Zdjęcia Naszych Koni XII (2019)

Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2019 12:35
Wszystkiego dobrego w 2019 🙂

Livia,  te twoje zdjęcia, to są prześliczne 😍
Dusia z dzisiaj:


To był drag hunting (bez prawdziwego polowania , psy łapią trop za biegaczami). To był pierwszy wypad Duśki gdziekolwiek. Jestem z niej dumna  😉 🙂!
czeggra1, ale mięśniak z niej!  😜
Puma, oooo fajnie, że widać trochę! Powoli jakby zaczyna się nabudowywać  😀. Robi się z niej taki konkretny xx.
czeggra1, wow. Wygląda rewelacyjnie!
czeggra1, ale pitbull  😜

To my się też przyczynimy do rozkręcenia wątku w nowym roku  😡
Dwa dni temu  w końcu pojawiło się jakieś słońce...






(nie wiem co się dzieje z jakością...  :icon_rolleyes🙂

emptyline   Big Milk Straciatella
09 stycznia 2019 09:39
rox, czy to Melissa na pierwszym zdjeciu?
emptyline, tak  😅
Rox, uwielbiam patrzeć na twoje konie. Są zawsze takie czyste, ładne i błyszczące  💘
anai, dzięki! Z tygodnia na tydzień jest coraz silniejsza 😅. Był czas, że myślałam że to już tylko łąki będą, a tu chyba szykuje się jej pierwszy sezon - taka niespodzianka 😀. Za dwa tygodnie śmigamy pierwsze ujeżdżeniówki.

rox, dzięki! Cudne są Twoje zdjęcia i piękne na nich zwierzaki 😍!
emptyline   Big Milk Straciatella
09 stycznia 2019 12:36
rox, o rany ale super! Jak się czuje? Widzę, że na pewno o wiele lepiej!
rox Podłączam się do pytania emptyline. Co tam u Rudzielca  🙂? Wygląda cudownie i jak hasa  😍
ontaria, czeggra1, dziękuję  :kwiatek:

emptyline, Obiś, kilka dni temu wstała pierwszy raz sama od 8,5 miesiąca  😅 Prawy przód jest już super, trochę taka nienaturalna ta noga w kłusie, ale przy takim niedowładzie jak był, to jest super. Z tyłem cały czas walczymy, cały zad dalej mocno neurologiczny. Ale hasa, równowaga coraz lepsza i próbuje powoli swoich sił. Rehabilitacja ciągle trwa, bez przerwy  :kwiatek:
rox, kulka na drugim zdjęciu wymiata 😀 zdrowia dla rudzielca :kwiatek:
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
09 stycznia 2019 16:32
Miałam to samo na myśli, Melka rewelka ale ten kulek na drugim zdjęciu jest rewelacyjny 🙂 co to za Pączek? 🙂
harja, moja kulka ma się nijak do Twojej, ale też da się lubić  😂 :kwiatek:
Robaczek M., kulek Agent, mix fiorda i ślązaka  🏇
Czesiu wita wszystkich w 2019 roku
Jaki piękny ❤
Ojej  💘 boski  😍
Dziękujemy  :kwiatek:
ola8719, cudny  😍!!!
Wszystkie końskie Cześki jakie znam to fajne i mądre chłopaki 😀. Mój Czesiu (sprzed roku):

czeggra1 wszystkie Cześki najlepsze, choć mój w porównaniu z twoim to ciężki kaliber mocno  😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 stycznia 2019 14:49
Ja leżę od prawie 2 tygodni plackiem, dosłownie plackiem, chora jak nigdy w życiu, na konie sobie patrzę z za okna  🙄
Ale małż im ładne zdjęcia porobił na pastwisku to wrzucam na te żale i tęsknotę 🙂



Pozdrawiamy zimowo  🏇
marlin1990, nawzajem 🙂! Aż zimno mi się zrobiło. U nas jeszcze śniegu nie było.

zembria, szybkiego powrotu do zdrowia! Świetne, pozytywne foty, a pierwsza wymiata 🙂!

Vimto w zeszłą sobotę:

(Chyba nabrałam apetytu na te skoki 🙂😉

Edit.
Mój (już emeryt i już w Pl - czeka aż wrócimy) 18 letni Czesiu i 1.5 roczna Doob-Dee-Doo. Takie dwie „papużki nierozłączki” mamy, a w tym układzie zarządza raczej mała 😁.
czeggra jak ja Wam zazdroszczę warunków do jazdy 😉 u nas leży śnieg, ale więcej niż tego śniegu mamy aktualnie lodu  🙄 koń chodzi zawinięty w ochraniacze od stóp do głów z wkręconymi hacelami  😵
Za to mamy czas na spacerki:


No i małe domowe spa  😜
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 marca 2019 09:04
Zakończyłam sezon pastwiskowy 😉 Ostatni pobyt na łące przed wiosną.
Pędzący "Pan Tłuszcz" 😂

I portrecik 2w1 😉
zembria, ale z nich fajne koniska 🙂
Marcowa pogoda - a miała być już wiosna
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się