Końska Rewia Mody XIV (2020)

24h minęło to pozwolę sobie napisać post pod postem.🙂

Wrzuciłam dzisiaj aquamarine pod to siodło i kurczę, nawet ładnie. Szał byłby z czarnym siodłem, ale no i tak lepiej niż myślałam. Zdjęcia dobrego nie mam, bo nie mogłam odejść, bo szła za mną, a jak już się zatrzymała, to patrzyła w drugą stronę. Spróbuję coś lepszego zrobić następnym razem, jeśli mi się ktoś nawinie do pomocy.
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/99419902_2562588807290523_4407093258417602560_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQk71DlJmyZ78H_fSycZJcHge41FC2OLEGIPJMbVtJwkgVZ3IcUjERA_8pVFKrXb9YE&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=4ef54e3c821cf567097dec8ef2cf58bb&oe=5EF33322[/img]
wątek zamknięty
flygirl dla mnie super 😍
wątek zamknięty
flygirl, super. Bardzo mi się podoba.

Dla miłośników połysku :
wątek zamknięty
Mam nową wizję... ktoś ma może eskadrona insignia blue? Najlepiej brillant, chciałabym zobaczyć jak ten materiał z bliska wygląda 😀
wątek zamknięty
flygirl, - czepiasz się, jest super 😀 I w końcu odpalony aquamarine 😉
anai, - szmatki fajne, ale po co im te nieszczęsne blaszki? Nienawidzę tej mody na blaszane emblematy, fujka 😁
wątek zamknięty
Taak, w końcu miał chrzest. W dodatku bojowy, bo kobył jeszcze bez kondycji plus niewykąpana i spód czapraka już woła o pomstę do nieba. 😁

Robienie zdjęć ciemnemu koniowi pod słońce nie jest najmądrzejsze, więc trochę musiałam w zdjęciu namieszać, żeby czaprak wyglądał w miarę jak na żywo, przez co siodło w ogóle inaczej wygląda. 🤣 Ale jest pięknie. 😍



Teraz każdy po kolei będę na nią wrzucać i uwieczniać. 😂
wątek zamknięty
flygirl, - tak jest z każdym zdjęciem ciemnego konia i jasnego czapraka, szczególnie w słońcu 😂
Dawaj, dawaj, przynajmniej wątek żyje 😎
wątek zamknięty
flygirl Jaką ma piękną głowę  😍 Bardzo w moim typie  😀

Ja musiałam się pożegnac z dralonem tealblue bo miał nieciągłości w materiale.. co prawda od spodu ale mogloby sie rozejść w praniu. A już sie cieszyłam, bo ładniejszy był niż na zdjęciach. Chciałam go zwrócić, ale sklep uznał, że zwrot mi nie przysługuje (chociaż rozmowę wcześniej proponowali tę opcję, reklamację albo rabat do wyboru) i mogę tylko reklamować ( a wcześniejsze opcje mnie już nie dotyczą). Teraz będę czekać na to co powie producent. Robił ktoś reklamacje u eskadrona? Jak oni rozpatrzają reklamacje zazwyczaj ? ...i tak uważam, że powinno mi przysługiwać prawo do zwrotu, ale sklep upiera się, że nie. (A zgłoszone od razu po odebranii paczki)  😵
wątek zamknięty
To i ja wlecę z telefonowym zdjęciem (bo się nareszcie go doczekałam  :emoty327🙂 schockemohle sanya silver  💘

i dorzucę jeszcze tik tokowo-instagramowy filmik gniadego w PS of Sweden merlot  😍 mi się strasznie ten kolor podoba  😍
https://www.instagram.com/p/B_e6MGgBbQM/

flygirl Piękną ma głowę ten konik  💘 aquamarine super wygląda  :kwiatek:


mały edit zapomniałam linka
wątek zamknięty
protoniasta, - jak kupujesz przez Internet to zawsze masz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni. To są prawa konsumenta i jest coś takiego jak Rzecznik praw konsumenta, proponuję postraszyć. Słabo że strony sklepu 🤔
charlieeee, - cudowna jest ta szarość 💘
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 maja 2020 18:53
protoniasta, a to było na specjalne zamówienie czy jak?
wątek zamknięty
Charlieeee, też skusiłam się na merlota PSoS, cudo!  😍
Do tego jeszcze dokupiłam kamizelkę Spooks w bordo i boję się zaglądać na konto bankowe  😁
wątek zamknięty
jabooshko, - skądś to znam... 😁 Pokazuj na koniu 😀


Moje poszukiwania czarnego czapraka skończyły się caballem, wrzucili na stronę czaprak tak bardzo w moim stylu, że został przez koleżanki posądzony jako mój, mimo, że skokowy 😂  Więc nie czekałam, tylko zamówiłam prawie identyczny z okazji dnia dziecka 🤣 Zmieniłam tylko sznury na srebrne i czekam na moje cudo 😜 Jaram się jak wariatka, ale w sumie od września nie kupiłam czapraczka, to chyba rekord 😂
wątek zamknięty
Byłam ostatnio w Pasiku i był PS of Sweden. Macałam te czapraki, od środa białe i materiał taki wyglądający lipnie. Może ktoś coś więcej się wypowiedzieć? Na pierwszy rzut oka ten materiał wyglądał jak fizelina, która będzie się ciorać i wyciągąć 😁
wątek zamknięty
Na początku też myślałam, że będzie to taka typowa siateczka,
Ale czytałam, że ten biały spód PSoS jest celowo taki, aby było wiadomo kiedy czaprak trzeba wyprać.
Poza tym materiał od wewnątrz ma być przeciwgrzybiczny i antybakteryjny, szybkoschnący,
mam nadzieję że będzie trwały 🙂



wątek zamknięty
keirashara też go widzialam 😍 o mamo cudo
jabooshko śliczny zestaw 😍
wątek zamknięty
Ja mam PSy od zimy I je uwielbiam. Nie wiem czy kupię już inny czaprak xD jeszcze Le Mieux za mną łazi xD
wątek zamknięty
Mam 2 PSy jeden od lata i drugi od zimy, jeszcze w tej starszej wersji, ale tez już mi średnio inne czapraki się widza  😜
jabooshko Koniecznie pokaz na koniu  😍 ten kolor jest przecudowny  💘
keirashara Czekam na zdjęcie  💘
wątek zamknięty
emptyline To było normalne zamówienie przez stronę konik.com.pl
Edit dorzucam zdjecia jaki polar otrzymałam (sprawdzalam pozozstale moje 21 dralony i żaden z nich tak nie miał)



Nie jest to szew tylko miejsce gdzie materiał powinien być ciągły i przebiegać gładko... tylko wewnętrzna strona tej derki ma takie miejsca.
Mam na śledzenu przesyłki napisane że odebrali. Czekam więc na telefon z ich strony.
wątek zamknięty
Widziały nowego caballa glamour? https://www.facebook.com/caball.akcesoriadlakoniipsow/posts/1879416405524109
Ja pierdziu, chcę k a ż d y  😜 😜 Najbardziej mówi do mnie ten srebrno-lila i zielony, ojjjj...
wątek zamknięty
keirashara, obawiam się,  że on leci do mnie 😁 cieszę się, że  nie jestem sama w tym szaleństwie 😀 czekam na fotki!
A tymczasem prawdziwy facet różu się nie boi 😉

No i jeszcze nowe glamoury... szał!
flygirl, super jest tak nie stypowo!
wątek zamknięty
Kawał mięcha  😍 😍
wątek zamknięty
Oj tak, caball ostatnio zdecydowanie przegina z wrzucaniem pięknych rzeczy! 😍 Generalnie to moj pierwszy nie-eskadron od kilku ładnych lat, zawsze mi było szkoda na niesprawdzone szmatki, a tu miłość od pierwszego wejrzenia 😂

harja, - widziałam już chyba to zdjęcie właśnie na stronie Caballa, no idealnie mu w tym różu 💘 Jeśli ten czarny też Twój to faktycznie będziemy miały bardzo podobne 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 czerwca 2020 00:21
protoniasta, to możesz przecież normalnie zwrócić do 14 dni, no co oni w kulki lecą?
wątek zamknięty
Szmaragdowy komplet od Caball na pewno będzie mój - jest cudowny!  😜
wątek zamknięty
Ja też się napaliłam na szmaragdowego Caballa, ale chciałabym pikowanie jak w Royal i nie wiem czy to do zrobienia jest 🤣
Ten materiał w Glamour jest też taki śliski, będzie się dobrze prać? 😀

A tymczasem prawdziwy facet różu się nie boi 😉


Też widziałam na ich stronie, cudowny ten Twój miś!  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Dzięki za miłe słowa dziewczyny :kwiatek:
Caball wg mnie bije na głowę wszystkie eskadrony i inne 😉
keirashara, super! Do mnie lada dzień przyleci 😀 co prawda chwilę poczeka na intensywniejsze użytkowanie aż się rozpakuję 😉 ale co się odwlecze... 😀 jak tak dalej będą wrzucać takie perełki to konia mi nie starczy do ubierania 🤣
Siwaa, do siwego byłaby petarda! Ze swoim nie miałam problemów jeśli chodzi o pranie 🙂 nie jest jakis specjalnie delikatny - chyba,ze trafiłam wówczas na dobry egzemplarz
wątek zamknięty
Dorzucam Donka w blackblue 🙂

Edit. Oraz w derce Nici violet  😀
wątek zamknięty
Wpadam z takimi fajnymi czaprakami. Ciekawe jak z jakością.  Może ktoś ma?
https://www.instagram.com/p/CA-0_93gBBm/?igshid=bo1o8h7zxvvg
protoniasta super wygląda
wątek zamknięty
Ostatnio też widziałam gdzieś ich produkty na necie, bardzo mi się golfy podobają
Ale nie miałam okazji widzieć na żywo

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.