Zbiórka na leczenie Gandi

Bardzo proszę o wsparcie i udostępnianie. Zbieram na dalsze leczenie mojego jedynego Prawdziwego Przyjaciela jakim jest Gandawa.
Nie byłam gotowa, aż na takie ogromne wydatki. Leczenie w szpitalu jest bardzo drogie, jest lepiej ale czekamy dalej.
Dalsze badania też będą kosztować sporo, proszę pomóżcie mi zapewnić jej kolejne 14 lat życia ze mną.

Nie pierwszy raz jest ciężko, ale zawsze dawałyśmy rade. Teraz niestety bardzo potrzebujemy pomocy.

https://pomagam.pl/af20wy9b

Bardzo dziękujemy razem z Gandi, za każdą pomoc.
Pozdrawiam.
Trzymam kciuki! Ile mogłam tyle już wpłaciłam. Więcej nie mogę. Może zrób bazarek na fb, oddam Ci moje oglowie westernowe, nie używam. Wtedy więcej nazbierasz. Kazdy coś dorzuci i będzie jak znalazł.
:kwiatek:
Sama sprzedaje co moge,na fb nie mogę na razie bo fb zablokował mi możliwość pisania z powodu udostępniania tego samego linka 🙁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 grudnia 2018 16:20
Wrzuć tu do ogłoszeń może?
Było już tak dobrze, a dziś Gandi się chyba tarzała w boksie o 14 i nie mogła wstać🙁
Podnosili ją na dźwigu..Już stoi normalnie, nie wiadomo od czego tak się stało..Koszta znowu rosną, będą ją obserwować dalej.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
12 grudnia 2018 16:51
Karina7 trzymam kciuki za powrót do zdrowia, musi być dobrze 🙂

A nie chcecie jej przebadać pod kątem Cushinga? Moja Seniorka też bardzo schudła mimo apetytu, często dolegało jej coś od strony układu.pokarmowego. Jak jest w klinice to badanie nie będzie problemem, a jeśli jest chora (oby nie) to już po kilku dniach leczenia widać różnice w samopoczuciu.
krew wysłana do badań, w tym tygodniu wyniki będą. Martwi mnie tylko problem tego wstawiania🙁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 grudnia 2018 06:13
Karina7 wrzucam resztę z konta. Jak dostanę przelew za sprzedaż tabliczek wrzucę Wam więcej.
Trzymaj się mocno i powodzenia, dużo zdrowia dla Seniorki. Pozdrawiamy ciepło.
zabeczka17 bardzo dziękujemy!!! Pozdrawiam


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się