Aktualności: Uwaga!
W najbliższych dniach przeprowadzimy aktualizację oprogramowania forum. Nowsza wersja umożliwi wygodne przeglądanie na telefonach komórkowych uśmiech

Prosimy o wyrozumiałość, jeśli po zmianie pojawią się jakieś błędy lub ograniczenia. Prosimy zgłaszać wszelkie problemy na PW do użytkownika: root

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)  (Przeczytany 35183 razy)
charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #120 : Luty 10, 2020, 07:26:22 »
Odpowiedz cytując
anil22 zazdroszczę też bym chciała, gdzieś blisko taki sklep  8| love
Nirv uroczo siwce w tym różu  kwiatek

A ja wlecę z klasyką, czarny na Czarnym  duży uśmiech Przypomniało mi się, że mam ochraniacze eskadrona  emoty327
#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #121 : Luty 10, 2020, 07:34:03 »
Odpowiedz cytując
Charliee wygląda super! Ja też swojego lubię w czarnym  hihi  no nie wiem czy to tak dobrze, że ten sklep będzie tak blisko hahhah
#link
charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #122 : Luty 10, 2020, 07:54:18 »
Odpowiedz cytując
anil22 no dla portfela pewnie nie najlepiej  hihi
#link
kotbury

« #123 : Luty 10, 2020, 10:31:36 »
Odpowiedz cytując
A! ja też nie wiem dlaczego finalnie uważam, że czarny na "czornych" to jedyny słuszny kolor  hihi
#link
larabarson

Moje ogłoszenia
« #124 : Luty 10, 2020, 13:34:25 »
Odpowiedz cytując
Czy ma ktoś tealblue na koniu? Taki ładny kolor a nie widzę go u nas. Czyżby nikt się nie skusił? oczy2
#link
charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #125 : Luty 10, 2020, 14:09:41 »
Odpowiedz cytując
larabarson jeżeli nikt nic świeżego nie doda to zobacz w poprzednim wątku, tam chyba były fotki  kwiatek
#link
Nirv

Moje ogłoszenia
« #126 : Luty 10, 2020, 14:29:20 »
Odpowiedz cytując
Siwaa, ja za owijkami nie przepadam hihi ale kuszą mnie ochraniaczki albo kalosze hihi

charlieeee, Siwa świnka w prosiakowym różu :hih: Czarny w czarnym, klasa! Ochraniacze sztosik love

larabarson, Tealek na Siwej i A Capelli kocham jest przecuuudny!

« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2020, 14:36:07 wysłane przez Nirv » #link
z Pamirem od 03/01/2009
z Sinfonie od 26/01/2015
Z A Capellą od 3/01/2018
larabarson

Moje ogłoszenia
« #127 : Luty 10, 2020, 19:34:30 »
Odpowiedz cytując
Nirv szał ten tealek! kocham
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #128 : Luty 10, 2020, 19:36:19 »
Odpowiedz cytując
Big Square może fajnie, ale w wersji cotton jest totalny bezszał. duży uśmiech
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook
aniapa

Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.

« #129 : Luty 10, 2020, 20:06:21 »
Odpowiedz cytując
A ja brałam Cottona Emblem ze względu na srebrną lamówkę pasującą do ochraniaczy Anky  oczy2

#link
"Zły koń! Bardzo zły, niepozytywny koń! Niedobry koń! Znaczy właściwie nie koń, tylko ten, renifer jakiś... Czy daniel... Cholera cię wie. Zły jeleń! Bardzo niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku! Złe okapi! Brzydka żyrafa!"
Zeave

Moje ogłoszenia
« #130 : Luty 10, 2020, 22:44:48 »
Odpowiedz cytując
charlieeee Mnie w sumie black mocca generalnie nie przekonuje. Jak już ma być stonowany zestaw to zdecydowanie bardziej przemawia do mnie klasyczna czerń uśmiech

flygirl Zgadzam się. Mam zwykłego cottona teal i efektu wow brak.
#link
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #131 : Luty 10, 2020, 22:55:58 »
Odpowiedz cytując
Chyba w poprzednim wątku wstawilam cottona tealblue
Mi tam się podoba wink
#link
lusia722

poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców

« #132 : Luty 11, 2020, 01:10:49 »
Odpowiedz cytując
Jestem tak zajarana, że się nie mogę nie podzielić... moje wspaniałe znajome sprawiły mi urodzinową niespodziankę.
W końcu mam mój wymarzony Emerald emoty327 tanczacalinka
#link
charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #133 : Luty 11, 2020, 07:44:59 »
Odpowiedz cytując
Nirv Teal też sztosik  cool na obydwu modelkach  duży uśmiech
aniapa  fajnie do tych ochraniaczy to wygląda  uśmiech
Zeave mnie się podoba, ale bardziej na siwego czy kasztana, na moich to chyba byłaby klapa  oczy2 ale racja, czarny to jednak czarny  cool zawsze się obroni  duży uśmiech
lusia722 Kocham PS  love Książę wygląda przekozacko, proszę jeszcze fotki w dziennym świetle  kwiatek love

A ja na wiosnę chyba połaszę się na szarość z różem, kolejna zajawka schocke się pokazała  love i dalej szukam bordo  hihi

edit literówka
#link
Meise

« #134 : Luty 11, 2020, 12:06:58 »
Odpowiedz cytując
A słuchajcie, macie jeszcze jakieś foty czarnych padów na swoich karych koniach? Bo bardzo mi się to spodobało, może bym młodemu takie coś sprawiła?

Jeżeli chodzi o kantary z Felixa Bühlera - te ze skórzanymi wstawkami to absolutnie nie polecam. Kaletnik powiedział mi, że skóra jest fatalnej jakości. U mnie strzeliła ta wstawka jak guma w majtkach po jednym odsadzeniu. Bardzo rozczarowujące  :S
#link
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #135 : Luty 11, 2020, 12:15:31 »
Odpowiedz cytując
meise ja osobiście bardzo lubię takie połączenia czarno-czarne  wink

#link
kotbury

« #136 : Luty 11, 2020, 13:00:57 »
Odpowiedz cytując

Jeżeli chodzi o kantary z Felixa Bühlera - te ze skórzanymi wstawkami to absolutnie nie polecam. Kaletnik powiedział mi, że skóra jest fatalnej jakości. U mnie strzeliła ta wstawka jak guma w majtkach po jednym odsadzeniu. Bardzo rozczarowujące  :S

Odeślij gnojom. Niech sobie w takim razie sami śmieci utylizują.

Bosz mi się marzy taka akcja odsyłania globalnego producentom rzeczy, które się psują za szybko. Ok, pieniędzy nie muszą zwracać, ale nich się pałują właśnie ze śmieciami, skoro śmieci produkują.
#link
Meise

« #137 : Luty 11, 2020, 13:18:25 »
Odpowiedz cytując
Nie chce mi się już bawić w chandryczenie z nimi o jeden kantar, kaletnik mi to jakoś tam wymieniła, ale zaznaczyła, że zaraz mi może strzelić w innych miejscach, bo skóra już zaczyna pękać. Nie wiem, może to są kantarki dla koników w niemieckich stajniach, które wychodzą na godzinę dziennie do karuzeli, nie mokną w deszczu i nie tytłają się w błocie...  :S

Mi się bardzo spodobał design, no ale... i tak gorsza rzecz (wręcz niesłychana) mi się zdarzyła z ogłowiem. W sumie powinnam chyba opisać w wątku o ogłowiach, bo to aż nierealne, że można taki bubel wyprodukować.

Idę tam się poskarżyć.

Wiecie, to boli, zwłaszcza jak się na to samemu ciężko zapier***la. Mi pieniądze z nieba nie lecą, nie mam sponsora w postaci rodziców, czy kogokolwiek, więc każde 100 zł wywalone w błoto mnie boli jak drzazga w męskim członku  wink

edit.
Mam! Mam pomysł, wizję  hihi
Możecie polecić jakieś czarne czapraki dobrej jakości z.... folkowymi motywami!? Pasowałby taki czaprak jak złoto do maści i imienia mojego konia  hihi kocham love
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2020, 14:00:46 wysłane przez Meise » #link
azzawa

« #138 : Luty 11, 2020, 15:14:06 »
Odpowiedz cytując
Wiecie, to boli, zwłaszcza jak się na to samemu ciężko zapier***la. Mi pieniądze z nieba nie lecą, nie mam sponsora w postaci rodziców, czy kogokolwiek, więc każde 100 zł wywalone w błoto mnie boli jak drzazga w męskim członku  wink

z 95% koniarzy ma identyczne frustracje, na pocieszenie spraw sobie kubek "Zapie**am w pracy żeby mój koń miał godne życie" hihi wink

Z motywem folkowym mozesz zlecić na zamówienie na pewno tutaj:
https://mywayshop.pl/
http://pionierhorse.pl/

edit:
jeszcze https://sklep.caball.pl/ - Harja wrzucała kiedyś czaprak z folkowym haftem od nich
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2020, 15:19:00 wysłane przez azzawa » #link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #139 : Luty 11, 2020, 16:54:13 »
Odpowiedz cytując
Nirv, - zarówno teal jak i rosegold piękne! duży uśmiech I jakie klimatyczne światło na fotach love
aniapa, - bardzo fajny set uśmiech
charlieeee, - kuuuusisz tym czarnym duży uśmiech Dawno za mną chodzi, ale zawsze jest coś innego i jakoś tak... Schocke widziałam i jest cudne, nie odpuszczę czegoś z tej kolekcji  diabeł
lusia722, - bardzo fajne znajome, nie chcesz takich pożyczyć? hihi Książę jak zwykle piękny, wymagam lepszych fot szmaty wink
Meise, - na padok to polecam kantary z mustanga. Są nie do zajechania i kosztują grosze wink Skóra niezbyt się lubi z warunkami padokowymi, nawet taka lepsza.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2020, 18:28:00 wysłane przez keirashara » #link
budyń

Moje ogłoszenia
« #140 : Luty 11, 2020, 18:22:55 »
Odpowiedz cytując
Meise, okunk.art takie robiła, nawet mam jeden (niestety beznadziejne fotki, ale koń akurat był rekonwalescent): foto 1 foto 2. Ciągle je ma wg fanpejdża, także pewnie zrobi ci jaki tylko chcesz.
#link
20.8.14
olga96

Moje ogłoszenia
« #141 : Luty 11, 2020, 20:19:06 »
Odpowiedz cytując
Mam takie pytanie do użytkowników czapraków Spooks. Jak z trwałością, dopieraniem się?  kwiatek
#link
pakota

« #142 : Luty 12, 2020, 09:58:00 »
Odpowiedz cytując
To i ja się pochwalę, prezent urodzinowy:D W słońcu i w ogóle w świetle błyszczy się jak psu jajca, wstawie link do filmiku gdzie to widać:D
Eskadron glitter mesh
https://www.instagram.com/p/B6bLprmHlL5/?igshid=140g236o699qy
#link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #143 : Luty 12, 2020, 10:33:11 »
Odpowiedz cytując
Autumn Breeze II Z Felix Buhlera. Wydaje się naprawdę porządny. Wyprofilowany dość mocno, sam wchodzi w kanał. Bordowy może się uda wyciągnąć na słońce.

EDIT 2: Podmieniam zdjęcie na wycięte, bo cholera mnie bierze, jak widzę tę brudną nogę. A tak bardzo nie chciałam siwego... duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2020, 11:28:51 wysłane przez Sivrite » #link
harja

coldblood

Moje ogłoszenia
« #144 : Luty 12, 2020, 10:36:30 »
Odpowiedz cytując
azzawa, i z caballa i z pionier horse zamawialam z kaszubskim motywem i są super :-)
#link

zachowaj zimną krew!
Siwaa

« #145 : Luty 12, 2020, 13:06:49 »
Odpowiedz cytując
To i ja się pochwalę, prezent urodzinowy:D W słońcu i w ogóle w świetle błyszczy się jak psu jajca, wstawie link do filmiku gdzie to widać:D
Eskadron glitter mesh

Oooo tak, ja też lubię jak mi się coś błyszczy  diabeł

Jejku takie ładne macie te fiolety, jak patrzę to nagle chcę, Lavender Eskadronowy mi się fest podobał, a i tak na swoim nie umiem się przekonać...
Nie żebym potrzebowała kolejnego kompletu, ale wiecie... duży uśmiech
#link
smerfi

« #146 : Luty 12, 2020, 14:28:48 »
Odpowiedz cytując
Jestem tak zajarana, że się nie mogę nie podzielić... moje wspaniałe znajome sprawiły mi urodzinową niespodziankę.
W końcu mam mój wymarzony Emerald emoty327 tanczacalinka

lusia722 cieszę się, że udało nam się Ciebie zaskoczyć  hihi hurra!

Pierwsza część nowej kolekcji Ps of Sweden pojawi się 18.02. Na razie oficjalnie został pokazany kolor Sage.

charlieeee - napisz do mnie - coś moze wymyślimy z PS uśmiech
#link
WZK - Wschodnie Zadupie Konskie
pakota

« #147 : Luty 12, 2020, 14:39:38 »
Odpowiedz cytując
Oooo tak, ja też lubię jak mi się coś błyszczy  diabeł

ten golf- genialny! Twoje? Pokaż fotki:D

czarny na czarnym
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2020, 14:49:25 wysłane przez pakota » #link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #148 : Luty 12, 2020, 16:35:39 »
Odpowiedz cytując
Aaa, zapomniałabym. Ten Felix Buhler pod tą dość długą ujeżdżeniówką to czaprak VS. :P I mógłby być nawet krótszy, a tybinka 41 centymetrów.
#link
Dziewierz

Moje ogłoszenia
« #149 : Luty 12, 2020, 22:06:02 »
Odpowiedz cytując
Sivrite to mnie zażyłaś, byłam pewna, że to DL oczy2
#link
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 2.171 sekund z 18 zapytaniami.