Kącik Rekreanta (część XII) 2019

Hermes, gratulacje, grunt to wracać zadowolonym. Coś wiadomo odnośnie siodeł ? Znalazły się czy przepadły?

Sankaritarina, hhaha... też sądziłam, że własna działalność, to wolność. Nic bardziej mylnego. Ty to firma, jak nie pracujesz to nic się nie dzieje i pieniędzy nie ma. A konkurencja też nie śpi.

flygirl, ooo, fajne konisko Ci się trafiło ! Super, trzymam kciuki !


A my rzeźbimy dalej. Może kiedyś doprowadzimy się do porządku.... może. Zaczynam wątpić. Siedzę jak pokurcz, jeżdżę jak worek kartofli itd. itp. no ale próbujemy. 😉 Może w końcu zaczniemy skakać, bo na razie to nie ma większego sensu. Byłoby na wariata, bo ani ja ani Smok jeszcze nie gotowi.




Klami, jeszcze się na ujezdzenie przestawisz. 😉
Wygladacie super!


Dziewczyny, czy pomimo upływu lat wyszukiwarka nadal nie działa? Próbuję znaleźć temat o pękających kopytach
_katetutaj coś jest na ten temat klik 🙂
Borkowa. Dziekuję!
_kate, haha... co to, to nie. Nie mam za grosz cierpliwości do tego. Smok też nie. 😉
Klami, Oj tam, po przerwie zawsze tak jest, a potem nagle ciało się "przestawi" i w mig wrócisz do latania 😉 🙂
Tak źle, tak niedobrze.... Przydałoby się jakieś drzewko rodzące dolary - pomogłoby i na działalności, i etatowcom 😁

_kate, a Ty co tam, wsiadasz? 😀 w ogóle, co tam u Złotego? 😀

Ehhh, u nas jak na wojnie - spokojnie aż pie.... no właśnie. Najpierw Perszing szyty - na szczęście ranka mała, ale taka niekoniecznie do zostawienia bez niczego.
A teraz czekam na wyniki.... Złoty kuc ma najprawdopodobniej początki astmy/rao/co to to tam.... Niby to nie wyrok, ale no.... trochę się załamałam. 🙁 🙁
Nie odzywałam się już trochę, ale staram się śledzić wątek w miarę na bieżąco  👀

Hermes Gratulację startów  😅wyglądaliście mega  😍  udało się odzyskać siodła? 
AtlantykowaPanna zazdroszczę kąpieli  🙂 ja jestem w trakcie szukania sensownego zejścia do wody, potem będę musiała namówić mojego osiołka do zanurzenia kopytek  😜
anai Kucyk wygląda TOP  😍
flygirl gratulację i powodzenia w takim razie  :kwiatek: 💘 😅
Klami Piękny koń  💘 po przerwie tak zawsze jest, zaraz się rozkręcisz i wszytko będzie jak dawniej  😀


A u nas zmiany  😀 przede wszystkim stajni, na razie wozimy się po łąkach w oczekiwaniu na plac, ale jest całkiem spoko  😎

Zdjęcie zebry było do sesji na bloga, te derki zawsze mnie rozwalają  😜 szkoda, że w Polsce nie ma nigdzie derki krowy, może mój koń przestał by się ich bać  😁
Sankaritarina Złoty ma się dobrze, emeryturka pełną gębą 😉 stoi w tej samej stajni co stał, bałam się go przestawić. Ja zaczynam wracać do jazdy. Długo się namyślałam I parę żab pocałowałam I znalazłam konia co mi odpowiada. Coś rzeźbimy, bo on jest zielony dokumentnie. Do jeżdżenia się nie nadaje, ponoć super skacze. Nie wiem, na razie się docieramy, musimy swoje wyżużlować bo póki co jak galopuje to muchy na zęby łapię  🤣
_kate, A to fajnie, fajnie 🙂 Jakoś nie da się bez jeżdżenia... 😉 Rozumiem rozterki z przenosinami, bo to jednak zawsze stres... a skoro Złotemu stajnia na emeryturze służy, to cóż cudować 🙂

Rudy mnie zaskakuje... Pewnie wam tu wyskakuję jak królik z kapelusza, ale noo, tu trzeba pochwalić. Krótka przerwa - a jakby jej wcale nie było. Nawet chodzi luźniej, fajniej... Niech jeszcze urośnie te 5 cm.  😂



I mini-skok:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 czerwca 2019 08:39
Sankaritarina, :kwiatek: powiedz mi, jaką maść ma wpisany Twój starszak w paszporcie? 😎 fajnie, ze robota z młodym sprawia tyle frajdy, pokazuj go częściej 😍
flygirl, jeeee! Gratuluję, że się w końcu udało. Trzymam kciuki i powodzenia w robocie :kwiatek:
AtlantykowaPanna, jak tylko utknę na trochę dłużej na miejscu to chętnie wpadnę w odwiedziny 😀
julka177, jasne, że pamiętamy 😉 poka więcej 😀
ola8719...., aaaależ zazdroszczę tej wody!!!! Ale już niedługoooo i ja będę miała 😍
Klami, dzięki! Niestety co do siodeł to cisza.. Mam jeszcze kilka "tropów", ale dopiero wróciłam z urlopu i będę sprawdzać wszystko.
Mega fajnie, że ze Smokiem wracacie do roboty, moja ulubiona para rv come back 😀 😍
charlieeee, dzięki :kwiatek: niestety siodeł nadal nie ma 🙁 A Was z Pączkiem podglądam na insta i jestem zachwycona w jakiej on jest top formie!


A ja po urlopie wracam z tak naładowanymi bateriami, że siedzę w pracy i już rozkminiam co tu dzisiaj pojeździć 😁 szykuje nam się ciężki weekend, miałam pojechać na zawody w okolicy, ale przeprowadzka i parę zmian życiowych, ale szczególami podzielę się z niedzielę jak wszystko będzie git 😎 w każdym razie kciuki na ten tydzień się przydadzą!
Dziękuję wszystkim bardzo za kciuki. Powiem szczerze, że to nie jest najprzyjemniejszy koń do rzeźbienia po płaskim. 😁 Ale docieramy się, myślę, że po jakimś czasie spotkamy się gdzieś tam w połowie oczekiwań i wtedy pójdzie z górki.🙂 A tak poza tym to jest przekochany i w ogóle się nie zachowuje jakby miał lat 17, z niego to raczej niepokorny 7-latek. 😁 Jedyne co mi przypomina o jego wieku, to nogi lubiące puchnąć i mus robienia dłuuugiej rozgrzewki. Chciałam wstawić zdjęcie, jak spędza pół dnia albo i cały dzień, jak mam miejsce, ale galeria mi uparcie przekręca zdjęcie z pionu do poziomu. 🙁 Więc wstawię póki co tylko słodkiego pysia przed jazdą i nasze pierwsze wspólne selfie.😀

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 czerwca 2019 10:37
flygirl, ekstra, że w końcu będziesz mogła się rozwijać! 😍 btw, coś zmieniłaś z włosami? Super wyglądasz!


A ja wczoraj odpaliłam Rudego po tygodniowej labie. W szoku jestem, bo jak na niego i na to, że nie chodził wczoraj był przeeeeegrzeczny. Wkurzał się strasznie na owady, ale wcale mu się nie dziwię, bo sama myślałam, że oszaleje..
Ściąganie pączka z łąki ostatnio graniczy też z cudem, menda staje, zapiera się i paaaaaczy doookooła, bo jemu się nigdzie nie śpieszy... 😁


Hermes tak, mam odrost na pół głowy, bo czekam aż mi odrosną włosy, żeby móc je równomiernie pofarbować. 🤣 I dziękuję. :kwiatek: Ja też dzisiaj jegomościa nie mogłam z pastwiska ściągnąć, stawał co parę kroków z miną "nie, sama se idź". Jutro mam nadzieję wpadnę ze szmatoholicznym zdjęciem, bo w końcu mama mi wysłała czapraki i ochraniacze. 😎
Muszę się trochę pozachwycać moim chłopcem, bo naprawdę zaskoczył mnie wczoraj  😍
Pojechaliśmy ze znajomymi z innej stajni w teren, zawsze jak widział nadjeżdżające konie to włączał tryb bailando, a wczoraj nawet nogą nie machnął!
Cały teren był taaaaki grzeczny, na luźnej wodzy, pełna kontrola, sarny, zające, wózki widłowe ani manewrujące tiry zupełnie go nie ruszały.
Na koniec podjechaliśmy na wodną przeszkodę dla bryczek, dziecko widząc kałużę na polnej drodze zawsze dostaje wytrzeszczu i zamienia się w rogala, a tu powąchał, posapał i jazda w kijanki!
Chciałam też spróbować porzeźbić chwilę na opuszczonym boisku, pewna, że będą oczy dookoła głowy, o zebraniu zapomnij i w ogóle to ja lecę za kolegami... a tu kolejna niespodzianka, energicznie, lekko, w pełnym skupieniu, no bajka!
No dumna jestem jak najprawdziwsza matka, koń do wszystkiego się robi z niego a ja siedzę i się rozpływam 💘





'Skończże już z tymi zdjęciami...'


Spójrzcie tylko jaki piękniś. 😍

A dzisiaj mieliśmy wizytę pasowacza w stajni, siodło zostało troszkę przerobione i teraz jest idealnie dopasowane. 💃
Moon   #kulistyzajebisty
28 czerwca 2019 19:36
flygirl, jeżu jeżu jak ja lubam gniadki bez odmian na yapce! (Jedyny wyjątek stanowi biały nochal Kulistego ofc 8-) ) Śliczny pan koń! #miziałabym  😍 😍 😍
Hermes trochę go odchudziłam i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie mi się na niego patrzy teraz, więc tym bardziej dziękuje  :kwiatek: 😍 😅 kciuki były i są nadal  :kwiatek:
flygirl Naprawdę dobrze mu z oczu paczy  😍 😜
Siwaa co masz za kolorek na Siweczku? bardzo ładnie wygląda  💘
Moon Napisz coś c u Was!  👀 😅


Zdjęcia z ostatniego trawingu  😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 czerwca 2019 11:51
My za to pozdrawiamy z nowej stajni :kwiatek:
klik i dalej kciuki proszę, bo wieczorem dużo się dzieje 😁


Edit:
Już mogę oficjalnie pokazać nowe dziecko, efekt szalonego zakupu na płazy 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 czerwca 2019 22:58
flygirl fiu fiu jaki Kamilek elegancki
Hermes kolekcjonujesz kasztanki?
My tymczasem pozdrawiamy tradycyjnie z L4  😜 taki zdolny kucyk.

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 lipca 2019 03:42
lusia722, to czysty przypadek, ale nikt mi już nie wierzy 😁 Ksieciunio z Martusia wyglądają strasznie uroczo 😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 lipca 2019 09:24
To klacz? Powiedz coś więcej.
Siwaa co masz za kolorek na Siweczku? bardzo ładnie wygląda  💘

To chocochip z classic sports 2017  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 lipca 2019 18:25
lusia722, generalnie kobyła przyjechała wczoraj z Czech. Ma 4 lata i jest po torach i kilka razy biegła płoty. Jest obrzydliwie chuda, ale straszny z niej miziak. W weekend będę w stanie zdać więcej, bo wrócę z delegacji i jadę się za nią wziąć trochę. Ma czas na zaaklimatyzowanie się 🙂 A co Księciu odwalił tym razem?
Sankaritarina no do jeżdżenia się nadaje  😵 do ujeżdżenia nie bardzo. U Ciebie widzę się dużo pozmieniało
Udało mi się wgrać zdjęcie więc brawa dla mnie  🏇 💃
Ostra I zaawansowana technika  🤔
Gunner
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 lipca 2019 23:11
Hermes powiesił się za zadnią nogę 🙇
lusia722  no kucyk  👍

Za zadnią nie każdy potrafi 😁
Moon no ten jego pychol i wzrok sprawiają ze nie da się wejść i wyjść ze stajni, trzeba koniecznie podejść i trochę potarmosić, nawet jak nie ma czasu. 💘
lusia  😲 tak w boksie? Nic poważnego chyba się nie stało?

Jesteśmy na regionalkach teraz, prawie cała nasza stajnia jest. Jednocześnie są to ostatnie zawody Camillo z jego dziewczynka. W piątek w 110 byli drudzy, wczoraj w 115 tez drudzy. 😀 Ogólnie ten koń od początku tegorocznego sezonu nie zrobił ani jednej zrzutki i zawsze jest w pierwszej trójce. Idealny nauczyciel dla mnie. 😜 A najlepiej jak po rundzie honorowej chodzi taki dumny z siebie. 😁 Dzisiaj ma wolne, jutro ostatni start. Chcieli go w ogóle wrzucić na 120, ale moja szefowa a ich trenerka im zakazała i powiedziała, ze temu koniowi już starczy, 115 od czasu do czasu to jest maks, już pora, żeby mu zacząć powoli odpuszczać.
Sam zainteresowany jest wyluzowany i niczym się nie przejmuje.

lusia722 to sobie mogą z tym moim rudym durniem kopyto podać, Z tą różnicą że mój chciał z padoku wyskakiwać...
Nie meldowałam się dotąd w wątku, ale muszę się tym z Wami podzielić - powrót do pracy po zabiegu stał się faktem, a my dzisiaj zaliczyliśmy pierwsze legalne galopy  😍



Jestem mega dumna ze swojego konia - jakby tej przerwy nigdy nie było  😜
Hermes, Starszy ma "wilczaty" w paszporcie.
Aleee, alee.... gratulacje! 😅 Ale czad, chwilę człowieka nie ma, a tu takie niespodzianki 😀 Koniecznie pokazuj kasztankę częściej!

lillid, Przepiękny koń 😍 Oby tak dalej.
(PS: przepraszam, ale.... ile Ty masz lat? Po postach to tak brzmisz jak zdecydowanie po 18stce.... a na zdjęciu - nastolatka! 😀 )

_kate, No, trochę zmian jest.... W sumie to same zmiany. To Złotek się do ujeżdżenia nie nadaje, mówisz? A tak się dobrze prezentował 🙂
Sympatycznie Gunnarowi z oczu patrzy 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się