wygląda jak stuprocentowy Barbie horse  😍 😀

wątek zamknięty
No to i ja tu wlecę tym razem z karym w ivy green  :kwiatek:
a ma ktoś zdjęcie karego w bordowym/burgundowym?  :kwiatek:
wątek zamknięty
To i ja się przypomnę z moim ulubionym ES.
Może plebiscyt na szmatę roku 2019? 😁

wątek zamknięty
Już piszę  🤣 3 latka tegoroczna, bardzo surowa- cała praca od podstaw (kopyta, wiązanie, chodzenie na uwiądzie itp), mix wlkp z fryzem aktualnie 146 cm, ale myśle ze dobije do 150 spokojnie- tata przykurcz 148  😜 jak skończę sesje na studiach obiecuje porobić więcej zdjęć kucki. Ogólnie mądry koń i szybko łapie o co chodzi

wątek zamknięty
Nirv ten pomarańcz, to na pewno copper? 👀
wątek zamknięty
Siwaa, - nie dziwię się, że nie odpuściłaś 😁 Piękny!
Nirv, - pieseł tym razem wygrał zdecydowanie 😀
budyń, - cudny jest 😍 Ostatnio choruje na jakiegoś totalnie klasycznego ES lub PS of Sweden...
Charlieeee, - już się zachwycałam tym zielonym, ale powtórzę, piękny jest! Mam blackberry na karmy, ale fotki mocno poglądowe:

wątek zamknięty
flygirl, to jest taki rudy brąz z połyskiem, on nie jest aż tak pomarańczowy na żywo 😁

keirashara, pieseł jest gwiazdą, ma jeszcze granatową kurtkę 😁 Blackberry sztos! 😍
wątek zamknięty
charlieeee Ja mam dla odmiany blackberry w wersji mocno nasłonecznionej. Na żywo to absolutnie mój ulubiony czaprak na Czarnecką  😉



wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
21 stycznia 2020 13:19
To i my dołączymy do wątku - Anky Flaming Red nietypowo, bo na siwku  😉

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 stycznia 2020 13:50
dairoxroxi, super klasyka!
aniapa, super to wygląda!
keirashara, kantar super, ale blackberry wymiata! A Całusek jest na wakacjach, bawi się w kantarki, żre i ma nowego uroczego kumpla. 🙂 W lutym go wreszcie odwiedzę więc wrzucimy jakieś nowe zdjęcia. 😍
charlieeee, cudownie wyglądacie!
Nirv, zgadzam się w poprzedniczkami, pies wymiata!

Dorzucę jeszcze Blind Passenger w NG Caviar

wątek zamknięty
Witamy 2020 w Anky Waterdroop


emptylineŚwietnie dobrany, bardzo mi się podoba to połączenie
aniapa Anky to jednak piękna klasyka
Zeave Super kolor prezentuje się w słońcu
flygirlidealnie do tej maści
dairoxroxi pasuje mu bradzo
budyń też się czaje na ten Faded  😍
Siwaa Boski ten Rosewood nie mogę się doczekać kiedy swój założymy  😁
wątek zamknięty
A cd tematu z wątku poprzedniego... Zauważacie ten postępujący minimalizm w jeździectwie, szczególnie jeśli chodzi o szmaty? Kiedyś to był jeden z popularniejszych wątków tutaj, a teraz cisza. Ja osobiście po dawnym szaleństwie (kolorowym) teraz kupuje raczej klasyki jak granat, butelkowa zieleń  😍  Nie mówię, że nie podobają mi się inne kolory, siwek aniapa wyglada super w tej czerwieni  😜 ale klasyki to klasyki... starość nie radość  😁
wątek zamknięty
Ja już też spasowałam na starość, a kiedyś lubiłam np. wzorki, teraz proste cottony są dla mnie super. Ten ES to taka ekstrawagancja, ale i tak imo stonowany dość :P
A skoro wątek już rozbujany, to dorzucam grubsona w smokingpurple. Fatalna fota, łeb jak sklep mu wyszedł, w tle gnój, no ale trudno 🤣

wątek zamknięty
Bo długo nie było nic ciekawego w końskiej modzie. Potem firmy zauważyły chyba tę lukę. I zaczęły wychodzić i pady i kantary i derki. Ludzie rzucili się na kupowanie. A jak już się nasycili, a rynek aż się przesycił towarem, to ludzie się uspokoili.
wątek zamknięty
kortina, myślę, że to MY - revoltowiczki trochę dorosłyśmy + był rzut tak jak zauważyła tunrida, jak wszystko było nowe, wooow i zaczęło być dostępne w PL 😉 Nooo i umówmy się, forum kiedyś znacznie bardziej żyło... KR w 2019 skończył z niewiele ponad 30 stronami, a kiedyś było to po 350-400 stron

Natomiast patrząc na dzieci/nastolatki jeżdżące/dzierżawiące to nic się zmieniło - mają i takie bardziej eleganckie, ale bardzo dużo jest też szalonych kolorów 🙂
wątek zamknięty
Zeave keirashara dzięki dziewczyny  😍 :kwiatek: chyba się decyduję na jakieś bordo w takim razie  💘
emptyline bardzo fajnie dobrany czaprak  😍
budyń ten fiolet bardzo mi się podoba  👀 💘 chyba będę musiała czegoś podobnego poszukać  👀
kortina ja lubię czasem bardziej "szalone" kolory, ale nie lubię na nie dużo wydawać  😁 dlatego droższe czapraki zawsze te bardziej eleganckie u mnie, ale mam parę wyrazistych  😁
wątek zamknięty
Był rzut towaru!!  Niezależnie od jakiegoś dorastania. Konia kupiłam będąc dorosła. I ponieważ był to pierwszy wyczekany ukochany koń, to bardzo chciałam kupować mu piękne " stroje". Nie było. Był sklep Amigo w necie i ze 4 inne. I wszystko. Czapraki "szałowe" to po prostu była zwykla bawełna tyle że w "nietypowym" kolorze bo np błękitnym.
Nic nie było! Nędza. Dopiero potem się ruszyło. Pamiętam że jedną z pierwszych ciekawszych firm był Lamicell. I ludzie się rzucili na kolory. A jak się ruszyło, to towar na rynku zaczął pojawiać się wręcz lawinowo. I firmy się prześcigały materiałami, sposobem pikowania, kolorami, dodatkami na padach. Więc się ludzie rzucili. I tak się rynek nakręcał.
I ludzie się nasycili. I już.
Wiadomo, że ci którzy są teraz nowi, będą kupować. Bo są nowi i mają w czym wybierać. A ci starzy, w większości przypadków, po prostu się nasycili i teraz kupują już dużo rozsądniej.
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 stycznia 2020 09:47
Dziękuję dziewczyny za "polubienie" czerwonego na siwku. Jednak mój gust nie jest całkiem spaczony  😁

Zgadzam się z tunrida, obserwuję to sprzedając w sklepie jeździeckim.

A sama mam fazy - ostatnio dużo klasyków, ale wczoraj nie mogłam się powstrzymać i do kolekcji dołączy Anky tundra green  🤣 Ale w ogóle ja jestem zacofana i miłość do padów Anky dopiero u mnie zaczyna kwitnąć.

budyń kocham fiolety, pięknie mu w tym kolorze!
wątek zamknięty
Czy ktoś wie jaką długość mają po grzbiecie skokowe Anky?
wątek zamknięty
A propos klasycznych stosowanych kolorów, ale z lekką nutką dekadencji. Brązowo-złoty 😍
https://www.facebook.com/590324114394225/posts/2706692906090658/

Tkanina o lekkim, satynowym połysku pikowana ultra-dźwiękowo
Nauka w służbie szmatocholizmu 😁
wątek zamknięty
Ja nie przepadam za tymi wynalazkami (pikowanie termiczne, ultradzwiękowe) bo mam podkładki pod owijki love equestrian pikowane tak beznitkowo i to jest taki szajs... wszystko się po każdym kolejnym praniu coraz bardziej rozwarstwia.
wątek zamknięty
Szczerze to jak doczytałam to ultradźwiękowe pikowanie to śmiechłam, bo ja sobie tego ni cholery nie umiem wyobrazić i dla mnie to bardziej taki marketingowy bullshit. Zwłaszcza, że ta wierzchnia tkanina wygląda jak tradycyjnie pikowany ortalion kupowany na metry w sklepie z tekstyliami, niemniej wykonanie końcowe zacne, a połączenie ciepłego stypowego koloru ze złotem zawsze wychodzi top 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 stycznia 2020 19:51
azzawa, to jest pikowane bardziej jak kanapy z ekoskóry np, albo tapicerka samochodów.
wątek zamknięty
chodziło mi o to, że ja kiedyś dużo szyłam i tak pikowany materiał na kurtki był praktycznie do kupienia w każdym sklepie, dlatego mi się tak kojarzy, ale fakt grube pikowanie z nicią w kontrastowym kolorze bardziej pasuje do obiciówek.

wątek zamknięty
Kiedyś był znacznie mniejszy wybór.  Teraz przesyt wszystkiego.  Powstają nowe marki i moja refleksja jest taka, że może  wsparłabym ich rozwój ale jak z początku rzucają cene jak stare, dobre, popularne marki to jest to zniechęcające.  Człowiek nie zna jakości ich wyrobów itd i od razu wydać sporo na coś niewiadomego dla mnie niestety na nie. 

Z czasem po sobie zauważyłam,  że im mniej mi się szmaty odznaczają na koniu tym lepiej.  Nie to co kiedys białe n czarnym,  czerwone na białym itd. 😁
wątek zamknięty
anil22, no to fakt... Jak mam dać za pad Eskadrona 250, a tyle samo za czaprak/pad totalnie nowej marki to jednak wole Eskadrona - znam jego jakość i wiem, że po 3 praniach nie zrobi się z niego szmata wyglądająca jak psu z gardła wyjęta...

W ramach Eskadrona - stypowy komplet 😁 Brillant Darknougat ( dairoxroxi, :kwiatek: ) oraz derka Bicolor z tejże kolekcji 😍

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.