Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik Rekreanta (część XII) 2019

poprzednia następna
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Kącik Rekreanta (część XII) 2019  (Przeczytany 98080 razy)
taggi

łajza się ujeżdża w końcu

« #510 : Lipiec 25, 2019, 15:54:31 »
Odpowiedz cytując
burza- super Piorka widzieć w takiej formie. Po nim naprawdę nie widać upływu lat... piękny:))
#link
"bo to jest tak jak ze skokiem... trzeba rzucić serce za przeszkodę"
Burza

WWW Moje ogłoszenia
« #511 : Lipiec 26, 2019, 11:02:58 »
Odpowiedz cytując
taggi, nie no buzia coraz bardziej siwa, totalnie uśmiech
#link
Wi­nna jes­tem ci wszys­tko, po­nieważ cię kocham.  Piorun, Mo cuishle.
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #512 : Lipiec 26, 2019, 12:03:24 »
Odpowiedz cytując
Burzaa Piorek ile już ma? Bo ja się zatrzymałam na 12 czy 13 i jak widać on chyba też  hihi jak wino
#link
Burza

WWW Moje ogłoszenia
« #513 : Lipiec 26, 2019, 14:31:01 »
Odpowiedz cytując
Martita, haha no ciut więcej, 17 uśmiech bardzo dorosły ten mój koń uśmiech

#link
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #514 : Lipiec 26, 2019, 18:04:49 »
Odpowiedz cytując
Burza Eee to legalnie jeszcze pić nie może  wysmiewa Obydwoje jesteście super pozytywni  kwiatek
#link
Siwaa

« #515 : Lipiec 30, 2019, 09:09:25 »
Odpowiedz cytując
Burza pokaż więcej zdjęć, widzę potencjał w tym ceglanym murze!  lol
Moje Siwe ciężko pracuje z trenerem, w końcu trzeba się do kupy poskładać duży uśmiech Dumna jestem z niego, w końcu wyłazi ten głęboko ukryty papier i pokazuje na co go stać  hurra! 
Tu też się wcisnę z swoimi zachwytami, a co! duży uśmiech Żniwa to zdecydowanie dobry okres na końskie zdjęcia  kocham

« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2019, 10:09:06 wysłane przez Siwaa » #link
Burza

WWW Moje ogłoszenia
« #516 : Lipiec 30, 2019, 09:25:44 »
Odpowiedz cytując
Martita, jeszcze chwila z tym piciem duży uśmiech dziękuję!
Siwaa, na próbę się tam postawiłam, celem była łaką, wszystkie zdjęcia z muru są dość zbliżone uśmiech
#link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #517 : Lipiec 30, 2019, 19:11:01 »
Odpowiedz cytując
Siwaa, piękny duży uśmiech Ile on ma w kłębie?
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
Siwaa

« #518 : Lipiec 31, 2019, 04:37:30 »
Odpowiedz cytując
Siwaa, piękny duży uśmiech Ile on ma w kłębie?

Dziękuję! Przy ostatnim mierzeniu 184  zemdlal
#link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #519 : Lipiec 31, 2019, 19:10:45 »
Odpowiedz cytując
Ło matko, to wsiadać chyba trzeba z trampoliny duży uśmiech
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
Sankaritarina

Moje ogłoszenia
« #520 : Lipiec 31, 2019, 20:23:00 »
Odpowiedz cytując
Podciągać popręg ze schodków! hihi

Siwaa, Prezencja pierwsza klasa. Te ścierniska... #zazdro. kocham

Burza, Piorek w świetnej kondycji! kocham (Ty z resztą też - powiem po raz milionowy - wy to jak wino :P )

Rudy Perszing pozdrawia:

Chyba dorośleje...
Mieliśmy w tym tygodniu pierwszy trening z nowym trenerem. Nooo, jest co robić i nad czym pracować duży uśmiech hihi I sprzęt by wypadało wymienić, ogłowie takie stare... Jak żyć? emoty327
#link
W tym szaleństwie jest metoda
Hermes

Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.

« #521 : Sierpień 01, 2019, 05:56:36 »
Odpowiedz cytując
Wyskoczę z zamrażalnika, ale muszę, muszę, bo się uduszę kocham

Wczoraj oficjalnie Pan Doktor pozwolił nam wrócić do skoków hurra! Małymi kroczkami oczywiście i bardzo rozsądnie, ale możemy!
Plus dostałam tyle miłych słów i pochwał za to, jak ten koń teraz wygląda, że kurde mało co się nie wzruszyłam, bo to była na prawdę ciężka praca, pełna łez, potu i krwi. Ale czego się nie robi dla swojego najlepszego przyjaciela? love
#link

Siwaa

« #522 : Sierpień 01, 2019, 06:26:45 »
Odpowiedz cytując
Podciągać popręg ze schodków! hihi

Chyba dorośleje...
Mieliśmy w tym tygodniu pierwszy trening z nowym trenerem. Nooo, jest co robić i nad czym pracować duży uśmiech hihi I sprzęt by wypadało wymienić, ogłowie takie stare... Jak żyć? emoty327

Wiesz coś o tym...  zemdlal duży uśmiech

Jaki dumny na tym zdjęciu! Jakbym nie znała to bym pomyślała, że Eklero to taki poważny, stateczny koń...  emoty327 hihi
A daj Pan spokój z wymianą sprzętu, ja mam tyle rzeczy 'na już', że aż słabo się robi...
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #523 : Sierpień 02, 2019, 08:21:38 »
Odpowiedz cytując
Hah ja mam w pracy konia 187 cm i w sumie to się do niego przyzwyczaiłam. Ale potem przyjechało 6 koni normalnych rozmiarów i nagle, jak mi przyszło osiodłać lub wsiąść na olbrzyma, to miałam wrażenie jakby codziennie rósł pare centymetrów. A w zimę to miałam prawdziwa siłownie, jak zmieniałam derki minimum 3 razy dziennie i musiałam za każdym razem brać spory zamach. emoty327

Ja siedzę w Holandii a Camillo wczoraj miał wizytę kiropraktyka (dziwnie to słowo brzmi, tak się mówi po polsku?). Był trochę zblokowany w trzech miejscach, zalecone jest duuuzo chodów bocznych plus masaż szyi przed jazda. Dokładnie nie wiem, co i jak, jak wrócę to mi koleżanka wszystko pokaże. Najważniejsze, ze ogólnie rzecz biorąc jest ok, także jestem zadowolona. hurra!

Niestety nasza wspólna przyszłość stoi aktualnie pod znakiem zapytania. Staram się w sumie o tym nie myśleć za bardzo, ale jednak z tylu głowy czuje niepokój. Także prosiłabym o kciuki, żeby sytuacja się wyprostowała, na moja (i jego) korzyść. kwiatek
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
feno

głos wolności

« #524 : Sierpień 11, 2019, 14:35:21 »
Odpowiedz cytując
Muszę się pochwalić bo wygląda na to że po 6 latach przymusowego odwyku udało mi się wrócić do regularnego koniowania  emoty327 kocham Wydzierżawiłam 7 letniego wałacha PRE do amatorskiego ujeżdżenia, terenów po plaży i napychania smakołykami.  hihi  Ma wspaniały charakter i jest mega współpracujący, ogólnie bardzo przyjemna osoba. Póki co mam tylko foty z padoku ale jak już się przyzwyczaimy jedno do drugiego na czworoboku to zamówię fotografa.  hurra!

Z ziomkiem kucykiem:

Świeżo wyprany:

love
#link
dla uczciwych tutaj droga jest gorzka i ciężka
lecz gdy osiągasz coś z trudem, duma jest słodsza niż zemsta
_kate

« #525 : Sierpień 13, 2019, 06:20:28 »
Odpowiedz cytując
Feno,  gratuluję koń wygląda zacnie!

Sankarotarina, skąd się wziął twój nick? Nigdy nie pamiętam jak go napisać. Przystojny ten twój Persing
#link
Jessy

Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.

« #526 : Sierpień 14, 2019, 11:17:11 »
Odpowiedz cytując
o rany sto lat mnie tu nie było, tyle zaległości oczy2

Burza Piorek jak zwykle  emoty327
Feno przystojniacha  cool
#link
don't regret anything you do, cause in the end it makes you who you are.
mymelodii

Moje ogłoszenia
« #527 : Sierpień 15, 2019, 19:19:49 »
Odpowiedz cytując
statystycznie raz w roku mamy zdjęcia, więc pomyślałam, że się nieśmiało przywitamy  kwiatek

#link
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #528 : Sierpień 16, 2019, 11:42:35 »
Odpowiedz cytując
feno czekam na zdjęcia, zwłaszcza z plaży  kocham
mymelodii jaki ładny osiołek. duży uśmiech Powiedz coś więcej.

Wczoraj dostałam takie oto zdjęcie:

I mało nie dostałam zawału. Dziewczyna pomyliła padoki i puściła go na padok 3- i 4-latka. Na zdjęciu mizia się z młodszym, który potrafi być naprawdę ch* w kontaktach miedzykonskich. Szczescie w nieszczęściu, ze puściła go do tych dwóch, a nie do wałacha z dwoma kobylami, bo nie miałabym teraz konia. emoty327 Dodatkowo zgubił podkowę, bo za dobrze się bawił z innym koniem. Także jak widać, dziadek przeżywa druga młodość. lol
#link

FotoFacebook
500px
mymelodii

Moje ogłoszenia
« #529 : Sierpień 21, 2019, 12:57:11 »
Odpowiedz cytując
flygirl a mój osiołek to 16 letnia klacz małopolska, z która od paru lat rzeźbimy zastodołowe ujeżdżenie  uśmiech
#link
AtlantykowaPanna

"Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"

« #530 : Sierpień 22, 2019, 06:34:46 »
Odpowiedz cytując
Amadeusz 28.02.2001-21.08.2019 moje serduszko przestało dla mnie bić....  Wraz z odejściem Amadeusza podjęłam decyzję o rezygnacji z jeździectwa... Biegaj mały po wiecznie zielonych pastwiskach...
#link
Hermes

« #531 : Sierpień 26, 2019, 06:23:31 »
Odpowiedz cytując
AtlantykowaPanna, bardzo mi przykro, wiem jak to jest niestety stracić najlepszego przyjaciela. Z czasem człowiek przyzwyczaja się do braku obecności, ale niestety nigdy się z tym nie godzi.

A ja w końcu w tym pędzie znalazłam chwilę, żeby wpaść z jakimiś zdjęciami i relacją duży uśmiech
Radzio generalnie wygląda jak pączek obecnie. Nie przemęcza się w swoim życiu, bo ja nie mam czasu jeździć no i się trochę znów kontuzjowałam plus teraz wyjeżdżam, ale dzierżawczyni się wozi i Rudy nigdy nie był takim milutkim profesorem. Pomaga jej, uczy ją i razem jeżdżą sobie na spacerki do lasu kocham
Ja za to musiałam trochę więcej czasu poświęcić Młodej, bo po miesiącu beztroskiego życia na łące czas zabrać się za robotę. Myślałam, że będzie słabo, bo to jednak kobył po torach, a tu niespodzianka. Nie spotkałam się jeszcze z tak cholernie miłym, młodym koniem. Szybko łapie, jest bardzo grzeczna i odważna. love co prawda przez ostatni brak czasu chciałam ją jednak sprzedaż, bo nie wykorzystam jej potencjału, ale jednak zostaje, będę jeść suchary, ale Dzidź jest za fajny hihi
Dzięki tuch mogę spokojnie jechać w delegację, a ona pomęczy dzidzię duży uśmiech

#link

avee

« #532 : Wrzesień 04, 2019, 11:06:15 »
Odpowiedz cytując
Nie wiedziałam gdzie się podziać! Czy w kąciku emeryta (koń ma 23 lata) czy wątku dla wielkokoni (183cm) więc jestem tu w jeszcze letniej atmosferze wink
#link
elita17

Moje ogłoszenia
« #533 : Wrzesień 04, 2019, 11:28:57 »
Odpowiedz cytując
avee co to jest za koń? Bardzo mi kogoś przypomina sprzed wielu lat  kocham, nawet wiek by się zgadzał.
#link
avee

« #534 : Wrzesień 04, 2019, 11:43:06 »
Odpowiedz cytując
avee co to jest za koń? Bardzo mi kogoś przypomina sprzed wielu lat  kocham, nawet wiek by się zgadzał.

Napisałam Ci prv, a nuż się znamy? wink
#link
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #535 : Wrzesień 04, 2019, 15:24:16 »
Odpowiedz cytując
Hermes szczerze mówiąc, jak wrzucasz zdjęcia czasami Rudego, a czasami Rudej, to ich nie odróżniam. hihi

avee o kurczę, ale top wyglądacie jak na taki wiek kocham Mam nadzieję, że mój kucyk też będzie w takiej formie jeszcze duuużo lat.

Już w niedzielę wracam do kucyka. Nakupowałam tyle rzeczy tutaj, jak nienormalna jakaś. emoty327 Zastanawiam się już, co by tu powciskać w bagaż podręczny, bo nie wytrzymam z niecierpliwości. duży uśmiech
#link

FotoFacebook
500px
avee

« #536 : Wrzesień 05, 2019, 09:38:30 »
Odpowiedz cytując

avee o kurczę, ale top wyglądacie jak na taki wiek kocham Mam nadzieję, że mój kucyk też będzie w takiej formie jeszcze duuużo lat.

A dziękuję bardzo! Jak stoi goły to widać, że kręgosłup już nie ten, że trochę siwych włosów tu i tam, że kopyta trochę słabsze, ale i tak jest super. Na lonży czasem bryknie, w terenie czasem się czegoś "spłoszy" (już ja znam te numery  wysmiewa ) Z zawodów już zrezygnowałam kilka lat temu, bo wymaga to intensywnych, regularnych treningów, to dodatkowy stres dla konia itd, ale skoro zdrowie pozwala, a on nadal jest chętny, to dlaczego nie jeździć dalej? uśmiech  kocham Ale miło, że się podoba!
#link
Hermes

« #537 : Wrzesień 05, 2019, 11:08:07 »
Odpowiedz cytując
avee, żeby każdy koń w tym wieku był w takiej formie!!! kocham
flygirl, bo oni są w sumie podobni hihi Tylko Rudy potężniejszy jest i wyższy hihi ale Dzidzia spisuje się lepiej niż stara wredota

Dzidzia:
#link

flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #538 : Wrzesień 11, 2019, 20:11:30 »
Odpowiedz cytując
Musze, bo się uduszę. Skoczyłam dzisiaj swoje pierwsze 90 cm w życiu. emoty327 I nawet nie bałam się jakoś bardzo. tanczacalinka Jestem teraz tak zachwycona, ze mam wrażenie ze się unoszę nad ziemia. Wiem, ze to w zasadzie nic wielkiego i cieszę się jakbym była co najmniej na poziomie Grand Prix, ale to nieważne, po x latach bez regularnych skoków zaczęłam się bać głupiego 70 cm, a tu dzisiaj 20 więcej. emoty327 emoty327
#link

FotoFacebook
500px
budyń

Moje ogłoszenia
« #539 : Wrzesień 11, 2019, 20:31:55 »
Odpowiedz cytując
flygirl, o, gratuluję i w pełni rozumiem hihi
Hermes, fajna ona! Podglądam na insta i noo, chyba lepsza niż stary  emoty327
Jak już jestem... Jestem na trochę w Polsce, akurat zaraz wyjeżdżam, ale za miesiąc znów będę, także dużo się koń nie poobija, zwłaszcza, że koleżanka go czasem pojeździ. No, ale nie wiem czy ktoś pamięta jakie miałam przeboje z nim i przede wszystkim z własną głową, lęk przed wsiadaniem miałam tak zakodowany, że bałam się wsiąść na spokojną i małą kobyłę koleżanki :l Ale jeżdżę od 2? tygodni już regularnie na swoim, który mam wrażenie zdziadział i jest do rany przyłóż. Dzisiaj jestem wyjątkowo dumna, bo konie bały się pieca kowala, który dziwnie szumiąco buczał, a mój koń NIC, bo akurat z jazdy wracałam i musieliśmy to ustrojstwo minąć. Nie poznaję szkapy. Może lęk przed transportem też mu magicznie minie za jakiś czas hihi
#link
20.8.14
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kącik Rekreanta (część XII) 2019

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 19 zapytaniami.