Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Końska Rewia Mody XIII (2019)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Końska Rewia Mody XIII (2019)  (Przeczytany 79790 razy)
Siwaa

« #780 : Wrzesień 30, 2019, 14:58:49 »
Odpowiedz cytując
A możliwe .
A kiedy wychodzi Heritage?

Podpinam się, są jakieś przecieki? duży uśmiech
#link
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #781 : Wrzesień 30, 2019, 16:06:03 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś z was ma juz te nowe ochraniacze eskadrona? I chciałby się podzielić opinią o nich? duży uśmiech

#link
kitty

WWW Moje ogłoszenia
« #782 : Wrzesień 30, 2019, 18:20:33 »
Odpowiedz cytując
Pati2012
a które konkretnie?
#link
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #783 : Wrzesień 30, 2019, 19:39:50 »
Odpowiedz cytując
Te oddychające, z futerkiem tylko na brzegu
#link
tulipan

« #784 : Wrzesień 30, 2019, 19:50:41 »
Odpowiedz cytując
Są spoko, tylko rozmiarówka mała. Starszy model miałam M na przód i L na tył, a aktualne Mki są duuużo mniejsze.
#link
kitty

WWW Moje ogłoszenia
« #785 : Wrzesień 30, 2019, 20:30:09 »
Odpowiedz cytując
Miałam je w łapkach i faktycznie są grubo mniejsze.

tulipan czyżby błękitny komplecik w dobrym należał do Ciebie?  wink
#link
halo

« #786 : Październik 01, 2019, 04:46:53 »
Odpowiedz cytując
W kwestii pasków do jednotybinkowego - można zapinać je o puśliska.
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
tulipan

« #787 : Październik 01, 2019, 08:44:18 »
Odpowiedz cytując
Miałam je w łapkach i faktycznie są grubo mniejsze.

tulipan czyżby błękitny komplecik w dobrym należał do Ciebie?  wink

Akurat niebieski leci z Equishopu  lol cool Ale mam pomarańczowe i oliwkowe już przetestowane  uśmiech
#link
charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #788 : Październik 01, 2019, 09:20:10 »
Odpowiedz cytując
Mówiąc o schocke - dorobił się ktoś zieleni? oczy2 Mógłby zarzucić na jakieś kare zwierzę? Jak widzę na gniadych to mi ślinka cieknie, ale obawiam się totalnego bezszału na moim.

Jedyne co udało mi się zrobić na karym  oczy2 mam nadzieje, że pomoże  emoty327
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #789 : Październik 01, 2019, 13:13:02 »
Odpowiedz cytując
charlieeee, - wygląda niepokojąco dobrze hihi Pomogło, ale wcale nie w kierunku pozytywnym dla portfela kwiatek wysmiewa
#link
charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #790 : Październik 02, 2019, 07:14:20 »
Odpowiedz cytując
keirashara  no tak mi się wydawał, że chyba prawie każdemu będzie w nim ładnie  oczy2 emoty327 love
#link
Nirv

Moje ogłoszenia
« #791 : Październik 06, 2019, 20:04:38 »
Odpowiedz cytując
ten Schocko jest piękny!  kocham popełniłam go  wysmiewa

i dralon do kompletu Classicowego teal blue
#link
z Pamirem od 03/01/2009
z Sinfonie od 26/01/2015
Z A Capellą od 3/01/2018
zembria

Moje ogłoszenia
« #792 : Październik 07, 2019, 13:33:12 »
Odpowiedz cytując
Boże, im starsza jestem, tym głupsza...  wysmiewa zemdlal ale uważam że są boskie emoty327 kocham
Mam nadzieję, że link zadziała: R2R
#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #793 : Październik 07, 2019, 13:44:48 »
Odpowiedz cytując
Nirv pieknie wyglądają  kocham
zembria no jest brokatowa moc hihi
W Pikeur są czerwone ubrania czyżby Heritage miał czerwień?
#link
anai

« #794 : Październik 13, 2019, 12:25:33 »
Odpowiedz cytując
A kiedy w ogóle będzie heritage?
#link

anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #795 : Październik 13, 2019, 15:56:11 »
Odpowiedz cytując
Koniec października?
#link
Meise

« #796 : Październik 13, 2019, 20:07:46 »
Odpowiedz cytując
Moi drodzy, przychodzę z takim pytaniem  wink

Jestem absolutnym świeżakiem, jeżeli chodzi o końską modę, a - jak wskazują wszystkie gwiazdy na niebie i ziemi - stanę przed zakupem pierwszego czapraczka, kantarka i innych dupereli, ale także siodła i ogłowia.
Nie wiem czy tu jest właściwe miejsce, ale... podobają mi się ciemnobrązowe siodła i ogłowia. Czy ktoś ma karego konia i ciemnobrązowy sprzęt na niego? Czy to totalnie z dupy pomysł, nie pasuje i prawdziwi wyjadacze mody końskiej spalą mnie za to na stosie?  oczy2
Jeżeli ktoś ma taki zestaw na karego konia, to bardzo, bardzo proszę o zdjęcie. Może coś mi się uroiło i to nie będzie dobrze wyglądać, moja wyobraźnia mnie ogranicza, a internet też daje jakieś wyniki z pupy, czy po polsku, niemiecku czy ang.  uśmiech
#link
Dance Girl

« #797 : Październik 13, 2019, 20:29:25 »
Odpowiedz cytując
Meise, mam skarogniadego (bardzo ciemny skarogniady bez odmian) i mam brązowe siodło i ogłowie. Jak mi prześlesz na priv emaila to jutro jak będę w stajni Ci zrobię zdjęcia i wyślę. Wymieniłam sprzęt z czarnego na brązowy przy zmianie siodła. Z tym, że jest to ciemny brązowy. I wydaje mi się, że lepiej pasuje.
#link
Nie miała baba kłopotu - kupiła sobie konia. W zasadzie dwa ... No dobra, trzy ...
budyń

Moje ogłoszenia
« #798 : Październik 13, 2019, 20:31:09 »
Odpowiedz cytując
Meise, Klami chyba ma? Ale bardzo często biorą brązowy sprzęt na kare konie. Tylko mniej szmat ci do tego będzie pasować, niestety.
#link
20.8.14
Meise

« #799 : Październik 13, 2019, 20:41:41 »
Odpowiedz cytując
Meise, mam skarogniadego (bardzo ciemny skarogniady bez odmian) i mam brązowe siodło i ogłowie. Jak mi prześlesz na priv emaila to jutro jak będę w stajni Ci zrobię zdjęcia i wyślę. Wymieniłam sprzęt z czarnego na brązowy przy zmianie siodła. Z tym, że jest to ciemny brązowy. I wydaje mi się, że lepiej pasuje.

Cudnie, mi właśnie o takie ciemne brązy chodzi, jasne odpadają zupełnie  uśmiech kwiatek

budyń, ja właśnie wpisywałam już we wszystkich językach i nic w google grafika nie znalazłam, podobnież w naszej rewiowej galerii. Już myślałam, że to naprawdę tylko moje urojenie, że to mogłoby ładnie i elegancko wyglądać  wink
Co do reszty "gadżetów" to chciałabym pozostać przy tzw kolorach ziemi, ale w ogóle to powiem szczerze, że naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić dobór tego wszystkiego. Mówiłam, jakiś dziwny brak wyobraźni w tym zakresie  zemdlal
#link
Puma

Moje ogłoszenia
« #800 : Październik 13, 2019, 20:54:45 »
Odpowiedz cytując
Meise, zobacz sobie galerię z jakichś fajniejszych skokowych zawodów. Tam znajdziesz dużo brązowego sprzętu uśmiech
A brąz do ciemnych koni jest mega!  kocham
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
Meise

« #801 : Październik 13, 2019, 21:05:03 »
Odpowiedz cytując
No własnie siedzę na tylkoskoki, przejrzałam już kilka galerii i same ciemnogniade, kasztany i siwki w brązowych siodłach widzę  hihi Na siwkach jak świetnie wygląda! No ale najlepiej na ciemnogniadych i skarych  kocham
#link
Dance Girl

« #802 : Październik 13, 2019, 21:25:50 »
Odpowiedz cytując
Tu masz ciemnobrązowe ogłowie na karym koniu.

link

Sprawdź zdjęcia konia M Cantori S

#link
Nie miała baba kłopotu - kupiła sobie konia. W zasadzie dwa ... No dobra, trzy ...
Meise

« #803 : Październik 13, 2019, 21:32:49 »
Odpowiedz cytując
Fajnie wygląda na tym zdj  kocham
#link
anai

« #804 : Październik 14, 2019, 06:28:36 »
Odpowiedz cytując
Meise, ciemny brąz wygląda bardzo dobrze na wszystkich koniach, jedyny problem z brązem jest taki, że ciężko dobrać ten sam odcień brązu  siodła, ogłowia, popregu, napierśnika, puślisk czy naczółka, jeśli chcesz wymienić wink
#link

keirashara

Moje ogłoszenia
« #805 : Październik 14, 2019, 06:46:40 »
Odpowiedz cytując
Meise, - sama nie mam ciemnobrązowego sprzętu, ale jak czasem przyjaciółka wrzucała brązową skokówkę na mojego karego to wyglądało to całkiem dobrze uśmiech Mam go na zdjęciach w wielu brązowych czaprakach za to, świetnie w nich wygląda.
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #806 : Październik 14, 2019, 08:02:44 »
Odpowiedz cytując
No jasne, ze pasuje ciemny brąz do karych, wyglądają mega! Przejrzałam zdjęcia i nie mam ani jednego, na którym dobrze byłoby widać, ale wrzucę coś, może trochę pomoże w poglądzie sytuacji. kwiatek No i zdjęcia z lata, wiec koń wypłowiały + ogolony, wiec się zrobił skarogniady. duży uśmiech

Mam jeszcze zdjęcie samej głowy w brązowym oglowiu, ale tak obrobilam ze nijak nie wyglada nawet na ciemnogniadego, wiec nie wrzucę. wysmiewa
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Meise

« #807 : Październik 14, 2019, 12:39:39 »
Odpowiedz cytując
Meise, ciemny brąz wygląda bardzo dobrze na wszystkich koniach, jedyny problem z brązem jest taki, że ciężko dobrać ten sam odcień brązu  siodła, ogłowia, popregu, napierśnika, puślisk czy naczółka, jeśli chcesz wymienić wink

No właśnie, to mnie ciutkę zniechęca do tego pomysłu  smutek Napierśnik wydaje mi się, że ciemnozielony by mógł dobrze wyglądać.

keira, a dałabyś radę w stajni zarzucić to siodło na swojego i pyknąć ze dwie fotki?  icon_redface

flygirl, no właśnie koń na Twoich fotach wygląda jak skary i brąz siodła idealnie uzupełnia się z przejaśnieniami u konia.

Mi chodzi o takiego karego, co nawet w słońcu wygląda jak heban  duży uśmiech

No nic, zanim zamówię to siodło może ktoś mi da przymierzyć, bo ciągle mam wrażenie, że na każdym koniu to będzie fajnie wyglądać tylko nie na czarnym i wyjdzie kiepskawo i będę siodło odsyłać  oczy2

#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #808 : Październik 14, 2019, 12:44:10 »
Odpowiedz cytując
Mi się wydaje, że na takiego karego-karego to każdy kolor sprzętu będzie pasował, bo przecież czarny pasuje do wszystkiego duży uśmiech Tylko żeby dobrać te wszystkie pozostałe elementy skórzene odcieniem to pewnie nie będzie takie proste, ale jak się uda to myślę, że będzie bardzo elegancko cool
#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #809 : Październik 14, 2019, 12:51:12 »
Odpowiedz cytując
Kary w brązowym sprzęcie super. Chociaż sama mam czarny.  hihi
Czarny sprzęt wydaje się prostszym rozwiązaniem. Wszystko pasuje.
Widzieliście nowe czapraki od Horss . Ten perłowy i czarny na specjalne zamówienie  kocham
#link
Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Końska Rewia Mody XIII (2019)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.