Cavaliada Tour 2018/2019

Czy na terenie cavaliady będzie jakieś wegańskie jedzenie ?  🏇
Czy na terenie cavaliady będzie jakieś wegańskie jedzenie ?  🏇


Widziałem że gdzieś serwowali Królika  😉
[quote author=kuniarka link=topic=102310.msg2826270#msg2826270 date=1543130891]
Czy na terenie cavaliady będzie jakieś wegańskie jedzenie ?  🏇


Widziałem że gdzieś serwowali Królika  😉
[/quote]

Jeśli chciałeś zabłysnąć mogłeś posypać się brokatem. Normalnie sikam ze śmiechu... Żenada.

To ktoś coś w tamtym roku?  🏇
Gillian   four letter word
25 listopada 2018 08:53
Byłam dwa lata temu i niestety było beznadziejnie pod względem jedzenia. Teraz już mam plan po prostu wychodzić i jeść na mieście. Na miejscu jest restauracja z koszmarnie drogimi cenami i kiepskim jedzeniem a także budki z kanapkami, również drogimi i niezbyt smacznymi. Na targach pizza. Ogólnie bieda.
Niestety tak jest co roku, a jak ma się normalny bilet jednodniowy to po wyjściu nie wejdzie się ponownie 🙁 Zostaję dogadać się z kimś znajomym z opaską lub karnetem, albo mieć swoje jedzenie. Cavaliada w Poznaniu to koszmar pod względem gastro, ciężko cały dzień nic nie jeść, a jadalne są tam tylko rogale marcińskie, które szybko znikają 😉
[quote author=Windziakowa link=topic=102310.msg2825823#msg2825823 date=1542929290]
Czy ktoś się orientuje, czy z biletami na sesje popołudniowe można wejść na teren Cavaliady o równej 16 czy o 16 można wejść na arenę główną, a np 15:40 wejść do MTP? Pierwszy raz nie mam karnetu i nie mam pojęcia, jak to działa 🤔 Bo chyba przemieszczanie się między pawilonami a arenami jest dozwolone dowolną ilość razy?
Podbijam. Fajnie by chociaż by było wiedzieć, o której się zaczyna popołudniowa 🤣
No nie żartujcie. Nie ma żadnej knajpy czy coś gdzie da się zjeść ? Na takiej dużej imprezie ? Toć nie będę nosić jedzenia w torebce jak na wycieczce szkolnej. No way....
Na Cavaliadzie w Warszawie jedzenie też jest zawsze dziadowskie, drogie i są olbrzymie kolejki.
Klami, - jest jedzenie. Paskudne, niejadalne i bardzo drogie 😉
diuk, - ale przynajmniej można wyjść, tzn. ja jak byłam to mogłam mając bilet jednodniowy, zamowilismy sobie kfc na dowóz i zjedliśmy w kąciku. Może to nie cudowne rozwiązania, ale lepsze niż Poznań.
keirashara - a w Poznaniu nie można wyjść? Bo ja miałam plan, że pójdę normalnie do knajpy, zjem i wrócę już najedzona, żeby właśnie tych fast foodów nie jeść.
Na karnecie można wyjść. Na jednodniowych nie można.
Paskudne to były kiedyś  :hihi. Do dziś nie jem pyrów z gzikiem, bo się zatrułam dobrych kilka lat temu na targach.
Łosoś jest dobry, tyle że drogi niestety. Pizza też całkiem całkiem. Tu z kolei spore kolejki.
baffinka, - serio? Ja jak zobaczyłam rok temu pizzę to... no zjeść jakoś zjadłam, ale nie zamówiła bym drugi raz. Karton, nie jedzenie. Jak 10 lat jeżdżę, tak ani razu nie spotkałam znośnego jedzenia. Jedynie rogale marcińskie ujdą.
KonieAMI, - nie można na jednodniowym niestety 🙁 Szkoda, że nie robią po prostu opasek.
Hej, czy ktoś szuka jeszcze noclegu w Poznaniu? Z braku laku musiałam złapać dwupokojowe mieszkanie na airbnb, chętnie odstąpię jeden pokój, cena do dogadania, na pewno dużo korzystniej niż jakikolwiek hotel 😉 Dostępne łóżko dwuosobowe w osobnym pokoju, łazienka współdzielona, mnie nie będzie od świtu do nocy. Mieszkanie jest na Wildzie, dojazd na targi 25 minut tramwajem lub autobusem. Jak ktoś podobnie jak ja szuka spania w ostatnim momencie to zapraszam na priv 😉
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 listopada 2018 18:30
Ile moze być warty bilet na sobote popołudniu jeśli wszystkie sa juz wyprzedane?
baffinka, nie wiem czy o tym samym myślimy łososiu, ale na Pyrkonie w tym roku był taki foodtruck z łososiem i dawali albo z ziemniaczkami, albo w burgerze, ten w burgerze był świetny z sosem miodowym. 🙂
Na przeciwko od wejścia przy arenie B, po schodach do góry jest knajpa z jedzeniem (chyba) na wagę, nigdy nie próbowałem, ale wyglądało okej.
O kurczę, ja mam karnet, więc na szczęście będę mogła wyjść... ale to bardzo dziwne rozwiązanie, że na bilecie jednodniowym nie można! Ja się zaopatruję w kanapki i w termosy w takim razie :-)
Słuchajcie, na cavaliadzie będę pierwszy raz (Poznań) w niedzielę i kompletnie się nie orientuję jak to wygląda...
Ostatnio konkurs jest o 18 i chcę na nim być. Jak w tym czasie wyglądają targi? Zwijają się jakoś wcześniej? Albo może niektórzy jadą wcześniej a inni siedzą do końca? A może targi są dłużej niż konkursy?
Tyle fajnych konkursów, że zostanie mało czasu na zakupy:/
Właśnie dostałam maila od Ticketmaster, gdzie kupowałam bilety na Cavaliade.
Dziękujemy za zakup biletu na CAVALIADA Sport. W trosce o Państwa komfort podczas CAVALIADY w Poznaniu zostały wprowadzone opaski jako dokument wstępu. Prosimy pamiętać, aby po przyjściu na teren wydarzenia zgłosić się do punktu Opiekuna Klienta i wymienić bilet na opaskę. Przyspieszy to Państwa wejście na trybuny.

Czyli opaski będą :-)

KonieAMI, - zawsze były przy karnecie, wolontariacie, zawodnikach itd. Nie ma przy całodniowych biletach, przynajmniej nie było i jeśli to zmienili to super 🙂
Ale KonieAMI ma karnet..
vissenna   Turecki niewolnik
27 listopada 2018 17:32
Czy ktoś wie gdzie będzie można oglądać relację live?  👀
Nirvette   just close your eyes
27 listopada 2018 21:36
Będę, jak co roku, na wolontariacie, ktoś jeszcze na wolo? 😉
My będziemy z małżem od środy do niedzieli w Kwiatek Driving Team. Jak ktoś nas wyhaczy w wolnej chwili to śmiało zagadywać 🙂
Czy ktoś wie gdzie będzie można oglądać relację live?  👀

Gdzieś czytałam że na stronie cavaliady będzie transmisja , i kilka konkursów w TVP Sport
https://equista.pl/editorial/3156/cavaliada-poznan-2018-program-arena-a-b-oraz-plan-transmisji-tv


Z jedzeniem faktycznie co roku słabo, przydałoby się coś lepszego. Dodatkowo fajnie jakby były numerowane miejsca na biletach bo potem to koczowanie/pilnowanie miejsc jest słabe.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
29 listopada 2018 10:24
My też będziemy🙂 przy okazji mam do sprzedania 2 bilety na piątek. Gdyby ktoś chciał🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 listopada 2018 12:56
Też zostaly mi 2 wolne  piątek, ktore chętnie tanio oddam  🤣
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 listopada 2018 13:28
W Poznaniu nigdy nie było opasek? W Warszawie skanują bilet i - w zależności czy masz karnet czy bilet jednodniowy - dostajesz opaskę z jakimś kolorem  😉 No i w Warszawie można było wychodzić jak się miało bilet jednorazowy  🙂
ŚWIAT KONI też transmituje CAVALIADĘ 🏇

jest ale bez dzwięku 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się