Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik Rekreanta (część XII) 2019

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 ... 7 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Kącik Rekreanta (część XII) 2019  (Przeczytany 24589 razy)
anai

«Start : Styczeń 01, 2019, 01:25:08 »
Odpowiedz cytując
Zdrowia dla Was i Waszych ogonów w tym Nowym Roku 2019!!!
#link

lusia722

poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców

« #1 : Styczeń 01, 2019, 02:00:17 »
Odpowiedz cytując
Kochani przede wszystkim zdrowia dla kopytnych i dla Was, reszta się jakoś da  kwiatek
#link
AtlantykowaPanna

Pokaż mi swojego konia, a powiem Ci kim jesteś

« #2 : Styczeń 01, 2019, 15:31:36 »
Odpowiedz cytując
Szczęśliwego nowego roku!
Życzę razem z Ateną i Robinem uśmiech
Nie jeżdżę i szybko jeździć nie będę, ale z ziemi pracować moge  konik
#link
"Dobry jeździec wie, że ma tylko jedną szansę, by zaskarbić sobie szacunek konia. Wie też, że przez jeden wybuch gniewu może na zawsze stracić jego zaufanie. Konia można skrzywdzić tylko raz. Potem latami odbudowuje się zerwaną relację. Z ludźmi bywa podobnie.."
lenka1z

« #3 : Styczeń 01, 2019, 21:48:06 »
Odpowiedz cytując
i ja mocno pozdrawiam w nowym roku 2019 !!!  konik konik zawsze mam nadzieję tu więcej zaglądać tym bardziej, że moja końska rodzina powiększyła się o kolejnego 4 letniego członka rodziny. Tym razem służbowego !! Mamy nad czym pracować, ale widzimy się codziennie po 8 h wiec jest szansa na szybki progres,  Fotki niebawem !! zimowo pozdrawia was czarek z jednego momentu kiedy był śnieg
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2019, 21:51:17 wysłane przez lenka1z » #link
Hermes

Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.

« #4 : Styczeń 02, 2019, 06:40:09 »
Odpowiedz cytując
My z Radziem również życzymy wszystkim dużo szczęścia i duuuużo zdrowia dla Was i kopytnych w tym nowym roku. Niech będzie bardziej pomyślny niż miniony hurra!
#link

charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #5 : Styczeń 03, 2019, 08:42:49 »
Odpowiedz cytując
My również życzymy wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!  hurra!
Na razie mamy kryzys z Panem Koniem, więc trzymajcie kciuki, żeby szybko przeszedł, bo już psychicznie nie daje rady  emoty327

Edit - dodaje zdjęcie  wink
#link
lenka1z

« #6 : Styczeń 03, 2019, 12:15:25 »
Odpowiedz cytując
charlieeee kto jak nie wy nie da rady ;0  konik konik a ja zostałam nocny jeźdźcem swojego konia już na stałe.....hahah nie daje rady pojechać w dzień  hurra!
#link
Nirv

Moje ogłoszenia
« #7 : Styczeń 04, 2019, 12:31:37 »
Odpowiedz cytując
Troszkę spóźnione wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich Voltopirów oraz ich ogonów!  konik

Wpadam się pochwalić - wczoraj stuknęło nam ze starym 10 lat razem  kocham zdecydowanie nie ogarniam kiedy to minęło, a z drugiej strony nie pamiętam jak to było bez Pamira  lol

U nas marazm, z jednej strony jeździłabym, Siwka lonżowana i w formie, ACa i Pams też się trochę ruszają, a z drugiej strony nie mam jak więcej póki co. W tygodniu po ciemku to mogę co najwyżej lonżować, w weekend delikatnie ruszyć, co to za jeździectwo... Ehh... Konie będą wylonżowane za cały rok chyba  icon_mad

Sklejkowo-rocznicowy Pams:

Śmierdziele z szykowania się na wycieczkę w teren:

I obrażona Sinfonie:

#link
z Pamirem od 03/01/2009
z Sinfonie od 26/01/2015
Z A Capellą od 3/01/2018
tulipan

« #8 : Styczeń 04, 2019, 15:27:47 »
Odpowiedz cytując
Od naszej ekipy również wszystkiego najlepszego!  duży uśmiech

I kilka filmików dla fejsbukowiczów:
Waldemar
Szymon
Ekipa w terenie
#link
maleństwo

I'll love you till the end of time...

« #9 : Styczeń 04, 2019, 16:06:49 »
Odpowiedz cytując
tulipan, kurczę, ależ klimatyczna stajnia! Można gdzieś zobaczyć, jak wygląda w całości / z zewnątrz?
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #10 : Styczeń 04, 2019, 17:21:08 »
Odpowiedz cytując
I fotkę tych paśników od wewnątrz?  kwiatek Bardzo sprytnie to wygląda uśmiech
#link
Bursztynowa

« #11 : Styczeń 08, 2019, 17:54:47 »
Odpowiedz cytując
Spado trochę śniegu, koń jest wreszcie czysty, więc trafiła się okazja do zrobienia kilku zdjęć mojemu srokatemu łobuzowi  wink
#link
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #12 : Styczeń 09, 2019, 08:09:39 »
Odpowiedz cytując
Bursztynowa, Fajny srokacz. Jeździcie cuś czy pauzujecie w zimie? =)
Nirv, To już 10 lat? No, no, no..... Najlepszego! duży uśmiech Taaaak, 10 lat mija jak jedeń dzień.... wink
charlieeee, Kryzysy są po to, by je przezwyciężać kwiatek Będzie dobrze =)
lusia722, Widzę piesek - akrobata wink duży uśmiech

No siema. wink
U nas statecznie - znaczy starszy pracuje, młody się snuje wink

No, nie chcę zapeszać, ale póki co - fajny ten młody. Chyba się już do mnie przyzwyczaił, rozpoznaje, rży i w ogóle my-little-pony-style <3 wink Zobaczymy co będzie jak zobaczy drągi, bo póki co, na nowości reaguje mniej więcej tak:
1. "Olabogaoborzeojeja!!!!!!"
2. "a nie, nie zjadło mnie - to luzik, rób co chcesz" wysmiewa
#link
W tym szaleństwie jest metoda
Bursztynowa

« #13 : Styczeń 09, 2019, 13:04:56 »
Odpowiedz cytując
Sankaritarina Jak tylko warunki na to pozwalają, staram się wsiadać, ale na pewno zimą pracuje mniej, niż w sezonie. W zeszłym tygodniu nawet było całkiem znośnie do jazdy, tylko koń był mniej pokazowy, bo postanowił zrobić sobie błotne SPA, więc miałam bardzo dużo czyszczenia, a i tak nie wyglądał dobrze.  A Twój młody wygląda całkiem sympatycznie, u mnie w stajni jest podobny koń, tylko starszy.
#link
charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #14 : Styczeń 09, 2019, 13:35:47 »
Odpowiedz cytując
lenka1z nocny jeździec brzmi jak tytuł filmu  oczy2 emoty327
Bursztynowa jaki śliczny srokacz!  duży uśmiech
Sankaritarina Dobrze temu Twojemu Młodemu z oczu patrzy  love

Nam powoli kryzys mija, więc może wyjdziemy do końca na prostą przed konsultacjami za 2 tygodnie  oczy2
Ostatnio trochę wożę się bez siodła, bo delikatnie mi się chłopak na kłębie obtarł no i zimno mi  hihi
#link
nokia6002

Olinka!

« #15 : Styczeń 09, 2019, 14:28:01 »
Odpowiedz cytując
I jakie szykowne oficerki masz hihihi wysmiewa no nie wytrzymałam konik
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #16 : Styczeń 09, 2019, 15:17:50 »
Odpowiedz cytując
nokia6002  hihi hihi hihi przyznaje, ze nie umiem jeździć na oklep w wysokich butach, a nie mam sztybletów  emoty327 a zreszta cieplej w stopy  kocham  wysmiewa
#link
Bursztynowa

« #17 : Styczeń 11, 2019, 05:05:21 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję. Tak wygląda srokacz w wersji pracującej (tylko przepraszam za jakość zdjęcia)
#link
ola8719....

Moje ogłoszenia
« #18 : Styczeń 12, 2019, 15:41:33 »
Odpowiedz cytując
charlieeee patrząc na was ja chciałabym chyba mieć takie kryzysy jak wy  wink
#link
charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #19 : Styczeń 14, 2019, 07:38:48 »
Odpowiedz cytując
ola8719 uwierz mi, że było nieciekawie i staram się zapomnieć o tych paru tygodniach  emoty327 ale teraz już prawie odnalazł swoje nogi i chodzi całkiem, całkiem  love a Wy jak wyglądacie!  kocham przepiękne zdjęcie i tacy eleganccy  love
#link
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #20 : Styczeń 14, 2019, 08:29:18 »
Odpowiedz cytując
Sankaritarina, fajny ten rudzik!  kocham

charlieeee, jakaś kumulacja chyba tych kryzysów na początek roku, bo i u nas jakaś niemoc twórcza  icon_mad
Bardziej oczywiście u mnie niż u Kula, który testuje mą siłę psychiczną - pod trenerką skacze wszystko z każdej pozycji, nawet tyłem do przodu, a wystarczy, że ja się gdzieś zawaham i mamy parkowane marze Hala mi nie ułatwia dobrego wygalopowywania zakrętów, trenerka mówi, że za bardzo chcę żeby to ładnie wyglądało, a tu trzeba jeeeeechaaaaaać, nawet z wodzami w zębach konik No więc aktualnie jesteśmy na etapie przejeżdżania tego mojego dołka, mam nadzieję że mi mózg się włączy, bo się deko podłamałam swym nieogarem kukunamuniu

Rispekt rzeźby na oklep :P Nigdy nie siedziałam na Kulku na oklep, ale biorąc pod uwagę jego kłąb i wygodność kłusa... O matko. Aż mi się flaki ścisnęły  hihi
No i mam jakoś awersje do jazdy na oklep i wbijania w końskie plecy swych kości kulszowych, a brrrr :P
#link
Hermes

« #21 : Styczeń 14, 2019, 10:02:43 »
Odpowiedz cytując
charlieeee, Was to czy macie kryzys czy nie, mega fajnie się podgląda na insta hihi
Bursztynowa, fajne to Twoje konisko! Mimo, że mam uraz psychiczny do łaciatych (ahh za dzieciaka mnie wiecznie zrzucała taka kobyłka łaciata hihi )to Twój mi się bardzo podoba uśmiech
Sankaritarina, Rudy to stan umysłu, one tak mają wysmiewa mój co prawda (odpukać!) na razie ma fazę "Dobra mame, skoro Ciebie nie zabiło to może podejdę". Czasami mam wrażenie, że mój koń ma rozdwojenie jaźni hihi
ola8719...., ależ klasa! kocham mega fajne to Twoje konisko!!
Moon, ja na Rudego wsiadłam po tym jak stał chyba z 4 miesiące na oklep, do tej pory przypominam sobie ten uczuć kłebu w... wysmiewa Stanowczo wygodniej w siodle duży uśmiech

My mimo, ze bardzo bym chciała to nie mam jak regularnie ruszać Rudego, szukanie kogoś kto będzie go ruszać, nawet po prostu bez większej filozofii w tygodniu graniczy z cudem, a ja z racji delegacji jestem u konia raz na tydzień/dwa :S
Rude za to zrobiło się przekochane, jak tylko przyjeżdżam to domaga się mojej uwagi, buziaczków i wszelkich czynności. Aczkolwiek wczoraj przywitał mnie ze spuchniętą nogą, ale drugą, nie tą co była już leczona zemdlal zobaczymy co dzisiaj zastanę..
Rudy przedsylwestrowy uśmiech
#link

charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #22 : Styczeń 14, 2019, 10:43:42 »
Odpowiedz cytując
Moon Trzymam kciuki w takim razie! Na pewno zaraz znowu się z Kulem dogadacie  kwiatek Sezon halowy zawsze jest najbardziej kryzysowy i dołujący  oczy2 Jeszcze tylko trochę i będzie można wyjechać (tak sobie powtarzam, żeby przetrwać emoty327)
Hermes   kwiatek kwiatek kwiatek Zdrówka dla Rudaska! Na pewno to nic poważnego hurra!
#link
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #23 : Styczeń 14, 2019, 17:26:04 »
Odpowiedz cytując
Weźcie nie gadajcie o kryzysach na początek roku.... Młody ma w paszczy do roboty. Coś mi się nie widziało jego zachowanie i postanowiłam jednak sprawdzić.

Moon, A dziękować duży uśmiech
My też mini-kryzysy miewamy - tzn ja, bo koń jest do rany przyłóż. Tylko ja miewam filozofie życiowe pt "kim jesteśmy...dokąd zmierzamy....co robią me ręce....co robią me nogi......" wink

charlieeee, Pięknie Twój koń wygląda uśmiech (Twoje jeździeckie kapcioszki też hihi wink )

Hermes, Ciiiiii, wiecznie słyszę, że "rude, wredne".... hihi choć u nas stajnia jest opanowana przez siwe.... i straszą mnie, że rudy wysiwieje, bo białych włosków ma dość sporo.... hihi
Zdrowia życzę. Na pewno będzie OK uśmiech
#link
W tym szaleństwie jest metoda
epk

« #24 : Styczeń 14, 2019, 17:28:10 »
Odpowiedz cytując
Sankaritarina, mnie tak straszyli od czasu jak przywiozłam mojego rudego. Z wiekiem tych białych włosków ....ubyło wink
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
ola8719....

Moje ogłoszenia
« #25 : Styczeń 14, 2019, 19:02:29 »
Odpowiedz cytując
Hermes  kwiatek i zdrowia dla kopytnego
charlieeee eleganccy tylko zdjęć heh na co dzień na oklep w emu albo w krzaki w trekach  wink ot taka elegancja
#link
Hermes

« #26 : Styczeń 15, 2019, 06:46:22 »
Odpowiedz cytując
Jednak fałszywy alarm, zawinęłam mu nogę i rozgrzałam przedwczoraj i wczoraj nóżka jak nówka sztuka cool
Dobrze, że mam jasne włosy, bo na pewno już przy tym gamoniu osiwiałam hihi

#link

charlieeee

WWW Moje ogłoszenia
« #27 : Styczeń 15, 2019, 08:42:23 »
Odpowiedz cytując
ola8719 ja ostatnio podobnie - patrz zdjęcia wyżej  emoty327 hihi
Moon a jeszcze co do oklepowej jazdy: to moje kości kulszowe są chyba na tyle otłuszczone, że mu ich tak nie wbijam  wysmiewa a tak serio to mój koń jest całkiem wygodny, a jakieś 2-3 lata temu mieliśmy nieprzyjemny wypadek przy pracy, a mianowicie włożyłam mu ja głupia polar pod zimówkę i po jednej nocy tak mu się wybił w kłąb, że miał wielką japę przez kilka tygodni  smutny na początku lonżowałam, ale znudziło mi się i zaczęłam wsiadać  konik wtedy masaże miał 2 razy w miesiącu i fizjoterapeuta pogorszeń w związku z taką jazda nie zauważył, więc teraz jak sobie wsiadam 1-2 razy w miesiącu to tym bardziej obaw nie mam  duży uśmiech
EDIT
Hermes on po prostu dba, żeby Ci się nie nudziło  hihi
#link
lusia722

poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców

« #28 : Styczeń 15, 2019, 09:20:14 »
Odpowiedz cytując
Ja wczoraj wsiadłam na chwilę na kucyka i poruszaliśmy się, dzisiaj znów wyjeżdżam na zawody, ale jak wrócimy to nie ma zmiłuj, wracamy do pracy.
Wstawiałam ostatnio w wątku o młodych koniach odnośnik do bardzo ciekawego wideo, myślę że wszyscy choćby dla własnej wiedzy i z ciekawości powinni to zobaczyć klik, zwłaszcza Ci którzy mąją jakieś zgrzyty na linii koń- człowiek. Każda pozornie nieistotna zmiana w zachowaniu, treningu, mimice może być sygnałem, wiadomością, że coś jest nie tak. I błagam niebagatelizujmy i nie marginalizujmy takich rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2019, 09:23:34 wysłane przez lusia722 » #link
xequus

Miłość na dwa serca i sześć nóg...

« #29 : Styczeń 28, 2019, 17:57:54 »
Odpowiedz cytując
Hermes, nie podejrzewałam, że do kasztanka tak ładnie pasuje czerwony, super!
#link
Strony: [1] 2 3 ... 7 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik Rekreanta (część XII) 2019

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 20 zapytaniami.