Końska Rewia Mody XIII (2019)

Martita   Martita & Orestes Company
02 maja 2019 09:47
Hermes Myślę, że biel z czernią zawsze się obronią.
kitty O mamo  😍 Łucja jest czadowa
wątek zamknięty
zembria, cudownie 😍

wątek zamknięty
[quote author=anai link=topic=102500.msg2861211#msg2861211 date=1555357027]
Dzięki za chęć pomocy, już znalazłam, to b vertigo i jednak jest tylko ciemno granatowy.


Wiem o którym mówisz, marzy mi się ten czaprak  💘 Ale też myślałam, że jest czarny. Jakbyś się zdecydowała to koniecznie wrzuć zdjęcia!
[/quote]

Kupiłam, no nie mogłam się powstrzymać. Na żywo cudny, bardzo ciemny granat, materiał jak glossy eskadrona
Sznur cudowny, różowe złoto. Chciałam zrobić zdjęcie, ale telefon tak rozjaśniał, że to nie miało sensu. Muszę lustrzankę wziąć do stajni.
wątek zamknięty
Kupiłam, no nie mogłam się powstrzymać. Na żywo cudny, bardzo ciemny granat, materiał jak glossy eskadrona
Sznur cudowny, różowe złoto. Chciałam zrobić zdjęcie, ale telefon tak rozjaśniał, że to nie miało sensu. Muszę lustrzankę wziąć do stajni.


Czekam niecierpliwie!  😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 maja 2019 10:30
Dzięki dziewczyny :kwiatek: Miało być tak stonowanie, ale elegancko i chyba jest 😉
wątek zamknięty
Siwaa, coś mam, na żywo ciut ciemniejszy niż na tych zdjęciach telefonem.



wątek zamknięty
anai się obśliniłam normalnie....  😜
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Siwaa, coś mam, na żywo ciut ciemniejszy niż na tych zdjęciach telefonem.


Pięknie wygląda  💘 Marzy mi się na Siwego ten lub basalt grey Eskadrona (model brand) plus strzemiona takie właśnie rose gold...  😵
wątek zamknięty
poproszę o poradę 🙂
z jakiego roku jest ta perełka? wiem że to toffee gelb, ale ta edycja która wyszła dużo wcześniej niż kolekcyjne toffee gelb :-) który to rok i czy może być coś jeszcze warty?
wątek zamknięty
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
17 maja 2019 20:34
Dziewczyny co to może być za kolekcja? Udało mi się dorwać w śmiesznej cenie i teraz mam zagadkę.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 maja 2019 21:13
Kameleonik, Maritim
wątek zamknięty
Trochę odkopię wątek.
Doszedł do mnie charytatywny czaprak ze Spooksa z którego cześć dochodu idzie na pieski  😅
Logo jest z obu stron i jest super słodkie. Jest również dostępny w kolorze bordowym za przyjemna cenę 35€



wątek zamknięty
dairoxroxi a gdzie takie cudo nabyć?
wątek zamknięty
spooks.de 😉 szybka realizacja i wysylka zamówienia. Koszty samej wysyłki nie są super wysokie, od chyba 50€ jest darmowa również do PL. Ja skorzystałam z promocji na darmowa wysyłkę przy zakupie czegoś z kategori „little gift “
wątek zamknięty
dairoxroxi, - a są DL-ki? 😍
wątek zamknięty
Chyba niestety oślepłam do reszty  👀 o ile nie przepadam za tą firmą, to czaprak jest super, a dodatek wsparcia potrzebujących zwierzaków jest wspaniały  🙂
wątek zamknięty
ups chyba już się wyprzedały bo również nie widzę produktów  😡 DL-ki również były
wątek zamknięty
dairoxroxi, - szkoda 🙁

Czy coś z letnich kolekcji ma jeszcze wyjść, czy zostaje czekanie na jesień? 🙂
wątek zamknięty
W końcu mogę zacząć trochę szaleć ze szmatkami  😉 więc pokazujemy się w karmelowym Caballu 😀

wątek zamknięty
harja, super wygląda, a młody jaki już wielki, szok normalnie!
dairoxroxi, świetny czaprak 🙂
wątek zamknięty
Harja siodło 14-15 cali? 🙂
wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
02 czerwca 2019 15:51
harja Na jakiego pięknego konia wyrósł!  😍
wątek zamknięty
anai, bardzo dziękuję :kwiatek:
Clarice, mój tyłek by protestował 😁 17,5 😉
Martita, dziękuję  w jego imieniu :kwiatek:
wątek zamknięty
harja, - super wygląda! I jaki poważny Pan Boczuś, w życiu bym nie powiedziała, że ma tyle lat ile ma 😀
wątek zamknięty
Harja całkiem prawdopodobne że po jeździe ciężko byłoby się z takiego siodła wydostać. Piękny pan koń! Olbrzymy są przepiękne! I ta jego głowa! No cudo 🙂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 czerwca 2019 06:53
harja Jak to?! A gdzie się mamuciątko podziało? Boczek zeżarł! 😂 A tak serio, to pięknie wygląda 😀
wątek zamknięty
keirashara, dziękuję! No to już powazne 3 lata 😁
Clarice, dokladnie tak jak mowisz hahah. Dzieki!
zembria, no nie bał sie i zjadł 😁
Dziekujemy za opinie, pewnie jeszcze nie raz pokazemy sie w jakiejs szmatce 😀
wątek zamknięty
Coś tu słabo w tym roku z nowościami 🙂
Mi został ostatni cotton w ukochanym kolorze smoked blue, cała reszta poszła w świat. Kolekcja pomniejszyła się o ponad połowę szmatek  😉
...I to chyba w jakimś wieku mija... to gromadzenie szmat i dylematy typu "szkoda mi w tym jeździć bo to taka super kolekcja, żal żeby czaprak/derka się zniszczyła".
Póki co jestem wierna moim 3 padom Anky, i chyba 4 innym czaprakom (KL, HV polo i grubemu czaprakowi Esk ze starego platinum).
Trochę się zawiodłam, bo nie widzę tu żadnego zdjęcia w czaprakach Winderen, mi one mega się spodobały i wkrótce na pewno sobie jakiś sprawię na promocji  😍
wątek zamknięty
Ja ostatnio ze staroci to zakupiłam komplet schockemohle, bo był w bardzo sympatycznej cenie- baba głupia konia nie ma, a co chwile nowe szmatki sobie sprawiam  🤔wirek:




oraz kantar z nowej kolekcji, który szalenie mi się podoba  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.