Końska Rewia Mody XIV (2020)

Moon   #kulistyzajebisty
04 kwietnia 2020 14:24
budyń, dokładnie tak było 😉 Ja teraz kupowałam zwykły taśmowy, bez futra i brałam normalnie FULLa i jest ok.
Nie mam pojęcia dlaczego futrzane fulle im wychodzą takie wielkie :P
wątek zamknięty
Potwierdzam. Tez mam Fulla z futrem i jest taki bardzo bardzo wielki. Ale jakoś jeszcze ujdzie bo Siwy to ma taki duży ful łeb. Gdybym miała okazję jeszcze kupowac to tylko Cob.
wątek zamknięty
Tu porównanie Eskadronów futrzak i zwykły oba COBY, są ogromne ...albo mi nie wydaje bo moja ma mały łeb 🙄
wątek zamknięty
Nie szykuje się nigdzie promocja na nową kolekcje eskadrona?
wątek zamknięty
Nie szykuje się nigdzie promocja na nową kolekcje eskadrona?


W Cavalloshop jest coś na nową
wątek zamknięty
W Pasi-koniku jest promocja na całego Eskadrona.
wątek zamknięty
Kunia, o ja, faktycznie. Jak dwa różne rozmiary  🤔
wątek zamknięty
W Cavallo ceny są standardowo wyższe niż gdzie indziej. Pasi konik 10% , no nic może wrzucą coś jeszcze ....
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 kwietnia 2020 14:17
Te z futrem są ogromne, cob wypada prawie jak full, a jeszcze jak się zdejmie futro to już w ogóle jest poezja.  😂
wątek zamknięty
Nie wiem, które modele kantarów są wg was takie duże, mojemu koniowi  full z futrem (koral, jakiś bordowy też) na łeb nie weszły, korala wymieniałam na xfull. A starsze eskadrony (bez futra) pasują full.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 kwietnia 2020 16:57
anai, no na malutki czerepik Twojego kucysia to wiesz... :p
Ja się mocno zdziwiłam bo najpierw kupiłam futrzanego fulla (granat platinum edition chyba z 2018? Jakoś tak) i mogłam go dwa razy obwiązać na głowie Kula. Wymieniłam na coba i pure magic, pasował książkowo na środkowe sprzączki.
wątek zamknięty
Moon, zgadzam się, że łeb jak sklep, ale mam starsze eskadrony full i są ok. Nowsze wszystkie muszę brać xfull.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 kwietnia 2020 18:54
anai, te z odczepianym futrem z Heritage i Platinium.

wątek zamknięty
Prawdziwy ogier różu się nie boi, heritage rosewood  😍


wątek zamknięty
Oj, już chyba wiem, której re-voltowiczce ten róż by skradł serce  😁


A ja na aukcji charytatywnej wylicytowałam taki set:
Czaprak Ikonic Elite i ciopka  😉



Czapka ratuje mnie aktualnie za każdym razem jak ściągam kask. Wreszcie nie muszę się przejmować uklepanymi kudłami, ściągam w kąciku i cyk - czapka na łeb i wstydu nie ma  😁
wątek zamknięty
Meise, dokładnie tylko w tym celu używam czapek w stajni 😉
wątek zamknięty
Ja po prostu nie ściągam kasku i nawet w nim lonżuje. 😁
wątek zamknięty
anai, te z odczepianym futrem z Heritage i Platinium.



Właśnie te mam xfull 😉
dairoxroxi, na takim wszystko chyba pięknie wygląda!
wątek zamknięty
Moon, zgadzam się, że łeb jak sklep, ale mam starsze eskadrony full i są ok. Nowsze wszystkie muszę brać xfull.


Mam to samo,  koniecznie x-full obecnie. Za to koleżanka ma futrzany z platinum, zamówiła cob na swojego tradycyjnego Fulla właśnie dlatego, że podobno wielkie i się skubany nie zapiął  🤔 a wcale nie ma wielkiej głowy.

Prawdziwy ogier różu się nie boi, heritage rosewood  😍


Leżę i się zachwycam, CUDO!! Swoją drogą te drzewa...  💘 💘 💘 Jak ja bym chciała mieć takie gdzieś w pobliżu stajni... no uwielbiam je  😕
wątek zamknięty
Dzisiejszy Donek na którego wsiadam grzecznościowo w sonderdralonie limegreen plum. Aż zapomniałam jak to cięzko konia do zdjęcia ustawić  🤣 Może następnym razem nam wyjdzie  🤣


wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
11 kwietnia 2020 15:12
Ma ktoś może zdjęcia dobrze oddające kolor różowych padów z Anky 2020? 😀  moga byc z internetow
wątek zamknięty
dairoxroxi, - omg, to się nazywa czaprak idealnie dopasowany do maści! 😍 😀 Skąd takiego przystojniaka wyciągnęłaś? 💘
protoniasta, - dralon bardzo wiosenny 😀 Co do zdjęć to coś o tym wiem, mój koń stoi jak posąg, chyba że mam ochotę mu zrobić zdjęcie... wtedy albo ma minę jak upośledzony osioł, albo koniecznie musi do mnie podejść 😁
wątek zamknięty
keirashara To jest ogierek kupiony przez znajomą z tej samej stajni co moja Daisy, aktualnie kolega pensjonatowy 🙂

Widział ktoś owijki rosewood pony lub full?  🤔

I jeszcze dorzucę czaprak equestrian stockholm i owijki eskadrona  😍
wątek zamknięty
Wjeżdżam z nowymi czapraczkami Felixa Buhlera  😍 😍 Jakosc sie zepsula przy zmniejszaniu, nie ogarniam tego  👀 😁  Merlot i Tiefsee

wątek zamknięty
dairoxroxiCiemne konie w pomarańczu podobają mi się przeogromnie!  😍 💘
Na całego zachorowałam na amazonite, emptyline dawaj tu jakieś foty bo chyba nie było!
Cena mnie przeraża, ale tak bardzo bardzo chcemy coś zielonego... Jeszcze seapine green głossy by mi się widział i już sama nie wiem, kwarantanna tragicznie wpływa na mój portfel, pomocy 😵
wątek zamknięty
siwaa bierz amazonite i nie patrz na cenę!  🤣 mam i uważam, że to najpiękniejszy czaprak dla każdej maści. Jak tylko moja zgubi do końca zimowe futro to robimy jej sesje w tym czapraku i białych owinskach  😍
wątek zamknięty
SiwaaAmazonite piękny  💘
dairoxroxiCiemnogniade i pomarańcz to jest szał 😜
Dokupiłam sobie polówkę z Felixa troszkę się odcień różni, ale myślę, że będzie pasować  😁

wątek zamknięty
siwaa bierz amazonite i nie patrz na cenę!  🤣 mam i uważam, że to najpiękniejszy czaprak dla każdej maści. Jak tylko moja zgubi do końca zimowe futro to robimy jej sesje w tym czapraku i białych owinskach  😍


Jeszcze mi powiedz, że jakościowo spoko to po mnie  😵 🤣
wątek zamknięty
Siwaa, equestrian stockholm? Mój jest "od święta", więc nie jakiś wyciorany, ale nic się z nim nie dzieje absolutnie. W ogóle bardzo solidny się wydaje, zakochana jestem w firmie, tylko te ceny uhhh :P Purple gold trochę na mnie zerka, ale nie wiem czy będzie szał na karym. A tylko po to te ESy chcę, żeby był blichtr i zazdrość 😂
wątek zamknięty
Siwaa, ja swój ES bardzo lubię. I też zastanawiam się nad jakąś zielenią, który kolor na gniadego normalnego 😉 pasuje bardziej, Forest green czy amazonite? Na tego chłopaka
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.