Końska Rewia Mody XIV (2020)

Latissimus Moon dzięki dziewczyny  :kwiatek: to akurat tylko do zdjęć, sama planuje kupić szary z różową lamówką, na moim gniadym wyglądał uroczo  💘
wątek zamknięty
charliee ja planuje na żywo obejrzeć tą  kolekcję i coś wybrać. Pięknie karemu  😍 a ciuchy to juz w ogóle szał 🤣
Moje cudo. Muszę wam powiedzieć, że kiedyś Yorka miałam w podobnym kolorze  😁

Anky I Eskadron
https://www.facebook.com/818751548176917/posts/3063770627008320/
wątek zamknięty
anil22 Jak już Ci mówiłam czekam na zdjęcia na koniu!  😀
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
11 marca 2020 07:48
anil te niebieskie Anky to ostanio mam wrażenie, że wszystkie są takie same :p
tu np z kolekcji zimowej 2017
wątek zamknięty
Pati2012 dokładnie  😉 o ton czy dwa się różnią odcieniem 😁
wątek zamknięty
charlieeee, - a pokażesz ten szary? Bo ostrzę na niego ząbki 😁
anil22, - boski jest ten kolor! D
wątek zamknięty
keirashara oczywiście jak tylko coś dostane to wstawię, ale nie wiem kiedy to będzie  😜

A w międzyczasie PSoS merlot  😍
wątek zamknięty
keirashara oczywiście jak tylko coś dostane to wstawię, ale nie wiem kiedy to będzie  😜

A w międzyczasie PSoS merlot  😍


Oooo i to jest totalny szał  💘 Przepięknie!
wątek zamknięty
charlieee boski ten kolor 🙂
wątek zamknięty
Komuś jeszcze nie działa galeria?  🤔
wątek zamknięty
keirashara oczywiście jak tylko coś dostane to wstawię, ale nie wiem kiedy to będzie  😜

A w międzyczasie PSoS merlot  😍

Przepiękny kolor  💘! I znów świetne zdjęcie  😜
wątek zamknięty
Mam mojego okropnie ogolonego w PS of Sweden Wine (dzięki Quanta)
Foto by forumowa Laguna

wątek zamknięty
Mam mojego okropnie ogolonego w PS of Sweden Wine (dzięki Quanta)
Foto by forumowa Laguna


To zdjęcie to chyba marzenie każdego jeźdźca  💘
Pięknie!
wątek zamknięty
xxagaxx przepiękne zdjęcie 🙂 aż bym je chciała wykorzystać  👀
charlieeee już pisałam na Insta -  😍 😍 😍

Nie wiem czy mogę wstawić kolejne 3 kolory PS  👀
wątek zamknięty
Nie wiem czy mogę wstawić kolejne 3 kolory PS  👀


Nawet powinnaś 😀

Siwkers w Rosewood  💘 Uważam, że ten kolor absolutnie nie ujmuje mu męskości  😍







wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 marca 2020 09:48
Siwaa, czaprak czaprakiem, ale ty i pan koń!  😲  😍 Przepięknie wyglądacie w wersji zawodowej!  💘

... a u mnie przymusowe siedzenie w domu źle działa na portfel... Klikłam cottona błękitnego i kantarek... niech ktoś odetnie mi dostęp do konta!  😫 🤣
wątek zamknięty
Siwaa, czaprak czaprakiem, ale te ochraniacze na siwym wyglądają TOP !! No i przepiękny koń ! Btw. jak go dopierasz ?
wątek zamknięty
Siwaa wow!!!

No to wrzucam - może nie dostanę bana 🙂

Vanilla


Blueberry



Cranberry

wątek zamknięty
smerfi, jeszcze czekam na pozostałe fotki, ale jedno to dopiero na mnie zrobiło WOOWW. Nie ma chyba pierwszego zdjęcia... Niebieski super 😀 a takie trochę majtkowe odcienie

Siwaa, zapraszamy na pomorze jak się pandemia skończy 😉 Ja marudziłam ze okropna pogoda a mamy okazje na foty. A właśnie przez to że był przypływ i wiało to foty wyszły mega.  A ten róż prezentuje się super! Siwa to bardzo uniwersalna maść 😀



wątek zamknięty
xxagaxx, to i jeszcze jedno robią szczególnie magiczne wrażenie.
wątek zamknięty
Siwaa cudownie to wygląda, świetnie się zgrywa czerń, biel szarość i taki róż jako przełamanie.

smerfi super zestawy, szczególnie ten róż!
wątek zamknięty
A które zdjęcia macie na myśli ?? 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx, - omg, chce taką fote 😍 Pięknie!
Siwaa, - jak z katalogu 💘 Piękne zdjęcia i piękni wy, jesteś strasznie fotogeniczna 🙂
Moon, - mam to samo, siedzę i szperam po internetach, na szczęście mam lekki opór do kupowania w ciemno 🤣
smerfi,  - mi wszystko dziala 🙂 Vanilia super, reszta taka sobie imo. Ja cały czas choruje na Rose i chyba w końcu ulegnę jak ta kwarantanna jeszcze trochę potrwa 😂
wątek zamknięty
xxagaxx czy on ma tak zostawioną nieogoloną nogę? Bo przyznam, że najpierw to mi się rzuciło w oczy i potem dopiero spojrzałam na czaprak. 😂 Ale kolor piękny, na siwym top. 😍

Siwaa wyglądacie obłędnie! Jedyne co razi moją perfekcjonistyczną duszę, to to, że kształt czapraka gryzie się z kształtem siodła. Jak mi tak mój kochany Mustangbrown dziwacznie pod siodłem wyglądał, to przestałam go używać, bo nie mogłam tego znieść. 😁

Moon mam to samo, już przedwczoraj kliknęłam następne brycze i jakieś podkolanówki. 🤔wirek: A teraz kminię, czy może nie skusić się na czaprak z nowej kolekcji... Zwłaszcza, że mam teraz paru modeli w różnych kolorach, mogłabym sobie poszaleć. 👀
wątek zamknięty
Powiem Wam że nie wiem co groźniejsze Wirus czy zaglądanie do tego wątku  😁 😁
Ten PSoS wrzucił Tackshop już na stronę i jest więcej zdjęć, ja kompletnie jestem zakochana w Vanilla - bym aż się na niego targnęła, ale wysyłka dopiero od [s]25 Maja[/s]? (Okazało się ze wkradł sie błąd i miało byc 25 Marca!  😀 )z tego co czytałam więc no nie fajnie  😕

Do mnie dotarła Eskadronowa Papaya i wzięłam sobie Cottona z uszkami Artwork - Powiem Wam tak jak ktoś ma bzika że odcień musi być taki sam to niech na Cottona do tych uszków się nie decyduje  🤣 Cotton ładny pastelowy kolor brzoskwinki/papaya jest dobrym określeniem, a uszka są zdecydowanie bardziej soczystym kolorem.  Jak uda mi się to ująć na zdjęciu to wrzucę, ale jak na złość nie mogę kompletnie tego ująć na żadnym zdjęciu  👿 Ale mimo to stwierdziłam że Info puszczę  😉
wątek zamknięty
Vendettka niestety PS narzucił datę 🙁 i tak się dogadalam, że mogę wczesniej te rzeczy dać do sklepu, ale pod tym warunkiem, że wysyłane będą od 25. W tym dniu oni u siebie udostępniają... Chyba, że będziesz w okolicy - stacjonarna sprzedaż może mieć miejsce.


Edit: wysyłka oczywiście od 25 marca  👀  nie od 25 maja 🙂
wątek zamknięty
flygirl, mój Siwy ma zostawiony fartuszek xD Żeby się od derki nie obcierał. Więc ma tak dziwnie z przodu zostawione.
tu widać  🤣 🤣 🤣

wątek zamknięty
Jeeeeju dziękujemy bardzo bardzo  :kwiatek: Za siebie się zawstydzam a za konia puchnę 😀

Piękna ta Vanilla! Swojego Sunrise na Siwym kocham przeogromnie, może by tak coś podobnego... 😵
Na mnie też kiepsko wpływa nadmiar wolnego czasu, lista chciejstw szmatkowych rośnie i rośnie, z Amazonite na czele...
wątek zamknięty
Siwaa myśl - już mam 3 zarezerwowane 🙂
Ja mam dylemat -  nie wiem jaki sobie zostawić 👀
wątek zamknięty
xxagaxx fotki są mega 😍 jestem zachwycona! I jakiego masz konia odważnego 👍
Sorry za  🚫 ale musiałam 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.