Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wybory 2019/2020 i życie po ...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 24 25 [26] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Wybory 2019/2020 i życie po ...  (Przeczytany 42152 razy)
Smok10

« #750 : Lipiec 23, 2020, 08:46:28 »
Odpowiedz cytując
Co do praworządności w PL i Innych państwach Unii. Unia liczy 27 państw i ma 27 lat , wszystkie państwa i ich systemy praworządności różnią się między sobą ale zostały zaakceptowane w momencie wejścia w struktury Unii a i tak prawo Unijne ma wartość nadrzędną . Nieakceptowalne odstępstwa od reguły w momencie kiedy kraj już się znajduje w Unii może być postrzegane jako odstępstwo od reguł na których dane państwo zostało przyjęte do UE i może dostać reprymendę np od TSUE I tak się dzieje z naszym państwem ( jesteśmy liderem w UE jeśli chodzi o ilość postępowań ) . A niepodporządkowanie się wyrokom TSUE to może być brak pieniążków wywalczonych dla Polski co zostało zawarte na ostatnim forum UE i czym się tak chwalił premier . I tyle wink

I w momencie kiedy Minister finansów PL podaje że dziura budżetowa ma wynieść min 100 Miliardów ( pół roku temu budżet był zrównoważony ,bez dziury ) a spadek PKB ma być min 5 % a był ponad 3% na plusie , to jakiekolwiek zablokowanie pomocy z UE było by dla nas tragedią .

Czy wyznawca jedynie słusznej linii partyjnej zdaje sobie z tego sprawę ????

https://tvn24.pl/swiat/parlament-europejski-zajmuje-sie-ustaleniami-szczytu-w-brukseli-4645396
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2020, 10:05:14 wysłane przez Smok10 » #link
espana

« #751 : Lipiec 23, 2020, 09:30:31 »
Odpowiedz cytując
Nie, bo jemu się super żyje i na wszystko starcza  cool
#link
Smok10

« #752 : Lipiec 23, 2020, 10:04:20 »
Odpowiedz cytując

Mnie też , i co z tego ? Mnie zależy na tym żeby innym żyło się dobrze ( zwłaszcza młodym ) a kraj się rozwijał . wink

Ich argumenty mnie rozwalają  zemdlal

Mądrzejsi ludzie, bardziej zorientowani w rzeczywistości politycznej, historycznej, bardziej przywiązani do pewnych tradycji i bardziej utożsamiający się z tą tradycją, z pewnością będą głosować na nas - przekonywał w "Jeden na jeden" w TVN24 wicemarszałek Sejmu i przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki. Komentując fakt, że to na Rafała Trzaskowskiego zagłosowało większość osób z wyższym wykształceniem, odparł: - Są ludzie, którzy mają wyższe wykształcenie, a może nie mają podstawowego.

Cały wywiad zemdlal zemdlal zemdlal
https://tvn24.pl/polska/ryszard-terlecki-o-slowach-puknij-sie-w-czolo-to-bardzo-delikatnie-powiedziane-4645482
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2020, 10:09:11 wysłane przez Smok10 » #link
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #753 : Lipiec 23, 2020, 10:12:38 »
Odpowiedz cytując
Mi się żyje zdecydowanie gorzej niż za PO.
Jestem tym łosiem, który za wszystko płaci i nie ma żadnych, ale to żadnych ulg i udogodnień. Ba państwo mną gardzi.
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
trusia

Moje ogłoszenia
« #754 : Lipiec 23, 2020, 10:33:22 »
Odpowiedz cytując
trusia podobno cukier, a ja serio boję się, że będę musiała płacić bykowe  hihi
Ja obstawiam ZUS (zlikwidują próg, od którego nie płaci się ZUSu) i VAT albo akcyzę, bo to nie rzuca się w oczy. 

Co do wyborów to byłam w zeszłym tygodniu w Zakopcu, które jest zagłębiem PiSu. Od dwóch niezależnych osób usłyszałam, ze dochodziło do fałszowania głosów, a konkretniej do unieważniania głosów na trzaskowskiego. Znajoma stamtąd pochodzi i jej kolega obecny przy wyborach (mąż zaufania?) twierdzi, ze sam w ten sposób uratował kilkanaście głosów przed zafałszowaniem. Nie wiem ile w tym prawdy No ale takie wieści krążą
Wcale mnie to nie dziwi.  Bo czy ktoś uwierzy, że 40 ośrodkach społecznych wszyscy na Dudę? Oczywista oczywistość - kierownictwo pokazało, gdzie trzeba krzyżyk postawić, a prikaz przyszedł z góry.  I co?  I nico.

Nie, właśnie w Polsce demokracja funkcjonuje jako tako normalnie, to trusia, politycy tzw. opozycji, przychylne im media i wielu ich zwolenników nie mogą się z tym pogodzić. Wy po prostu nie umiecie wygrać wyborów na szczeblu krajowym wysmiewa.
Bo na szczeblu lokalnym już tak. Wybieracie sobie idiotów jak Trzaskowski, Jaśkowiak etc., przestępców jak Ś.P. Adamowicz... I co, jakiś totalitarny pisowski reżim wam tego zabrania?
Typowa wypowiedź wyznawcy PiSu.  Nie wie, o czym mówi, ale wyzywać potrafi. 

Wiesz, co to jest telewizja publiczna? Wiesz, czym się różni od tych, jak nazwałeś, „przychylnych mediów”?

A jak już mowa o przestępcach, wygodnie pominąłeś przekręty najwyższego i jego świty.  Ale to na pewno dla dobra Polek i Polaków.
#link
3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle

Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
Smok10

« #755 : Lipiec 23, 2020, 10:39:33 »
Odpowiedz cytując
Tzw Telewizja Publiczna jest firmą państwową czyli nas wszystkich i ich psim obowiązkiem jest reprezentować wszystkich którzy na nich dają  icon_rolleyes

Tzw Przychylne media to firmy prywatne która mają prawo robić co chcą .

Tzw Telewizja Publiczna promowała jednego jedynego kandydata za nasze wspólne pieniądze.

Tzw Przychylne media poświęcały tyle samo czasu po równo na każdego z kandydatów i godzinami relacjonowały wiece p . Dudy.

Kto komu przychylny i komu co wolno , zdecydujcie sami. zły

Nasze podatki nie idą na TVN  , Polsat czy Inne telewizje ale już na TVP jak najbardziej , ba z podatków płaconych przez TVN i Polsat utrzymuje się TVP.  cool

Ciekawe jak szybko zmieni zdanie hihi hihi hihi hihi

Przy realnej 10% inflacji , 0 oprocentowaniu lokat , 100 Mld deficytu , rozdmuchanym socjalu , wszystko + i 5% spadku PKB i rosnącym bezrobociu , perspektywy ma super hihi

Aż się chce chodzić do kościoła zemdlal

https://tvn24.pl/poznan/koscian-przed-kosciolem-plakat-krytykujacy-osoby-glosujace-na-rafala-trzaskowskiego-4644964
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2020, 12:22:49 wysłane przez Smok10 » #link
trusia

Moje ogłoszenia
« #756 : Lipiec 23, 2020, 13:11:04 »
Odpowiedz cytując
Smoku 10 zapomniałeś dodać:

Tzw Telewizja Publiczna nie zastosowała się do ciszy wyborczej, czyli prawo ma gdzieś.

Tzw Przychylne media zachowały ciszę. Skąd wiem? – bo gdyby nie, klika prezesa już je rozszarpywała, a tymczasem w tym temacie cisza (nie wyborcza  uśmiech).

Plakat dobry.  duży uśmiech  Ale księdzu rubryki się pomyliły, gdy wstawiał „bluźnierstwa, szyderstwa i profanacje”.  wysmiewa  Jestem ciekawa, co to jest „moralne prawo naturalne”.  A LGBT + brzmi jak kolejny program PiSu.  wysmiewa
#link
3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle

Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
Smok10

« #757 : Lipiec 29, 2020, 17:34:52 »
Odpowiedz cytując
Oooo  8| Jaka szkoda  icon_rolleyes Chciało by się rzec , a nie mówiłem  lol Miała być strefa wolna od LGBT a będzie strefa wolna od pieniędzy .  hihi

We wtorek Komisja Europejska przyjęła listę 127 projektów w ramach programu "Partnerstwo Miast", które łącznie otrzymały 2 324 327 euro ze środków unijnych. W ramach programu można było uzyskać dofinansowanie w wysokości maksymalnie do 25 tysięcy euro na projekty, które mobilizują obywateli na poziomie lokalnym do prowadzenia debat dotyczących konkretnych kwestii z europejskiej agendy politycznej.

Tego samego dnia unijna komisarz ds. równości Helena Dalli poinformowała, że odrzucono sześć wniosków o środki na projekty w ramach programu. W ich składanie, jak przekazała komisarz, zaangażowane były polskie władze lokalne, które przyjęły uchwały dotyczące "stref wolnych od LGBT" lub "praw rodzinnych".

"Państwa członkowskie i władze państwowe muszą szanować unijne wartości i prawa podstawowe. Dlatego sześć wniosków o partnerstwo miast, w których składanie były zaangażowane polskie władze, które przyjęły rezolucje dotyczące 'stref wolnych od LGBTI' lub 'praw rodzinnych', zostało odrzuconych" - napisała na Twitterze komisarz.

Komisja Europejska poinformowała, że nie poda nazw polskich miast, których wnioski zostały odrzucone.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2020, 05:36:16 wysłane przez Smok10 » #link
dea

primum non nocere

« #758 : Lipiec 30, 2020, 10:30:55 »
Odpowiedz cytując
W jakim ja państwie żyję? Strefy wolne od LGBT? Prokuratura zawiadomiona o... znieważeniu pomników metodą powieszenia na nich tęczowych flag?? I co, do więzienia za to posadzą? Co to znieważa? Kogo znieważa tęcza? Jaki trzeba mieć chory mózg, żeby w teletubisiu widzieć geja  8| ciekawe jak daleko jeszcze dojdzie ta paranoja...
#link
Umysł należy mieć otwarty... ale nie tak, żeby mózg wypadał
YMMV!
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."-- John Powell
Strony: 1 ... 24 25 [26] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wybory 2019/2020 i życie po ...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 18 zapytaniami.