Końska Rewia Mody XIV (2020)

Ja im wybaczam ten błąd🙂 w hołdzie dla ich polityki osikania fals pandemii.  😂


😁 😁 😁

Mi taki błąd nie przeszkadza także - i tak hasła pod siodłem nie widać.
Ale dali rabat i mogę go przekazać dalej klientom, więc kto się nad tym kolorem zastanawiał to powinien teraz wykorzystać okazję 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 sierpnia 2020 07:30
smerfi, weś ić ty zua kobieto!  🤣
Tak, myślałam nad saphire, ale może jednak ten marine... ajajajajaj!  😜
wątek zamknięty
Moon Schocke było  też w horsetown
Ten Ps of  S ma piękne te kolory, ale dla mnie ta jakość nie powala.
Equestrian ma też piękny kolor , szkoda że logo w formie blaszki.
SPOOKS ma piękną zieleń.
Czekam jeszcze na Eskadrona i coś się wybierze.
wątek zamknięty
Schocke też zapowiedziało fiolety i bardzo moje kolory... po ile teraz nerki stoją? 😁
wątek zamknięty
To zapowiada się sporo fioletów na zimę  😎
wątek zamknięty
No ma 🤔wirek:m paczuszkę od Tackshop, ta bluza jest obłedna <3 Taka miękka od środka, aż nie chce się je ściągać.
Bo czapraki to ja kocham miłością wielką to mój 4 PS 😀


wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 sierpnia 2020 18:44
xxagaxx, to jest VS?
wątek zamknięty
Moon, Tak, ale one dobrze leżą  pod skokówkami😀  Kocham je za brak pasków 😀

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 sierpnia 2020 20:09
xxagaxx, aaa, bo na fotce na płasko to wyglądał jak DL :P

btw. właśnie dziś chlastałam paski przystułowe w moich szmatach, pójdę do piekła  😀iabeł: 🤣
wątek zamknięty
Moon Schocke było  też w horsetown
Ten Ps of  S ma piękne te kolory, ale dla mnie ta jakość nie powala.
Equestrian ma też piękny kolor , szkoda że logo w formie blaszki.
SPOOKS ma piękną zieleń.
Czekam jeszcze na Eskadrona i coś się wybierze.


Wrzućcie proszę te nowe kolekcje, o jakiej zieleni spooksa mowa? 😀
wątek zamknięty
Moon a jaki to kolor?
wątek zamknięty
Moje ulubione ostatnimi czasy Spooksy  😍



wątek zamknięty
granatowy komplecik super! a jak z jakością ich produktów?
wątek zamknięty
Nirv bordo piękne!
mindgame ja mam 2 PSoS i jestem bardzo zadowolona  :kwiatek:

Ja myślę czy w tym roku nie poszaleć i kupić fuksję z nowej kolekcji Anky  👀
wątek zamknięty
Eskadron Brown + owijki Mocca na ciemnognidce.

Koloru siodła już nawet nie będę komentować.  😁
wątek zamknięty
charlieeee, bordo jest moim ostatnio faworytem. 😁 a z Anky mega mi się podoba to granatowe ze złotkiem 😍

flygirl, a tam, jak by tranzla do tego była w kolorze siodła to byłby szał na ciemnogniadce 💘
wątek zamknięty
O boze, takiej tranzelki to bym nie przeżyła, koszmarek. 😜
wątek zamknięty
flygirl, a tam, zobacz wyżej na ACapelli, ono jest jaśniejsze, takie jak tybinka na Twoim foto myślę. Jest przepiękne!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 września 2020 16:41
flygirl, moim zdaniem super. I mi się siodło też mega podoba i jasne ogłowie to byłby totalny sztos! 😍 Ale ja uwielbiam brązy.
Nirv, ta oliwka z różem jest cudna!
wątek zamknięty
Wiem, że trochę off Top ale właśnie powiesiłam pranie i w kwestii czapraków nasunęła mi się następująca myśl:

Eskadron takie drobno pikowane (nie wiem jak to się nazywa) bawełniane są kompletnie do kitu jeśli chodzi o odwirowanie. W dodatku w miarę szybko się przecierają, więc się zastanawiam co ludzie w nich widzą. Bo jeszcze w dodatku lekko się spierają.

Z praktycznego punktu widzenia (bo jestem daltonistką), najlepsze czapraki dla mnie ma Schockemohle oraz Back-on-Track, szczególnie z tej nowej kolorowej kolekcji. Te się odwirowują fantastycznie i prawie w ogóle nie wycierają. Back-on-Track niestety 84 EUR więc tylko na zawody mam jedną sztukę.

Tyle w kwestii mody. W zasadzie marzę, żeby ostatnie drobno pikowane eskadrony mi się zeszmaciły, żeby się tego pozbyć. Zresztą te w duże kwadraty nie są wiele lepsze.  😎
wątek zamknięty
Dance Girl, Schoski to się strasznie szmacą.  Miałam kiedyś i no... mega niszczą się w praniu.  Eskadrony niestety różnie, ale cottony często tracą kolor. Nie każda kolekcja, ale niestety sporo.

Najlepiej dla mnie zahcowują się obecnie Le Mieuxy, PS of Sweden. Nie do zabicia dla mnie były stare ESy.. no nie dało się ich zniszczyć praniem xD
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 września 2020 21:07
Dance Girl ja piore w 40 stopniach i wiruję na maksa 1000 obrotów i zawsze wychodzą wręcz suche...
nie kulkuja się i nie odbarwiają, kolor traca jakby normlanie po czasie, ale my ogólnie cały rok na dworze śmigamy
wątek zamknięty
xxagaxx, Schockemohle mam takie błyszczące, od dwóch lat, prawie trzech prane non stop nic się z nimi nie dzieje. Nawet jak mają takie kryształki to nie odpadają. A te Eskadrony to mnie po prostu wkurzyły. Myślałam, że pralka nie odwirowała, ale włożyłam dwa, Eskadrona i Back on track. I ten drugi super odwirowany, a ten eskadron nie dość, że spłowiał albo się sprał to się poprzecierał. Ma 4 lata. Czy powinnam rozumieć, że dłużej taki czaprak nie wytrzyma?

Pati2012 - wiruję na 1200 obrotów. Inne marki ok, Eskadron wychodzi strasznie ciężki i słabo odwirowany.

Ktoś tu pytał o te troczki do czapraka. Jak tylko kupuję czaprak to je obcinam. Szczególnie w czaprakach ujeżdżeniowych do niczego mi się nie przydają.

Jak mi szaro to czasem oglądam sobie ten wątek bo jest kolorowy i widzę różne rodzaje czapraków i tak się zastanawiam jak potem w praniu to wszystko się zachowuje. A za te kolorowe owijki to już w ogóle was podziwiam. Za cholerę by mi się tego wiązać nie chciało. Kiedyś do transportu na jednego konia używałam ale w końcu nauczył się jeździć w stajennych ochraniaczach za co jestem mu bardzo wdzięczna bo nie cierpiałam tego owijania.

wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 września 2020 10:11
Dance Girl Ja miałam Eskadrona jednego jakieś pół roku, szybciutko sprzedałam zanim całkiem się zeszmacił i spłowiał :/ Kolor mocno się spierał (czarny). Baaardzo polecam w kwestii trwałości Caball, mam sporo i są świetne! Jakość rewelacyjna i w praniu nic się z nimi nie dzieje. Właśnie mam w ogłoszeniach pad który sprzedaję po 7 latach, zobacz jak wygląda. (Nie sprzedawałabym go, ale zmieniłam siodło i jest za krótki).
wątek zamknięty
Kwestia gustu. Ja uwielbiam eskadrony cottony, bo nie tracą kształtu po praniu i nie wyglądają jak szmata wyciągnięta psu z gardła, dalej elegancko się układają. Dla mnie to ważniejsze niż delikatna strata koloru. Wiruje na 600 i nie wychodzą ciężkie, suszę na lewej stronie i służą po kilka ładnych lat. Przetartego to mam aqua z 2010 i blackberry z 2013, po tylu latach mają prawo 🤣
Natomiast glossy są top nad topy jakościowo, białe się super dopierają bez szorowania 😀
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 września 2020 15:39
Ja mam cottony i z Schocke i Escadrona i nie narzekam. Średnio raz albo dwa razy w tyg lądują w pralce (30 st i 1000 wirowanie, zazwyczaj bez proszku) i maja się dobrze. Kolory raczej ciemne granat, bordo, fiolet. Nadal sztywne i nie widzę żeby zmieniały kolor a magluję je od dwóch lat. Myślę, że to wszystko zależy jaki egzemplarz się trafi.
wątek zamknięty
Tak pomijając pranie... ktoś wie, kiedy nowy classic sport ma wyjść? Większość firm już pokazała kolekcje jesienno-zimowe, a tu nawet jednego przecieku nie widziałam.
wątek zamknięty
Ja właśnie wyprzedaję wszystko, co nie jest Eskadronem, no nic oprócz nich mi nie pasuje. Ale też po prawdzie nic od nich droższego nie mam i nie miałam. 😉 Chcę wypróbować Schocka jakiegoś, bo w skokowym byłam zakochana i mam nadzieję, że to samo będzie z DL. No i odkładam hajsy i sobie w prezencie kupię jakiegoś Stockholma w końcu. 😍 Ale nie wiem, czy go na konia w ogóle założę. 😁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
13 września 2020 17:35
keirashara, sam Eskadron na insta pisał, że przepraszają ale mają jakieś opóźnienia. Modlę się, żeby nie classic sport był naprawdę classikiem i nie posiadał tych koszmarnych wzorków wszędzie bo oczy mi wypali doszczętnie  😫
wątek zamknięty
Ja to się jaram nowym equestrian stockholm, aż mnie trochę dupa piecze, że już miałam urodziny i sobie wybrałam prezent 🤣 Te rzeczy z rosegold absolutnie przepiękneee 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.