Końska Rewia Mody XIV (2020)

flygirl, - ale przecież w Heritage dopiero co był? Blackmocca? Śliczny jest! I w stałym schocke jest przepiękna czekolada.
kotbury, - oj tak, ja też mam kilka niezniszczalnych bryczesów od nich... jedne wystawiłam na sprzedaż z podobnego powodu, ale ciągle bije się z myślami, czy na pewno chce je sprzedać 😁 Niestety, jak jestem gruba to ich wysoki stan mi nie schlebia, a jak chudsza, to wiszą na tyłku 🙁
Nirv, - oj kusi, ale portfel sprowadza na ziemię 😂 Muszę sobie coś na tyłek kupić, bo z jakiś 20 par swoich bryczesów wchodzę w y... dwie 😵
wątek zamknięty
Blackmocca nie umywa się nawet w połowie do mustangbrowna, także no nie. 😀 Przynajmniej na zdjęciach, bo na żywo nie widziałam.

A na Schocke dopiero teraz spojrzałam, ten w zasadzie wygląda interesująco.

Piękne brązy ma Equestrian Stockholm, ale jednak fajnie by było, jakby to Eskadron (mustangbrown) albo Anky (chocolate) znowu zrobili coś ładnego, skoro i tak już powtarzają kolory. Z niewiadomych przyczyn uparli się na te jasne odcienie, które nie są wystarczająco brązowe dla mnie. 🤣
wątek zamknięty
Rozbraja mnie w ogóle koncepcja tego tła ze zdjęcia Anil22. Jasne, to Photoshop, ale w teorii to co, wwieźli konia windą tam? I potem patrzę na te buty, które sugerują, że koń miał się nie rozjechać na płytkach może? Co tam się odj... na planie tej sesji to ja nie wiem. 😀
Haha to jest koń przyszłości, to jest koń na miarę naszych czasów  😁
wątek zamknięty
flygirl, - anky też było niedawno w brązie - saddle brown 😉 Schocke bardzo polecam, przepiękny odcień czekoladki - muszę mu zrobić lepsze i aktualniejsze fotki:



Choć jako fanka brązów nie pogardzę kolejnym ładnym... na ten blackmocca się bardzo czaję, ale no... bryczesy pierwsze. Co mi po koniu w ladnych szmatkach, jak ja wyglądam jak ubogi krewny 😂
wątek zamknięty
A czy ma ktoś real photo tej Anky saddle brown?  :kwiatek: na zdjęcich pojedynczych wszędzie ma taki ładny ciepły odcień, z kolei na wspólnym odcień jest zimny i dużo brzydszy . Które zdjęcie lepiej oddaje 🤔

Edit: A jeszcze jakby ktoś miał porównanie do Cooper to byłaby bomba 🙂
wątek zamknięty
flygirl, moge Ci cyknac fote mustangbrowna i blackmocca, bo mam mustanga w cottonie i w stajni jest blackmocca tez w cottonie + ja mam uszy blackmocca 🙂
wątek zamknięty
Poprosze!
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
06 lutego 2020 13:02
Słuchajcie dziewczyny, mam pytanie, które mnie męczy w związku z chęcią zakupu czapraka.
Co to za kolor orchidmauve w serii Eskadrona Glossy Wavy jesień/zima 2017/2018?
Znalazłam sporo zdjęć w necie,  kilka nie katalogowych w różnym świetle i ... nie wiem czy to taki majtkowy, sprany czy coś bardziej w pudrowy, ciepły róż, ale nie lawenda ? Rozważam zakup dla gniadego konia. Wydaje mi się, że powinno być sympatycznie. Czy może ktoś z Was posiada taki czaprak i ewentualnie jest w stanie mi zrobić zdjęcie w świetle dziennym ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
A ja jestem zakochana w moim komplecie blackmocca  😍  💘 💘
Dla mnie wygrywa z mustangbrown, a też mam jeden 😀








wątek zamknięty
Siwaa, zła kobieta z Ciebie!!! Też mam Siwe, też Blackmocca robi szał, ale... kantar? Po co totoo wrzucałaś 😁 teraz będzie mi się śnił po nocach  🙄
wątek zamknięty
Aleks, - orchidmauve idzie mocno w lawendę i gaciowy fiolet, mało tam pudrowego różu. Pobiegłam po niego do sklepu i wróciłam bez, bo na żywo była klapa, zdjęcia katalogowe mocno przekłamują.
Siwaa, - popieram Nirv, bardzo zła kobieta z Ciebie! Ja dopiero co kupiłam dwa kantary, nie mogę się ślinić na kolejny! 🤣 Piękne fotki i wy piękni 💘
wątek zamknięty
Och już zjeżdżajcie z tymi brązami  😤.... Żart. To zazdrosć kobiety co ma karego konia. 😁

Siwa, czaprak czaprakiem, kantar kantarem ale ja chcę taki golf!
wątek zamknięty
kotbury Czemu zazdrość? Brązy na karych też wyglądają super. Szczególnie te ciepłe. Ja uwielbiam coppera na Czarneckiej (chociaż ona jest trochę oszukana, bo w sumie skara - więc brąz pasuje do brązowgo nosa  🤣 )
wątek zamknięty
Siwa, czaprak czaprakiem, kantar kantarem ale ja chcę taki golf!


Leć do Sinsaya, może jeszcze znajdziesz, złotych było sporo  😀
Zawrotna cena, 19,90  😵 😜

Dziewczyny rozumiem w stu procentach, ja sama już naprawdę nie mogę mieć więcej kantarów, ale patrzcie na to...

wątek zamknięty
Zeave copper tak, ale black mocca to już mnie na karego nie przekonuje za bardzo  👀
też zazdraszczam, bo jak mi jakoś ten róż ze złotem nie podszedł w tej kolekcji to brązik uważam za piękny  💘 rozważałam na mojego gniadego, ale na razie w głowie mi nadal jakieś fajne bordo  😜

Siwaa co to za kantarek?  👀
wątek zamknięty
Horze Graz... Mają nawet X-Full a ja się głupia wczoraj rozsądkiem zasłoniłam składając tam zamówienie i go nie wzięłam...  😵
wątek zamknięty
KotBury witaj w klubie nie brązów dla karych 😁
SiwaaPiękny ten kantar, ja szukam eskadronowego był taki w odcieniach szarości, abym mogła pożegnać swojego Yorka i nigdzie nie mogę znaleźć większego niż P2 😵
Charliee też czekam na bordo 🤣

Czekam jak dziecko na świętego Mikołaja obok mnie otwierają nowego Krämera  😁
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
07 lutego 2020 11:15
keirashara - dzięki Ci dobra kobieto  :kwiatek: szkoda, chciałam coś w ten deseń na Wiosnę.

Ale jeszcze dopytam czy ta fotka oddaje rzeczywistość ?
https://www.facebook.com/reitsport.pferd.reiter/photos/a.617919248408883/800284473505692/?type=3&theater

:kwiatek:

wątek zamknięty
Muszę sobie coś na tyłek kupić, bo z jakiś 20 par swoich bryczesów wchodzę w y... dwie 😵


Tak a propos, ja się bezwstydnie obkupiłam w bryczesy na horze.pl, już 4 para do mnie leci z tej ich giga wyprzedaży 😵 zerknij może  😀
wątek zamknięty
Siwaa, - dzięki, ale niestety mam figurę, na której nie bardzo leży cokolwiek poza pikerami w wersji młodzieżowej i starymi euro-starami hunter. Nie mogę kupić nic przez internety, bo na 99% będę odsyłać 🙁 Mam bardzo wąskie biodra, łydki, szczupłe kolana, za to oponkę, tyłek i kawał udka. Co nie zabiorę się za mierzenie bryczesów, to i tak kończę ostatecznie z pikeurami, bo to jedyne, które nie wiszą mi na kolanach już w sklepie :/ Próbowałam milion razy i w końcu się poddałam, grzecznie płaczę i płacę za drogie gacie 😉
Swoją drogą paradoks - 200-300zl na czaprak to spoko, ale tyle samo na koszulę, czy bryczesy to przemyślę 5x. Czy to się leczy? 😁
wątek zamknięty
keirashara nie  😁

A bryczesy Horze polecam - mam kilka, a the best są Nordic Performance- jedyne bryczesy, w których nic mi nigdzie nie wisi (tylko trzeba rozmiar mniejsze brać)

A żeby nie było całkiem 🚫

Taki czapraczek Horze (84zł) macał ktoś? Warto?


wątek zamknięty
Dziewierz, - pociągnie trochę ten off - wszystkie mniejsze bierzesz? Bo ceny zacne rzeczywiście. Jak z nogawkami?
Wygrzebałam z szafy jedne horze, pseudojeans bez leja, 38 z niskim stanem. Niby na górze pasują, nawet ciut zapasu mam, nogawki trochę luźne, tyłek trochę też luźny. Dużo ich nie nosiłam, bo właśnie tako se leżą, jest szansa, że się rozciągnąć jeszcze mogą, dziś ubrałam w teren i ujdą. Myślę, czy ryzykować 36, szczególnie, że celuje w takie z wyższym stanem i nie jeansowe, więc pewnie elastyczniejsze, czy lepiej zostać przy tych 38, żeby mnie w sadełko nie uciskały 🤣 Za to ryzykując tymi nogawkami. Pikeura mam 176/leginsy 36, spodnie normalne na granicy S/M i kurka nie wiem.
Czaprak horze miałam kiedyś, bawełniany i całkiem spoko jakości był, ot taka uczciwa szmatka do tyrania na codzień. Ładnie się układał pod siodłem, spoko rozmiar, raczej z tych większych niż .poszczędzonych materiałem. Za 84zł to myślę, że warto.
wątek zamknięty
keirashara, ja mam głównie Horze Grand Prix silicon i zawsze biorę rozmiar mniejsze niż noszę. Swoją szosą ten model uwielbiam.
wątek zamknięty
keirashara kontynuując 🚫
Patrzę na skład, jak mają sporo elastanu, to biorę. I biorę mniejsze. Ostatnio nabyłam Horze Tara- kocham je, mega wygodne. Właśnie kupiłam drugą parę (za 150zeta w Bergo) - tym razem 2 rozmiary mniejsze- trzeba się zapiąć na ciasno, to wtedy jest OK
Ale najfajniesze są Nordic Performance, one naprawdę nigdzie mi nie wiszą (szczupłe łydki, płaski tyłek i opona w pasie :mad🙂
A nogawki mają całkiem długie (dłuższe niż standardowe Pikeury)
wątek zamknięty
keirashara ja Horze Daniela miałam w swoim rozmiarze (38) i były ok, może minimalnie za dużo luzu na samej górze, ale trzymały się na swoim miejscu. Teraz mam legginsy Hayden i zdecydowanie powinnam była wziąć 36. Myślę, czy ich nie sprzedać, bo bez sensu, zsuwają mi się z tyłka konkretnie. Niestety kupiłam je na odległość i nie przyszło mi do głowy poprosić mamy, żeby je przymierzyła, bo w ogóle bym nie pomyślała, że 38 może być dla mnie za duże, skoro do niedawna wszystko miałam w rozmiarze 40.
wątek zamknięty
flygirl Horze Daniela są zdecydowanie mniej elastyczne, zwłaszcza w pasie-jak o nie pytałam, to panie doradzały brać swój rozmiar
wątek zamknięty
Właśnie wpadłam na genialny pomysł przytknięcia pasujących pikeurów do tych moich horze i kurka, zapas spory, także biorąc pod uwagę to i wasze opinie idę polować na 36 😀
Dziewierz, - właśnie Tara między innymi mi w oko wpadły. Ja właśnie tyłek mam, tylko miednicę mega wąską przy tym i brak bioder. Ja w ogóle się składam z niepasujących części i chyba tylko ze skarpetkami nie mam problemu 😂 Tych Nordic właśnie nie widzę w promce, ale idę przekonywać internety, może coś znajdę.

Dzięki! :kwiatek:
wątek zamknięty
keirashara, ja mam głównie Horze Grand Prix silicon i zawsze biorę rozmiar mniejsze niż noszę. Swoją szosą ten model uwielbiam.


Ja też właśnie zamówiłam drugie Grand Prix, uwielbiam je, wzięłam też w kosmicznej promce dwie pary takich z wysokim stanem, Micro FS i jest też szał, materiał super. Czekam na nowe kolory  😀
wątek zamknięty
W końcu zdjęcie sensowniejsze niż selfie uciekającego konia robione telefonem  😂 czyt - Rosewood się doczekał zdjęć  😍


wątek zamknięty
W końcu zdjęcie sensowniejsze niż selfie uciekającego konia robione telefonem  😂 czyt - Rosewood się doczekał zdjęć  😍



Jakie klimatyczne, piękne!! Kolor kameleon, nie mogę się doczekać swoich 😀 Ciągle się wstrzymuję bo kurcze nie załapałam się na owijki i jakoś tak pusto  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.