Końska Rewia Mody XIV (2020)

Widział ktoś koszule konkursowa na krótki rękaw czarna? Tak do ok 200 zł?
wątek zamknięty
Enduroboy A koszulki z fair playa?
wątek zamknięty
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
08 sierpnia 2020 10:08
Trochę zainspirowała mnie Donia Aleksandra i zakupiłam taki oto Czaprak PE.
Powiem Wam, że na pierwszy rzut oka wygląda super - gruby, porządny materiał i ładnie wygląda.
A ponieważ wyhaczylam go na promce za śmieszne 30GBP to już w ogóle jestem happy.

Eeeeej, to niemożliwe, że 30...  😵 😤

I jeszcze chciałam dodać, że turkusowy (DR) jest prze-prze-piękny 🙂
wątek zamknięty
Nowe Platinum

I na Foster dużo zdjęć w kilku ostatnich postach:
https://www.facebook.com/fosterequestrian2/
wątek zamknięty
Tak bardzo podobają mi się kolory, a tak bardzo nie podobają mi się wzory. Jak żyć? 😁
Piękny, ciemny, ciepły brąz, a ten print jest taki paskudny i jak na złość prawie wszędzie.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
14 sierpnia 2020 20:31
Dzizus, kolorki może i ładne ale po kiego grzyba oni dali ten paskudny wzorek do lamówki w cottonach?! #mózgkrwawi 0_o
wątek zamknięty
Haha, mam to samo. Ten wzorek jest strasznie tandetny.
A kolorki klasa. I kantary jakie piękne!
wątek zamknięty
Eskadron robi kontent strasznie pod dzieci mam wrażenie. A jak już próbuje zrobić coś klasycznego i niby tak „na poważnie” to nadal wyglada to niestety tandetnie. A o cenach za te rzeczy nawet nie wspomnę, śmiech na sali. Owszem mieli pare całkiem spoko kolekcji bez właśnie wzorków czy czegoś ale no niestety, nie ma tego za wiele, a i z dostępnością jest problem.
wątek zamknięty
Słuchajcie mam "rozkminę". Mam już w sumie któreś siodło i nigdy nie byłam w stanie normalnie podpiąć tych górnych pasków do przystuł. Zawsze kombinowałam jak je choć trochę podpiąć czy ukryć żeby tak nie wisiały. Czy to ja mam dziwny problem, czy te paski są niewymiarowe ?
wątek zamknięty
Klami, paski np w eskadronach są mega krótkie, od dawna nie jestem w stanie ich zapiąć. Equiline zapinam normlanie do przystuły, a te mega krótkie przekładam tylko, żeby nie wystawały.
.
wątek zamknięty
Słuchajcie mam "rozkminę". Mam już w sumie któreś siodło i nigdy nie byłam w stanie normalnie podpiąć tych górnych pasków do przystuł. Zawsze kombinowałam jak je choć trochę podpiąć czy ukryć żeby tak nie wisiały. Czy to ja mam dziwny problem, czy te paski są niewymiarowe ?

Koleżanka mi 2 miesiące temu wyjaśniła, jak je odpruć tak, że kompletnie nie ma po tym śladu. Jak materiał wierzchni jest z takiego grubego, błyszczącego materiału, to zostają minimalne dziurki. Jak jest z bawełny, to rozcieram ręką i w ogóle nie ma śladu. Wcześniej sobie nadcięłam jeden czaprak Eskadrona i się poddałam, ale teraz bezczelnie odpruwam te paski nawet od czapraków za ponad dwie stówy. Polecam, miałam ten sam problem, wkurzały mnie niemiłosiernie.
wątek zamknięty
Klami, Ja mam dwa rozwiązania dyndających pasków, albo złapać tylko za jeden pasek, albo wsunąć pod tybinkę bez zapinania.
No ewentualnie odpruć 😉
wątek zamknięty
Mam Eskadrony, Euro Stary, Kingslandy, Equiline, Torpole..... żadnych nie jestem w stanie zapiąć i kombinuje. Robię głownie jak Puma,, wsuwam bez zapinania, czy staram się jakkolwiek je złapać. Zastanawiam się nad poucinaniem ich bądź odpruciem. Sądziłam, że może ja mam jakiś dziwny problem, ale widzę, że nie. 😉
wątek zamknięty
Jeżdżę 14 lat i nigdy nie zapinam tych pasków. W każdym moim czapraku sa jak nowe. Nigdy tez żaden czaprak nie wyjechał mi spod siodła. Uważam ze są one totalnie zbędne.
wątek zamknięty
Dla mnie w ujeżdzeniówkach eskadrona są za długie.

A teraz mama pierwszego konia, gdzie mi są niezbędne. Łopata ma taki zakres ruchu i plecy, że wszystko wyjedzie. Posprzedawałam pady bo się przestały sprawdzać.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 sierpnia 2020 18:34
Klami, Eskadronowe to w ogóle jakiś komizm jest, bo te szlufki to oni w VS-ach szyją chyba dla jak poniaków O.o
Miałam w życiu dwa czapraki w których szlufki mi idealnie pasowały - jeden stary model Laury Girelli i Caball. Reszta, podobnie - wtykam pod tybinkę, bo uważam, że takie wystające fryndzle są maxem wieśniactwa jak se fruwają podczas jazdy, albo po prostu chlastam (jak wiem, że danej szmaty nie będę chciała sprzedawać)
wątek zamknięty
ja tez w klubie za krótkich pasków 🙂 zapinam do tych kółek do zapinania napierśnika.
wątek zamknięty
to ja sie wyłamię 😉 wszystkie paski mi sie dopinają, nawet te od poniaków eskadrona.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 sierpnia 2020 10:17
Ja też nigdy nie miałam problemów z zapinaniem tych pasków, czy to fair play, czy lauria garrelli, czy eskadron, caball, czy cokolwiek innego. Zapinała. albo tylko na przednią przystułę, albo na całość w zależności od długości pasków. A teraz do ujeżdzeniówki, to mam wręcz za długie wszystkie i mi wystają podwójnie z przodu :/
wątek zamknięty
A dlaczego nie ma tu jeszcze zdjęć nowych PS-ów  🤬





wątek zamknięty
smerfi, - wszyscy czekali na Ciebie 😁 Piękne kolory, ale mnie czerń i szarość klasa, ale... nowy Equistarian Stockholm wygrywa 😍 Jest tak ładny, że jak wysłałam fotkę mojemy P. z pytaniem czy mi kupi, to odpowiedział, że tak, spoko, ale we wrześniu 🤔 Sprawdzać co przeskrobał? 😁
wątek zamknięty
Cudowne są, ten szary i granatowy ahhhh 😍
wątek zamknięty
smerfi, zamówiłam bluzę i czaprak 🙂 Czekam na paczuszkę 😀
wątek zamknięty
smerfi, - wszyscy czekali na Ciebie 😁


Czyli muszę częściej  tu zaglądać 🙂

xxagaxx super wybór! Ja się w tej bluzie już zakochałam i jedna zostaje u mnie 🙂

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 sierpnia 2020 16:11
Dziewczęta, w którym sklepie obecnie znajdę największy wybór szmatek Schockemohle? Kiedyś sporo miał Beckersport, ale widzę że obecnie mają tylko jakieś niedobitki ujeżdżeniowe...

smerfi, mam wielką rozterkę, bo od X czasu chodzi za mną jeden PS ze starszej kolekcji, ten granatowo-brązowy i podoba mi się nowy morski kolorek...   😜
(a portfel jęczy!  🤣 )
wątek zamknięty
Donek w eskadronie nougat  🙂

Leci do nas z Niemiec bordowy zestaw kolekcji eskadrona dla Klawunde 💃 juz nie mogę się go doczekać  😜
wątek zamknięty
Dziewczęta, w którym sklepie obecnie znajdę największy wybór szmatek Schockemohle? Kiedyś sporo miał Beckersport, ale widzę że obecnie mają tylko jakieś niedobitki ujeżdżeniowe...

smerfi, mam wielką rozterkę, bo od X czasu chodzi za mną jeden PS ze starszej kolekcji, ten granatowo-brązowy i podoba mi się nowy morski kolorek...   😜
(a portfel jęczy!  🤣 )


Widziałam w Salon Koński Świat
wątek zamknięty
Moon, - konik, pegaz, cavalloshop... ale generalnie wszędzie raczej resztki.
protoniasta, - pięknie! 😀 Ten zestaw grafitti? Ja się czaiłam na ten dla matchy dressage, ale się wyprzedał w ee, dwa dni? 😵 I oczywiście nie zdążyłam.
wątek zamknięty
smerfi, mam wielką rozterkę, bo od X czasu chodzi za mną jeden PS ze starszej kolekcji, ten granatowo-brązowy i podoba mi się nowy morski kolorek...   😜
(a portfel jęczy!  🤣 )


Moon chodz Ci o Deep Sapphire? Jeśli tak to on jeszcze jakiś czas będzie dostępny więc trochę czasu masz do namysłu.
Natomiast jeśli chodzi o Marine (bo chyba o nim myślisz) to jest to bardzo podobny odcień granatu. I ogólnie z tym kolorem jest mała afera - chochlik śmieszek postanowił zrobić im psikusa i w cytacie jest literówka  😵 👀  Już wiadomo, że na czapraki w tym kolorze PS daje 15% zniżki jak się u nich kupuje. Mają dać znać co mają teraz zrobić sklepy - ale można się spodziewać, że dziś lub jutro i u nas cena będzie niższa🙂



Kto wie...  Może za kilka lat ten błąd spowoduje, że te czapraki będą miały wartość kolekcjonerską  😁
wątek zamknięty
Ja im wybaczam ten błąd🙂 w hołdzie dla ich polityki osikania fals pandemii.  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.