Końska Rewia Mody XIII (2019)

Foster Equestrian Ltd nie zawodzi, zdjęcia produktów z Heritage już są 😀 podoba mi się bardzo!
wątek zamknięty
https://www.facebook.com/818751548176917/posts/2770985422953510/
Brzydkie :P Jeden kantar granat ze złotem spoko i tyle.
wątek zamknięty
Tez nie mój klimat jakoś, może dlatego ze wole srebro od złota  👀 albo muszę się opatrzyć  😜
wątek zamknięty
Piękna kolekcja, ale znowu nie dla posiadaczy karych koni 😁
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 października 2019 07:52
Mi się podoba ten deep taupe  😍 jeszcze z wykończeniami odpowiednimi, w sam raz dla Blondyna 💘
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 października 2019 08:22
Znowu granat ze złotem!  😵 😍 🤣
wątek zamknięty
Piękna kolekcja, ale znowu nie dla posiadaczy karych koni 😁


Ej no weź. Ja się "odważam" na ten pudrowy róż właśnie...
wątek zamknięty
Pudrowy róż idealny dla karego!

A ten granat ze złotem wygląda identycznie jak pierwszy heritage.
wątek zamknięty
Mój koń by mi tego nie wybaczył  😂
DanceGirlAle jeśli pokażesz mi foto w tym kolorki i będzie mega to też kupię  😉
Zobaczcie te torby na bandaże  😍
wątek zamknięty
Piękna kolekcja, ale znowu nie dla posiadaczy karych koni 😁

No właśnie.  🍴
wątek zamknięty
Nowy Heritage moim zdaniem zawodzi jako całościowa kolekcja, z poprzedniego roku była "równiejsza", ale ma kilka petard, które mega mi się podobają, np. granat z tym złotym to miodzio, podoba mi się też róż ale na gniadą średnio (za to dla karych i szarych myślę, że byłaby poezja). Świetny jest też tegoroczny Sport i ten kolor teal, totalnie nasze klimaty. Także portfel będzie płakał. :P
wątek zamknięty
Czy tylko mi tak bardzo nie podobają się te torby na szczotki i "zakupowe" z nowego Heritage?  😁
Ciekawa jestem tych czapraków Glitter Mesh, czy są tak samo szałowe jak te z Platinum z zeszłego roku (bo ja dalej nie mogę sobie wybaczyć, że czarnego nie kupiłam)  😉
wątek zamknięty
Mi podoba się forma cottonów z emblematem.
Pojechalabym obejrzeć na żywo tą kolekcję jednak znając życie cały róż jest wykupiony. 🙄
wątek zamknięty
DJka, - nie tylko, też uważam, że paskudne 😁

Mnie kusi róż i black mocca. Szkoda, że kantara black mocca nie ma z futrem, bo byłby mój jak nic 😁 Wkurzają mnie też metalowe blaszki na padach, jak one mi się nie podobają... coraz częściej widzę, a w moim odczuciu to jest fujka 😉
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
31 października 2019 07:47
Te metalowe emblematy! Dramat dla mnie... niefajnie, że eskadron robi to co "wszyscy"  🙄 sam model czapraka w te drobne prostokąciki- no nieee :p
wątek zamknięty
dla mnie to jakieś takie badziewne z tym złotem. Sam pudrowy roz super, ale to zloto  😲
wątek zamknięty
dla mnie petardą jest rosegold 
może dlatego że jestem wielką fanką platinum, im więcej glitteru tym lepiej  😁
😍, nic poza tym mnie z tej kolekcji nie rusza  😁 z tego co czytam jest spore wzięcie, w koniku derka była dostępna tylko 155cm  😉 jak dotrze paczka, wrzucę foto z detalami, czapraki za to- oprócz big square glossy i  mesh glitter nie powalają  😍
wątek zamknięty
Precelek, zgadzam się, rosegold jest piękne, takie inne. 🙂 Tylko nie na wszystkich koniach będzie tak samo dobrze wyglądało, moim zdaniem pięknie prezentować się będzie na karych i siwkach, może jeszcze skarogniadych. 🙂
Btw. czy ktoś wie, czy w nowym Eskadronie Heritage jest czaprak skokowy? Chciałabym zrobić z niego skokowy komplet odznakowo/konkursowy ale nie widziałam w Koniku ani w Equishopie skokówek, są tylko wszechstronne i ujeżdżeniówki, może po prostu nie ma?
wątek zamknięty
UnicornWitch w sumie się zgadzam- mam karego i gniadego, myślę że rosewood do gniadego pasował nie będzie- ale może efekt mnie zaskoczy  😁 plan testowania jest na obu, pochwalę się efektami sesji foto za 2 tyg  😍
wątek zamknięty
Precelek, koniecznie wstaw fotkę! 🙂 Ja mam gniadą i właśnie myślę, że ten róż nie dla niej, co innego granaty, granaty są super, ale może się mylę też i będzie fajnie wyglądało. 🙂
wątek zamknięty
UnicornWitch jeśli chodzi ci o łezki, to one raczej się tylko w CS pojawiają, wszechstronne są pod skokówki.

Black mocca. 😍 😍 😍
nie mam konia, ale i tak coś kupię. 😂 Ubolewam, że w tym kolorze nie ma ochraniaczy, dlaczego. 🙁

W ogóle piękna jest ta kolekcja, w zasadzie podoba mi się wszystko, od paru lat nic tak do mnie nie przemówiło z Eskadrona.
wątek zamknięty
flygirl, już zadzwoniłam do sklepu i dostałam info, że tylko w cottonach są łezki. 🙂 Także biorę wszechstronny granat, o taki:



długo szukałam czegoś żeby pasowało do fraka, który nabyłam w przypływie zbyt dużego optymizmu, że odznaki i konkursy to czekają nas już tuż, tuż... 😉 Od zakupu leży w szafie i czeka ale problem był taki, że wszystkie kolekcje były ze srebrem, a ja tam mam złoto, no i teraz ten Eskadron nowy, to jest złoto właśnie, dosłownie i w przenośni.

wątek zamknięty
Ja zamówiłam kantar - cotton dl - owijki rosewood na siwego zobaczymy czy będzie tak ładnie jak w katalogu  😅
wątek zamknięty
flygirl, stara, ty weź choć raz coś innego niż brąz 😁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 listopada 2019 12:27
Hahaha, mi się podobają te brąziki i oczywiście granacik :P Ale że obkupiłam się przy ostatniej granatowo-karmelkowej kolekcji to e... chyba tę blackmoccę popełnię "skromnie"  🤣
I nie wiem dlaczego, cały czas najbardziej przemawiają do mnie cienkie cottony, no nie mogę przeżyć tych rozetek, pasków, pikowań i napisów na reszcie czapraków, ble-ble O.o
wątek zamknięty
Dlaczego tu zajrzałam?  😁
Dawno się wyleczyłam ze szmat, ale tego koloru rosewood sobie nie odpuszczę. Nie wiem tylko czy brać tradycyjnie cottona czy ten czaprak z materiałem glossy... Warty ceny ten materiał? Coś mi świta, że był zachwalany, ale wolałabym się upewnić zanim wydam na niego tyle kasy  😁 (wypadłam z tematu szmatowego i się nie orientuję  😉 )
wątek zamknięty
chomcia, - bardzo warty, to się samo pierze 😀 Uwielbiam glossy, szczególnie jasne, białe - w końcu mi elegancko plamy schodzą z czapraków bez szorowania.
UnicornWitch, - VSS czy VS to jest skokowa forma, nie wszechstronna. Wszechstronne - VSD były głównie brillanty, ale ogólnie już chyba nic nie robią w tym profilu 😉
Moon, - dla mnie Black Mocca to też sztos 😀

Ja chyba też pójdę w cottona, ale to dla tego, że jakoś mi te wzory glossy nie leżą w tej kolekcji - przy rosegold to chyba za dużo szczęścia jest na tych czaprakach 😉 Boski jest ten granat co UnicornWitch, wrzuciła, ale jakoś nie widzę go na swoim koniu.
wątek zamknięty
budyń haha robiłam parę podejść do innych kolorów, wrzucałam już do koszyka, przechodziłam do płatności i wtedy stwierdzałam, że jednak nie. 🤣 Inne kolory mogę kupić, ale tylko z drugiej ręki. Tak od nowości to tylko brąz i to też już nie każdy, jakaś wybredna nawet w kwestii brązów się zrobiłam. Wyjątkiem będą ES, jak się dorobię, to kupię po sztuce każdego koloru prosto ze sklepu. 😍
wątek zamknięty
Ciemnozielony zestaw jakiej firmy polecacie?
wątek zamknięty
Meise, - Schockemohle 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.