Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Od odsadka do trzylatka - jak dojrzewa koń.

poprzednia następna
Strony: 1 ... 10 11 [12] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Od odsadka do trzylatka - jak dojrzewa koń.  (Przeczytany 28550 razy)
karolina_

« #330 : Wrzesień 29, 2019, 00:15:36 »
Odpowiedz cytując
mój rudy (6 lat) ma taką samą siwiznę na tylnej nodze, na brzuchu wielkości 5cio złotówki i siwe pasmo w ogonie. Nie zapowiada się rączej ze wysiwieje. wink

Siwy kon moze wyjść tylko jeśli jedno z rodziców jest siwe, innej opcji nie ma. Na szczęście  wink
#link
cindrella

« #331 : Wrzesień 30, 2019, 06:39:05 »
Odpowiedz cytując
Fahra, ale cudowny ten młody  kocham
tajnaaa jaki duży!
Albo ta moja taka mała - ma 17 miesięcy i .... 152 icon_rolleyes Ja widzę, że odstaje od rówieśników, ale rośnie mi równo i wiem, że jest po malutkiej matce (155). Ja sama jestem mała i jak dobije mi do 160 to w zupełności mi wystarczy  love
Pisałam Wam kiedyś, że kobył mi nie chce galopować na lewy zad i szukałam przyczyny. Znalazłam po kilku tygodniach dopiero, kiedy wyszedł jej nakostniak na ostatnim żebrze. Musiał ją ktoś ostro potraktować  icon_mad

A co do siwych plamek - mam też starszą kobyłkę, która ma taką dużą, wysiwiałą plamę na zadzie plus 2 całkiem siwe mniejsze - na szyi i łopatce. Nie wiem kiedy się pojawiły, ale odkąd mam (5 lat), nie zmieniły swojego rozmiaru.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2019, 06:42:23 wysłane przez cindrella » #link
draskaeb

« #332 : Listopad 02, 2019, 22:22:37 »
Odpowiedz cytując
No i oficjalnie mój Rysiu przechodzi do tej grupy jako odsadek.
Wczoraj z marszu załadował się do przyczepy, podróż zniósł naprawdę super, jechałam z nim w przyczepie bo nie chciałam go wiązać. Stał stabilnie, nie stresował się, jadł sianko i nawet nie było kupy stresówki. Na miejscu wyładował się jak stary i pomaszerował bez krępacji do nowego boksu.
Dziś wyszedł na wybieg z kilka dni starszym kolegą Leonem.
Tak oficjalnie to Ryszard nazywa się Furst Rusador po Fursten Look
#link
Fahra

« #333 : Listopad 03, 2019, 23:43:47 »
Odpowiedz cytując
draskaeb jaki maluszek jeszcze uśmiech śliczności.

My jedziemy we wtorek do kliniki jajca tracić. Już jestem zdenerwowana, w co dopiero będzie w środę. Będą musieli mój numer zablokować duży uśmiech
#link
draskaeb

« #334 : Listopad 04, 2019, 12:51:11 »
Odpowiedz cytując
Fahra No właśnie on jest całkiem spory. Nie wiem ile ma wzrostu ale zamówiłam już kantar COB bo kantar PONY na ostatnie dziurki.
#link
Fahra

« #335 : Listopad 04, 2019, 13:15:23 »
Odpowiedz cytując
draskaeb maluszek, że maluszek bo dziecko duży uśmiech od tajneej też maluszek. A większy od mojej klaczy już  zemdlal
#link
draskaeb

« #336 : Listopad 04, 2019, 13:17:54 »
Odpowiedz cytując
A no maluszek taki przedszkolak z niego. Ale jak patrzę na te fotki to jakiś mały tu wygląda.
#link
Fahra

« #337 : Listopad 06, 2019, 11:38:55 »
Odpowiedz cytując
Od wczoraj w klinice, czekamy na zabieg w czwartek  oczy2 chłopak grzecznie wszedł do przyczepy (wystarczyło jak zobaczył jabłko) i przejechał 200km  konik

Uwielbiam tego konia za jego spokój. Nowe miejsce, pierwszy raz w boksie od urodzenia na dłużej niż godzinę, pobieranie krwi itd a on pełen luz, byle jeść dali.
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #338 : Listopad 06, 2019, 11:42:33 »
Odpowiedz cytując
Jaki on "dorosły" już duży uśmiech A dopiero co się urodził przecież!
#link
tajnaa

« #339 : Listopad 06, 2019, 19:16:11 »
Odpowiedz cytując
To samo chciałam napisać...
Jak one szybko rosną!
Mój to już w ogóle jak dorosły koń, ma 165 cm, tylko budowa źrebakowa. Charakter za to zarąbisty.
#link
tajnaa

« #340 : Grudzień 03, 2019, 19:15:36 »
Odpowiedz cytując
Hejka.
Pamiętacie jak przygarnęłam tę niedożywioną bide, klaczkę po Aravelu Waro? Miała skończyć w rzeźni z ciotką.

Dziś wygląda tak uśmiech

« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2019, 19:18:31 wysłane przez tajnaa » #link
Ramirezowa

Ania i Urania !

« #341 : Grudzień 08, 2019, 22:02:46 »
Odpowiedz cytując
Oho, świetna zmiana. Ile młoda ma?  kocham
#link
domiwa

W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...

« #342 : Grudzień 08, 2019, 22:17:09 »
Odpowiedz cytując
To i my tutaj zawitamy  wink
#link
Eklerek-Cukierek i szalona pani:)
Strony: 1 ... 10 11 [12] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Od odsadka do trzylatka - jak dojrzewa koń.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 18 zapytaniami.