Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wybory 2019/2020

poprzednia następna
Strony: 1 ... 7 8 [9] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Wybory 2019/2020  (Przeczytany 20026 razy)
epk

« #240 : Maj 07, 2020, 23:45:00 »
Odpowiedz cytując
emptyline, no to ja znam dość dobrze byłego zwolennika PIS, który obecnie jest absolutnym przeciwnikiem tego ugrupowania. Ale dla mnie to jakiś ewenement na skalę światową.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #241 : Maj 08, 2020, 00:33:59 »
Odpowiedz cytując
No ja też się właśnie boję, że to raczej kropla w morzu...
#link
maiiaF

« #242 : Maj 08, 2020, 12:00:37 »
Odpowiedz cytując
A ja znam więcej takich osób. To pocieszające duży uśmiech
#link
pokemon

« #243 : Maj 08, 2020, 14:23:28 »
Odpowiedz cytując
Też znam taką, ale to zazwyczaj są osoby, które z PIs-u zostały wyrzucone i są obrażone po prostu, a nie zmieniły poglądów jako takich.
#link
Megane

Moje ogłoszenia
« #244 : Maj 11, 2020, 11:13:20 »
Odpowiedz cytując
Jak tam? Wybory się odbyły? Bo ja nawet karty nie otrzymałam od listonosza  wysmiewa wysmiewa wysmiewa
Od ponad tygodnia nie włączam wiadomości... jestem tak zniesmaczona tym co się dzieje, że już mnie ten kraj przestaje interesować. To zły objaw  diabeł
Wstyd, że moim krajem rządzi banda debili, że na państwo liczyć nie można, że jedyne co mogę dostać to w łeb, jak wyjdę na ulicę "upomnieć się" o swoje. Znajomi przedsiębiorcy strajkują. Są wożeni na komisariat,  spisywani i znów idą na ulicę i zbierają się w internecie do strajków smutek
#link
Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział, jak wiele
pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.
Watrusia

« #245 : Maj 11, 2020, 17:04:41 »
Odpowiedz cytując
Megane, Chyba nie, ja też nie otrzymałam, a telewizor nie włączam od prawie 2 tygodni.
#link
tereska

Moje ogłoszenia
« #246 : Maj 12, 2020, 08:03:03 »
Odpowiedz cytując
Komunikat PKW:
https://wybory.gov.pl/prezydent2020/pl/aktualnosci/37893

Pozbawienie Państwowej Komisji Wyborczej prawnych możliwości drukowania kart do głosowania sprawiło, że głosowanie w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 10 maja 2020 r. jest niemożliwe. Karty wyborcze są bowiem warunkiem koniecznym do przeprowadzenia głosowania.

Obowiązująca regulacja prawna pozbawiła Państwową Komisję Wyborczą instrumentów koniecznych do wykonywania jej obowiązków. W związku z powyższym Państwowa Komisja Wyborcza, informuje wyborców, komitety wyborcze, kandydatów, administrację wyborczą oraz jednostki samorządu terytorialnego, że głosowanie w dniu 10 maja 2020 r. nie może się odbyć.

#link
Megane

Moje ogłoszenia
« #247 : Maj 12, 2020, 08:10:10 »
Odpowiedz cytując
Kurcze, a kto poniesie konsekwencje finansowe wydruku ponad 30 mln kart do głosowania?
#link
KonieAMI

« #248 : Maj 12, 2020, 08:15:52 »
Odpowiedz cytując
Kurcze, a kto poniesie konsekwencje finansowe wydruku ponad 30 mln kart do głosowania?

uwaga, odpowiadam: my
#link
maiiaF

« #249 : Maj 12, 2020, 17:06:40 »
Odpowiedz cytując
Megane, ale przecież na każde wybory drukowane są karty do głosowania...?
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #250 : Maj 12, 2020, 17:08:05 »
Odpowiedz cytując
ale w odróżnieniu od tych, są używane wink
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
maiiaF

« #251 : Maj 12, 2020, 18:07:36 »
Odpowiedz cytując
Ale to one w końcu zostały wydrukowane wszystkie? Ja już się pogubiłam w tym wszystkim, ze wszystkim i tak byli tak bardzo w plecy, że i tak było wiadomo, że tych wyborów nie będzie wysmiewa
#link
busch

Mad god's blessing.

« #252 : Maj 12, 2020, 19:12:12 »
Odpowiedz cytując
maiiaF, tak, chodzą plotki że nawet wydrukowali więcej niż potrzeba było. Sprawa jest kuriozalna bo zlecili wydrukowanie tych kart przed uchwałą, co oznacza że te karty były wydrukowane bezprawnie. Wkraczamy tym samym na zupełnie nieznane wody, łącznie z tym że PKW rozważało scenariusz w którym cały proces trzeba zacząć od nowa, w tym zbieranie podpisów przez kandydatów na prezydenta. Naruszenia konstytucji i przepisów prawa się piętrzą, więc teraz już nie wiadomo jak to się potoczy dalej, zwłaszcza że PiS dawno pogubił pierwszy człon swojej nazwy  wysmiewa
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2020, 19:14:45 wysłane przez busch » #link
Megane

Moje ogłoszenia
« #253 : Maj 12, 2020, 20:44:11 »
Odpowiedz cytując
Megane, ale przecież na każde wybory drukowane są karty do głosowania...?
Tak, tylko drukowane są na takie wybory, które jest wielka szansa, że się odbędą a tu był ogromny znak zapytania czy rząd da radę wybory ogarnąć dać sposobność oddania głosów przez wszystkich uprawnionych. Ten druk to była samowolka kilku debili, ktorzy powinni za to odpowiedzieć. Niestety kart tych w kolejnych wyborach nie da się wykorzystać, więc to kolejna strata pieniędzy jak np maseczki bez atestów czy przekazanie TVP 2 mld rocznie na propagandę
#link
dea

primum non nocere

« #254 : Maj 12, 2020, 22:35:33 »
Odpowiedz cytując
PiS dawno pogubił pierwszy człon swojej nazwy  wysmiewa
Nic nie pogubił. Od początku jest jak u Orwella. Ministerstwo Miłości itp. swoją drogą szlag trafia, że nikt nie odpowiada za taką "piaskownicę" na grube miliony. Wystarczy kilka dodatkowych rzucić w tłum, nawet jeśli poprzednio się w tym samym tłumie zebrało to na tacę.
#link
Umysł należy mieć otwarty... ale nie tak, żeby mózg wypadał
YMMV!
"The only real mistake is the one from which we learn nothing."-- John Powell
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #255 : Maj 13, 2020, 08:07:08 »
Odpowiedz cytując
Druk tych kart to jest pikuś w porównaniu do tego, co było robione z danymi wyborców. Wuj wie gdzie i u kogo je teraz możecie znaleźć.
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
KonieAMI

« #256 : Maj 13, 2020, 08:37:54 »
Odpowiedz cytując
Strzyga - no niestety, o to też się bardziej martwię niż o to, że ja, moje dzieci i ich dzieci będa spłacać zaciągnięty dług, druk kart itd. Znalazłam taką usługę na monitorowanie, czy ktoś probuje wziąć na twój pesel kredyt/pożyczkę. Powiadomienia, że ktoś używa Twoich danych wydają się być dobrą inwestycją na ten rok...
Tutaj znalazłam: https://chronpesel.pl/
#link
FurryMouse

« #257 : Maj 13, 2020, 08:45:32 »
Odpowiedz cytując
Znalazłam taką usługę na monitorowanie, czy ktoś probuje wziąć na twój pesel kredyt/pożyczkę. Powiadomienia, że ktoś używa Twoich danych wydają się być dobrą inwestycją na ten rok...

BIK też udostępnia taką usługę na swojej stronie. Myślę że, czy tu czy tu, warto skorzystać.
#link
KonieAMI

« #258 : Maj 13, 2020, 09:04:42 »
Odpowiedz cytując
FurryMouse - o rzeczywiście! I cena lepsza :-) Dzięki!
#link
Naboo

« #259 : Maj 14, 2020, 20:31:55 »
Odpowiedz cytując
Gdyby Radosław Sikorski został kandydatem na prezydenta (a mowi, ze jest gotowy), to moze wreszcie pojawiłaby sie szansa na przełamanie tej patowej sytuacji w polskiej polityce  uśmiech
I jaka potencjalna Pierwsza Dama  kocham
#link
"Ludzie inteligentni są zmuszani do alkoholizmu, by wytrzymać w towarzystwie idiotów"
Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #260 : Maj 14, 2020, 22:21:34 »
Odpowiedz cytując
Naboo, amerykańska Żydówka jako pierwsza dama? Już widzę, jak homofobiczne polskie społeczeństwo ją zaakceptuję. Niestety, ta niesamowita kobieta jest "słabością" Sikorskiego w tych okolicznościach  smutek
#link
espana

« #261 : Maj 15, 2020, 09:19:00 »
Odpowiedz cytując
Lotnaa nie wierzę w to co czytam  ke
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #262 : Czerwiec 04, 2020, 13:20:46 »
Odpowiedz cytując
Zaślepienie PiSowyznawców nie ma granic!  Wzywanie do rezygnacji ze startowania w wyborach, żeby zwiększyć szanse Dudy.    kukunamuniu 

jedyny słuszny kandydat

Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin zaapelowało do kandydatów reprezentujących środowiska centro- i prawicowe o rezygnację ze startu w wyborach prezydenckich. Partia chce, by jak największe szanse na reelekcję miał Andrzej Duda.

po podmianie kandydatów na prezydenta przez Platformę Obywatelską i po haniebnej obstrukcji wyborów prezydenckich, której dokonuje cały czas opozycja, sondaże pokazują, że w drugiej turze może ewentualnie dojść do sytuacji zagrożenia wyniku wyborów prezydenckich.

Zagrożenie wyników to wybór kogoś innego niż namaszczonego przez prezesa.  kukunamuniu

Niedawno jeden z polityków PiSu powiedział, że lepiej by im się rządziło, gdyby nie było opozycji.  W to akurat nie wątpię, ale jestem przekonana, że „lepiej” odnosi się wyłącznie do interesów PiSopartyjniaków.  W PRLu, do powrotu do którego dąży Kaczyński, tego problemu partyjniacy nie mieli.  Więc robią co się da, żeby wskrzesić tego trupa. Czym jest np., jak nie powrotem do tamtego systemu, pomysł stworzenia sieci państwowych sklepów spożywczych poprzez przejęcie sklepów, które upadły z powodu koronawirusa. Wiadomo jak to będzie przebiegało.  W tej sieci będą ceny dotowane z naszych podatków, ludzie będą tam kupować, bo taniej, kolejne sklepy padną, bo klienci odpłyną, a w końcu zostaniemy z siecią sklepów z pustymi półkami, co oczywiście będzie winą Tuska. Wina Tuska to będzie chyba jedyny element niepowielony z okresu sprawiedliwości socjalistycznej PRL-u.

Jaki adekwatny skrót ma ta partia w nazwie. Populizm i Socjalizm, bo ani prawa ani sprawiedliwości tam nie było. 
#link
3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle

Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
Megane

Moje ogłoszenia
« #263 : Czerwiec 04, 2020, 14:07:38 »
Odpowiedz cytując
Moja "wtyka" w pisie opowiadała, że po zmianie Kidawy na RT zawrzało w partii i po 3 dniach zaczęli się zastanawiać,  czy nie zmienić także kandydata. Sprawa później jakoś ucichła, do dziś...  hihi fakt, że nie mają nikogo, kto przebiłby Dudę popularnością, i miałby tak duże szanse na prezydenturę, ale niepokój w partii jest wielki.

A tak w ogóle, jak to jest z tym koronawirusem i ew wyborami? Morawiecki twierdzi, że uchronił Polaków od fatalnych skutków pandemii. Ekonomicznym ale także zdrowotnym. Rzygać mi się chce od tego lania miodu na partię, na działania i tak dalej.
I teraz  druga strona medalu, odmrażają gospodarkę (aby nie wypłacać już więcej kasy i nie dawać ulg, bo kasa znika z budżetu) a dziś rozmawiałam z koleżanką, która w marcu wróciła z Islandii i teraz chce czym prędzej wracać, póki jeszcze może (czeka ją kwarantanna lub jak poleci po 15 czerwca to test i po wyniku negatywnym idzie do pracy) bo coraz więcej jest u nas przypadków śmiertelnych, coraz więcej zakażeń i póki nie zamkną nam granic, to stąd zmyka choćby nawet miała być na kwarantannie. Z Berlina ma samolot. Dodam, że sąsiedzi już otwierają granice dla państw wspólnoty, nie otwierają jedynie dla Polski. Chyba tylko Czesi otworzyli dla nas.
No i tu nasuwa się pytanie dot. wyborów. Czy to zwiększenie testów na śląsku, czyli większa wykrywalność koronawirusa nie jest kolejną zagrywką, aby do wyborów teraz nie dopuścić? Przecież jest zagrożenie a pewnie zacznie się rozprzestrzeniać na cały kraj przed 28 czerwca uśmiech  Wydaje mi się, że znów będą chcieli przeforsować przedłużenie kadencji Dudusia o dwa lata, będą temat maglować na tyle, aż chociaż jednym głosem przejdzie, bo ktoś pójdzie na urlop czy zwolnienie i nie zagłosuje.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2020, 15:54:22 wysłane przez Megane » #link
Strony: 1 ... 7 8 [9] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wybory 2019/2020

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.161 sekund z 19 zapytaniami.