Zagraniczna turystyka konna

Skorzystałam z lupki, ale niestety nie znalazłam nic pasującego. Szukam informacji nt turystyki konnej w innych krajach, np. Francji, Hiszpanii, etc. dostępnych dla "zwykłych ludków". Chciałabym w tym lub przyszłym roku wybrać się z chłopakiem, więc klimaty takie mniej wymagające, dla początkującego-sredniozaawansowanego jeźdźca, żeby sobie mógł poradzić. W internecie jest wiele stron, na których można znaleźć różne oferty, ale niewiele wzbudza moje zaufanie... Chciałabym więc poznać wasze doświadczenia z takimi wydarzeniami, może jakieś pro tipy, zaufani organizatorzy, etc.
Interesują mnie głównie takie długie, kilkugodzinne tereny.
Fajnie, jeśli znalazłyby się tu różne ciekawe miejsca zagraniczne do odwiedzenia o tematyce końskiej 😉

Przepraszam, jeśli zdublowałam wątek, ale naprawdę nic nie znalazłam (mogłam nieudolnie szukać, ale przejrzałam i lupkę i wątki po kolei :p)
 
Musiałabyś poszukać wątku dla emigrantów (Emigracja - zwyczaje, Revoltowicze za granicą - czy jakoś tak się zwie ten wątek....) i popytać. Albo podbij do forumowej Feno - pewnie coś będzie wiedziała o Hiszpanii...
Wiem, że są regularnie organizowane rajdy w Gruzji i na Ukrainie - jak poszukasz na fejsbuku, to powinno znaleźć. Z tego co słyszałam, Nomadic Life (Gruzja) chyba bierze na rajdy też mniej zaawansowanych ludzi. Nie musisz być mistrzem. Ale ja to też znam z wyszukiwarek, bo jeszcze nigdzie nie byłam. Może jacyś Revoltowicze byli. Albo poszukaj wątku o rajdach? 🙂
Znajdź bloga Karmoli- oni mają za sobą dużo rajdów konnych w niesamowitych miejscach.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się