Końska Rewia Mody XIII (2019)

Mi ogólnie oliwka też,  ale znając życie ta eskadronowa będzie taka przygaszona. Widziałam z innych firm bardziej nasycone. Chciałam na karego więc dobrze żeby się nie zlewał.

[/url]
wątek zamknięty
Podoba mi się w p o atium nowym przede wszystkim to że emblematy strzemiona i wedzidel w końcu wstawili🙂
wątek zamknięty
He, he- jak to się w sumie fajnie czyta takie nasze re- voltowe skrajne opinie i gusta😉
Mi się nic nie może podobać bo chyba jeszcze większego dzioba z tyłu mają te czapraki.
Na derki nie mam aż takiej potrzeby z resztą dla nas trochę krótkie.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 lipca 2019 13:26
Gdzie dostanę takiego różowego spooksa? DL  😍
Albo cos równie pięknego innej firmy?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Pati2012 ten różowy jest dostępny na stronie Spooksa i w wersji DL i VS. Możesz jeszcze spróbować napisać do Febro czy by może Ci dziewczyny nie zamówiły.
A wiecie może kiedy dostępna będzie kolekcja Spooksa Charity? Widziałam na Insta, że teraz jest bordowy czaprak, wcześniej był granatowy i nie zdążyłam się załapać.
wątek zamknięty
rosakosa, ta kolekcja charity będzie do kupienia tylko podczas zawodów w Aachen. Nie będzie jej online.
wątek zamknięty
Likeinred, a masz czaprak Winderen ze twierdzisz ze NIC SPECJALNEGO?  Czy po prostu konkurencja?


Widziałam w Karinie. Dużo za drogie a zwykły czaprak. O ile podkładki mają super design tutaj nie jest nic specjalnego. A co z tymi PS of Sweden? mógłby ktoś napisać?
wątek zamknięty
Likeinred moim zdaniem czapraki True Rider wyglądają nieprofesjonalnie, projektant miał bardzo infantylną wizję na nie. Nie wiem jak z jakością, bo ich nie używałam i pewnie nie będzie mi to dane.
Ale jeśli chodzi o eskadrony, to moje cottony i pady nie niszczyły się wcale, po praniu były sztywne, kilka kolorów po tym jak szorowałam szczotką w miejscu oficerek wyblakło.
Co do Winderen to jakość powala, jak w przypadku wszystkich produktów, kolory bardzo klasyczne i ponadczasowe, logo nowoczesne, symetryczne i proste, ja jestem zauroczona w nich. Mam w zamyśle kupno szarego i niebieskiego, teraz jest rabacik na ich produkty, więc portfel aż tak mocno nie zapłacze  💘
wątek zamknięty
No pewnie każdy ma swoje zdanie i opinie przecież 😉 jedni lubią inni nie
A PS Of Sweden???? ktoś coś może powiedzieć?  😲
wątek zamknięty
Czy dostanę gdzieś w Polsce PS of  Sweden w kolorze Rose? Kusi mnie co chwilę z ich zdjęć, a nie mogę znaleźć 🙁
wątek zamknięty
Witam, może ktos sie orientuje jakie owijki (różnorakiej firmy) dopasuje do padu Anky Light Gold ?  😵
wątek zamknięty
wątek zamknięty
charlieeee, - dziękuję! :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lipca 2019 19:10
Dziewczyny, mamy czaprak: PD, Nici Lemon-Oliv 2007, kolor lemon. Widać, że jest używany, trochę sprany, ale bez żadnych dziur. Za ile można go wystawić na sprzedaż?
wątek zamknięty
emptyline, - 150zł do negocjacji? Szkoda, że pony, bo bym się uśmiechała 😁 No i cena też raczej niższa będzie.
wątek zamknięty
Ma ktoś i może pokazać na modelu kantar Eskadron Heritage Double Pin Glossy blackblue 2018 i/lub Double Pin Faux Fur blackblue 2018?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Burza, w tej drugiej pomarańczowej wersji rewelacja  😲 Czuję, że też się chyba zaopatrzę w ten kolor dla Boczka! Już jakiś czas temu myślałam o "cegle"... Jak dobrze mieć inspirację 😁

A tymczasem dorwałam czekoladowego Caballa - niby się nieco zlewa z koniem, ale jakoś tak mi się widzi, będzie często gościł na grzbiecie 😎
Skoro już się tak wbiłam w dyskusję ni stąd ni z owąd 😉 to wrzucam dzisiejszą deszczową fotę:
wątek zamknięty
xdmnx
Wrzucam co mam na telefonie  😉
wątek zamknięty
harja, cegłę ma koleżanka ze stajni, może wstawi- fantastycznie wygląda bo nie jest tak żarówiasta. Fajnie mieć taka opcję na rozweselanie 🙂
E tam zlewa- klasyka.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 lipca 2019 09:42
harja ja mam taki pad pomarańczowy, ale nie oczodajny taki, taka cegła/pomarańcza 😉 W ogłoszeniach mam, może chcesz :kwiatek: On jest nieco dłuższy, ale pod Wide powinien fajnie pasować właśnie. BTW Boczek już taki full dorosły! 🙂
wątek zamknięty
Burza, o, byłoby super! Ktoś już kiedyś pokazywał ją na gniadku, ale im wiecej tym lepiej 😁
zembria, dziękuję za propozycję, ale raczej będę celować w Caballa wszechstronnego :kwiatek:
Kiedyś musiał dorosnąć hihi
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 lipca 2019 14:00
Jasne, jasne. Co Caball, to Caball jednak  😀
wątek zamknięty
harja, no to właśnie Mo B. ale jakieś ciemne foto w hali, trzeba do niej zagadać żeby zrobiła na zewnątrz 🙂
wątek zamknięty
Nie zaglądam tu często, ale chyba tym razem mogę się pokazać w końcu na ładnych zdjęciach 🙂 🏇
Szajba w PS of Sweden Deep Sapphire

i Siwa w PS - Emerald


😍

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 lipca 2019 22:20
Emerald 😍
wątek zamknięty
smerfi, no wiadomo 😍
wątek zamknięty
smerfi, wow, piekne oba!
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Na szczęście mój jest tylko Deep Sapphire - choć chciałabym mieć chyba wszystkie kolory... 👀 Ale na szczęście nie mam swojego konia  😁
wątek zamknięty
smerfi ta zieleń cudoo 😍

Może nie do końca kwalifikują się do rewii mody, ale na modelu podobają mi się bardzo i tak jak zawsze jestem wobec siebie krytyczna i chcę żeby było idealnie, to jestem trochę z siebie dumna 😀 Marka jakżd bardzo profesjonalna WRZOSEK summer 2019  😂



wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.