Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 29 30 [31] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)  (Przeczytany 73261 razy)
Klami

Moje ogłoszenia
« #900 : Lipiec 09, 2020, 09:35:45 »
Odpowiedz cytując
No i właśnie.... na zdjęciu Lusi wygląda to ok, ale też z tej perspektywy nie widzę siodła.
Natomiast u Moon zestawienie mi nie gra zupełnie, ale też i koń jest jasny jednak.
Opcja kolorowe ogłowie to nie, oj nie. Nie widzę tego przeabsolutnie. wink
Ech.... pytam, bo moje siodło chyba mi sugeruje, że powinnam je zmienić, a wszelkie siodła które by mnie potencjalnie interesowały występują głównie w brązach na rynku wtórnym (CWD, Devo itd.) a cały sprzęt, totalnie wszystko mam czarne i jakos średnio uśmiecha mi się wymieniać. ehh
#link
anai

« #901 : Lipiec 09, 2020, 09:37:55 »
Odpowiedz cytując
Też tak jeżdżę, siodlo brązowe reszta czarna, ale mam gniadego wink

« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2020, 09:43:13 wysłane przez anai » #link

martrix

« #902 : Lipiec 09, 2020, 11:56:49 »
Odpowiedz cytując
Ja mam ciemnosiwą kobyłkę wink ogłowie (i cały osprzęt) czarne (ale z niebieskim podszyciem) i siodło brązowe (czarne puśliska). Na szybko mam tylko takie podwórkowe zdjęcie. Może pomoże.
#link
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #903 : Lipiec 10, 2020, 06:41:06 »
Odpowiedz cytując
Klami, devo nie da rady uszyć czarnego?
CWD to faktycznie chyba deko lipa, ale może mieć ono czarne wstawki pewnie (chyba nawet widziałam takie gdzieś na fotach czy ogłoszeniach) - i też mym zdaniem nie wyglądałoby to źle wink
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #904 : Lipiec 10, 2020, 11:35:26 »
Odpowiedz cytując
anai, martrix, dzięki za fotki. No na gniadym jasnym jeszcze mi się to tak w oczy nie rzuca, ale już na tym ciemnym siwym owszem. ehh

Moon, uszyć na specjalne zamówienie uszyje, CWD także, ale chyba nie chcę czekać x miesięcy i wydawać ponad 20 tys (czy bliżej 30 nawet) na siodło. Już włożyłam kupę kasy w Rene. Także drugie za takie sumy... no nie chcę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2020, 11:47:23 wysłane przez Klami » #link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #905 : Lipiec 10, 2020, 11:45:31 »
Odpowiedz cytując
Klami to może totalnie durny pomysł icon_redface, ale jak trafisz pasujące brązowe, to może po prostu oddać do kogoś ogarniętego typu Horse_art, żeby zmienić kolor albo przyciemnić chociaż na tyle mocno, żeby brąz był bardzo ciemny? Horse_art ma w galerii u siebie zdjęcia siodeł, którym zmieniała kolor z brązu na czarny.
#link
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #906 : Lipiec 10, 2020, 12:02:49 »
Odpowiedz cytując
Klami, aaa, założyłam z góry, że szyte na miarę.
Moim zdaniem nawet jak będzie ciemnobrązowe siodło, albo nawet, kurdę, brązowe, to nie będzie tragedii - ściemnisz je na bank olejem.
U mnie to jeszcze widać, że poduszki tylne są jaśniejsze, ale np u anai, to praktycznie nie ma różnicy ciemny brąz siodła - czarna reszta sprzętu.
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #907 : Lipiec 10, 2020, 23:06:51 »
Odpowiedz cytując
mils, oj nie, takich rzeczy nie biorę pod uwagę. Brąz wiem, ze ściemnieje. Miałam siodło red brown które ma zreszta teraz Anai. Jak do mnie przyjechało nowe, to byłam przerażona, bo ono było hmmmm pomarańczowe? No prawie. Ściemniało do bardzo ładnego brązu, ale to wciąż brąz.

Moon, haha.... No próbuje nie wydawac kolejny raz kupy kasy i jeździć w różnych tymczasowych testowkach przez pare miesięcy oczekiwania. Może i finalnie tak się skończy, bo większość siodeł na rynku wtórnym jest na jakieś strasznie wąskie konie.
#link
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #908 : Lipiec 11, 2020, 22:30:44 »
Odpowiedz cytując
Klami, a jakbyś po prostu brązowy osprzęt kupiła? Taka wersja "na zawody", a w domu jeździj kolorowo... uśmiech Może wyjdzie taniej niż siodło na specjalne zamówienie... uśmiech
#link
W tym szaleństwie jest metoda
lusia722

poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców

« #909 : Lipiec 12, 2020, 00:17:55 »
Odpowiedz cytując
klami absolutnie olej kolory skór.  Możesz mieć wszystko z innej parafii, jak koń dobry nikt nie będzie na sprzęt patrzył hihi
A ja tymczasem zamówiłam uszka z Caballa i są obłędne, teraz kombinuje trzecie  emoty327
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2020, 00:22:37 wysłane przez lusia722 » #link
Nirv

Moje ogłoszenia
« #910 : Lipiec 13, 2020, 07:33:27 »
Odpowiedz cytując
Gniada w Eskadronie od Klawunde, darkgreen  chyba

Siwka też ma pomieszany sprzęt

Brązowe siodło i czarny popręg oraz napierśnik:

#link
z Pamirem od 03/01/2009
z Sinfonie od 26/01/2015
Z A Capellą od 3/01/2018
Klami

Moje ogłoszenia
« #911 : Lipiec 13, 2020, 08:51:16 »
Odpowiedz cytując
Sankaritarina, myślałam o tym rozwiązaniu.

lusia722, oj tam.... ja wychodzę z założenia, że jestem w levelu tych co muszą "dowyglądać", bo "niedojadą". wink
#link
jabooshko

« #912 : Lipiec 16, 2020, 10:34:47 »
Odpowiedz cytując
Trochę zainspirowała mnie Donia Aleksandra i zakupiłam taki oto Czaprak PE.
Powiem Wam, że na pierwszy rzut oka wygląda super - gruby, porządny materiał i ładnie wygląda.
A ponieważ wyhaczylam go na promce za śmieszne 30GBP to już w ogóle jestem happy.
Już się nie mogę doczekać aż przetestujemy go pod siodłem:)

I taka mała refleksja...
Kiedyś byłam wielką fanką Eskadrona, ale ostatnio jest tyle innych firm, które robią ładne i porządne czapraki, że
ciężko wybrać. Wprawdzie nadal mam kilka ich czapraków, ale wydaje mi się, że to już po prostu znana i popularna marka, która aż tak się nie wyróżnia względem cena vs jakość.No.moze oprócz cotton, fajna treningowa opcja. Ale dziwi mnie że ktoś za używanego, styranego życiem Eskadrona płaci 200zl  coo??
#link
Nirv

Moje ogłoszenia
« #913 : Lipiec 16, 2020, 11:22:28 »
Odpowiedz cytując
jabooshko, noo u mnie też coraz częściej nie-eskadron, w pace mam Spooksy i Schockemohle (tych już całkiem sporo hihi ), aktualne kolekcje Eskadrona są coraz częściej bez szału...

Stara perełka Toffee
#link
z Pamirem od 03/01/2009
z Sinfonie od 26/01/2015
Z A Capellą od 3/01/2018
protoniasta

I♡Proton

WWW Moje ogłoszenia
« #914 : Lipiec 30, 2020, 21:25:38 »
Odpowiedz cytując
Donek w szarym  love W końcu coś co mi się podoba  lol
#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #915 : Sierpień 01, 2020, 07:55:41 »
Odpowiedz cytując
Protoniasta ale pięknie 8|
Nirv pasuje do konia i sprzętu jak ulał.
#link
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #916 : Sierpień 02, 2020, 23:01:25 »
Odpowiedz cytując
Moja wiksa w Schockemohle zima 2019 i jakieś owijki eskadrona z platinum  kocham

« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2020, 23:13:57 wysłane przez dairoxroxi » #link
azzawa

« #917 : Sierpień 03, 2020, 09:15:19 »
Odpowiedz cytując
dairoxroxi ona jest taka piękna, że włożyłabyś pod siodło jakąś wycioraną szmatę i też wyglądałaby sztos!  kocham
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #918 : Sierpień 03, 2020, 21:15:48 »
Odpowiedz cytując
protoniasta, - piękny! Co to za kolekcja? duży uśmiech Bardzo mu pasuje.
dairoxroxi, - o mamuniu! kocham Ona jest jak z obrazka, a ten granacik to mega sztos.

Miałam wrzucić, a zapomniałam - mój caball pod siodłem. Jakościowo top, super się układa i szybciutko schnie. Coś czuję, że to nie ostatni hihi

#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #919 : Sierpień 04, 2020, 05:31:33 »
Odpowiedz cytując
keirashara ale cudo kocham ja czekam na jesienne kolekcje , jeśli nie znajdę nic dla siebie też chce zamówić Caballa.
https://www.instagram.com/p/CDcBO76gAsb/?igshid=15thdtols0xxs
Przez takie zdjęcia potem człowiek bankrutuje zemdlal
#link
Donia Aleksandra

« #920 : Dzisiaj o 06:30:01 »
Odpowiedz cytując
Pomocy! Szukam uszu rosewood full na wczoraj . Może komus rzuciły się w oczy jakieś niedobitki?
#link
Rude, rude
Strony: 1 ... 29 30 [31] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 18 zapytaniami.