Końska Rewia Mody XIV (2020)

Moje ulubione ostatnimi czasy Spooksy  😍





śliczne ogłowie, podzieliłabyś się co to za marka i model?  🙂
wątek zamknięty
W tym roku będzie jeszcze tylko jedna kolekcja Eskadrona - Heritage, spokojnie "koszmarkow" wzorów nie bedzie. Ale jesli nie chcecie bankrustwa to kasa w sejfy i zapomnieć pin, bo będzie mozna przepaść  😵 😜
wątek zamknięty
dariamajka, to BR Cambridge 🙂
wątek zamknięty
Vendettka powiedz proszę czy będzie jakiś ładny kraciasty dralon  😜 :kwiatek:
Edit.
wątek zamknięty
Vendettka, - nie będzie classic sport zimowego? 😲 Serio?
dairoxroxi, - podziel się kolorami, prooooooszę 😀 Nie wiem, czy kupić Equistarian Stockholm czy czekać... bo jednak jakość eskadrona, a es ma różne opinie 😉
wątek zamknięty
Ja widziałam Pikeura szary, granat, czerwień więc może te kolory będą w Heritage. Liczyłam na fajny Cotton.
wątek zamknięty
Powiedz, że będzie piękna butelkowa zieleń prooooosze 😵
wątek zamknięty
A ja skompletowałam jesienny komplet i czekam juz tylko na jakieś pomarańczowe liście  😍
wątek zamknięty
[s]Pegaz Shop wrzucił niby Classic Sports 2020 na stronę. 👀[/s]
Ach no tak, ślepa ja nie ogarnęłam, że to nie zimowe. 😡
wątek zamknięty
Jeszcze ciepły komplet Platinum  😍 w weekend premiera na koniczkach  :haha:

wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
16 września 2020 21:24
Nirv śliczny! Kojarzy mi się z Aky blue dusk, który był jednym z ładniejszych błękitów.
wątek zamknięty
O Nirv!!! Foty muszą wjechać tu! 😀iabeł:
Piękny!

... to takie typowe, że człowiek zaczyna ten wątek częściej odwiedzać jak ma konia w rehabilitacji po kontuzji...
wątek zamknięty
Jest już gdzieś jakiś przeciek z Eskadona?  👀 nie wiem czy czekać czy zamawiać już coś innego  😁
wątek zamknięty
Jest już gdzieś jakiś przeciek z Eskadona?  👀 nie wiem czy czekać czy zamawiać już coś innego  😁


Mam ten sam problem  🤣
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 września 2020 18:09
dairoxroxi, mega!
Nirv, fajny jest ten kolor!
wątek zamknięty
Siwaa Piekur ma szary, granat i czerwień więc pewnie i Eskadron tak będzie wyglądał. Więc czekam na czerwień  😁
wątek zamknięty
A ja się pochwalę nowym PS of Sweden z Tack Shopu 😀 Ten kolor to obłed w ciapki, muszę ubrać też na Siwego 🙂




oraz poprzedni zakup Emerald PS 🙂

wątek zamknięty
kotbury, proszę bardzo! A co do szmatoholizmu podczas kontuzji - moje kobyły (czyli dwa konie na których najwięcej zdarza mi się jeździć są źrebne, zgadnij kto dostał nowe siodło, brązowe, więc przy okazji wymiana całego sprzętu z czarnego na brąz :hihi ). Im bardziej źrebne tym bardziej mają wymieniony sprzęt na docelowy czyli ładniejszy i bardziej dopasowany do całości 😁

vissenna, z początku nie byłam przekonana w 100% ale jest szał!

emptyline, powiedziałabym, że nawet bardzo 😀

xxagaxx, obrzydliwie za mną chodzi ten kolor z kobyły, przepiękny!


Siweczka w Vintage Blue 😀
wątek zamknięty
Nirv, polecam na twojej siwej będzie wyglądało szałowo

Vintage blue wypadł szałowo! I jak się pięknie błyszczy  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Z Equestrian Sztokholm Dark Sky wyprzedził się błyskawicznie,a na
e bayu z 80e można kupić za okazyjne 150e 😁
nirv piękny ten błękit  😍
wątek zamknięty
Nie dziwię się, absolutnie przepiękny jest. Bardzo płaczę, żem spłukana :P
wątek zamknięty
Jakoś na zimę ma być drugi rzut dark sky  😍 ja już odkładam kasę na jakiś turbo zestaw

nirv ale bling jest na tym czapraku, mega
wątek zamknięty
dairoxroxi, xxagaxx,  jest szałowy, zdecydowanie 🙂 to taki przyjemny, zimowy kolor! błyszczy się, aż oczy bolą! Z daleka jak młoda stępowała to i czaprak i nauszniki mieniły się jak szalone 😁

Widziałyście Spooksa Dark Forest? Przepadłam! I mimo, że miałam już nic nie brać to... w październiku mam imieniny, nie wypada tak nic samej sobie nie sprezentować 😁

[url=https://www.spooks.de/neu/saddle-pad-crown.html?farbe=dark+forest%2Fsilver]spooksik[/url]
wątek zamknięty
nirv widziałam i jest na mojej liście  🏇 muszę  któryś w końcu wybrać.  Taki dylemat...
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
22 września 2020 13:11
Hej! Szukam owijek które będą pasowały do Eskadrona Rosevood, czy na przykład lightberry z Eskadrona będzą się z nim dobrze łączyły? A może jakieś inne firmy mają dostępne kolory typu rosegold?
wątek zamknięty
Hej! Szukam owijek które będą pasowały do Eskadrona Rosevood, czy na przykład lightberry z Eskadrona będzą się z nim dobrze łączyły? A może jakieś inne firmy mają dostępne kolory typu rosegold?

Felix Bühler miał taki bardzo podobny róż. Może orchidmauve?
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
23 września 2020 17:40
Kiedy te nowe eskadrony się pokażą?  🙄
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 września 2020 11:46
Poszukuję czapraka z odblaskami. Ale nie takiego w całości oczojeb... tylko z np. lanowką, czy nadrukiem z obu stron. Kupiłam dla małża Euro stara takie go własnie,  sama lamowka plus napis odblaskowe, a reszta czapraka w normalnym kolorze.
Ktoś, coś?  :kwiatek:
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
24 września 2020 12:52
anil22 dzięki za wskazówkę! Sprawdzę.
A tak w ogóle to szukać na arabki PD? Czy DL (na zdjęciach) jest ok?
wątek zamknięty
Uszatkowa, ja na swojego nigdy nie kupiłam Eskadrona, przez to, że są takie wielkie. 😀 Dzierżawczyni miała dwa ujeżdżeniowe cottony, to wyglądał w nich tak jak Twój, jak w półderce. Ledwie pasek brzuszka wystaje. 😀 Mnie akurat to mierzi na moim arabie, ale może Tobie nie przeszkadza.
Anky są krótsze. Tutaj to akurat wystaje dużo siankowego brzuszka w kontrze do Twojego zdjęcia. 😀

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.