Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Rezygnacja z moderowania

poprzednia następna
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Rezygnacja z moderowania  (Przeczytany 4514 razy)
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
«Start : Październik 31, 2018, 13:17:40 »
Odpowiedz cytując
Ponieważ mocno pochłaniają mnie teraz realne sprawy, i są tematy, którymi chcę i muszę się bardziej zająć, postanowiłam zrezygnować z moderowania forum.
Dodo i Faith zdecydują, czy będą moderować we dwie, czy też poszukają kogoś do pomocy.
Dzięki za te 2,5 roku - dużo mi ten czas pokazał.
#link
Vienaragis
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
yegua

Moje ogłoszenia
« #1 : Październik 31, 2018, 20:26:41 »
Odpowiedz cytując
Livia, dzięki za Twoją pracę. kwiatek
#link
mundialowa

« #2 : Październik 31, 2018, 23:20:35 »
Odpowiedz cytując
Livia, osobiście dziękuję Ci za każdy skrócony link! kwiatek
#link
Cricetidae

« #3 : Listopad 01, 2018, 01:34:59 »
Odpowiedz cytując
Livia, powodzenia w realnych sprawach uśmiech Dzięki za poświęcony na moderowanie czas wink
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #4 : Listopad 01, 2018, 07:58:00 »
Odpowiedz cytując
Livia, dzięki za czas, który nam poświęciłaś kwiatek
Trzymaj się !!!!
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #5 : Listopad 02, 2018, 08:18:43 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję bardzo dziewczyny kwiatek
#link
Vienaragis
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
mundialowa

« #6 : Listopad 21, 2018, 13:51:59 »
Odpowiedz cytując
A kto teraz moderuje na towarzyskich? Kilka dni temu zgłaszałam reklamę w wątku mieszkaniowym, ale bez echa. A teraz widzę, że konto niejakiej Zośki wciąż rozsiewa spam...
#link
Dodofon
Global Moderator

« #7 : Grudzień 07, 2018, 14:28:16 »
Odpowiedz cytując
A kto teraz moderuje na towarzyskich? Kilka dni temu zgłaszałam reklamę w wątku mieszkaniowym, ale bez echa. A teraz widzę, że konto niejakiej Zośki wciąż rozsiewa spam...

postaram sie intensywniej ogarniać
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
rtk

« #8 : Grudzień 10, 2018, 00:21:20 »
Odpowiedz cytując
Moja aktualna praca polega na gapieniu się w monitor, nocami się nudzę bo nic się nie dzieje. Jeśli są braki to mogę czasem coś ogarnąć w robocie.
#link
Dodofon
Global Moderator

« #9 : Grudzień 10, 2018, 08:48:09 »
Odpowiedz cytując
Moja aktualna praca polega na gapieniu się w monitor, nocami się nudzę bo nic się nie dzieje. Jeśli są braki to mogę czasem coś ogarnąć w robocie.

jeżeli tak, to w sumie powinien być OFICJALNY nabór....  konik
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
trusia

Moje ogłoszenia
« #10 : Styczeń 11, 2019, 09:23:55 »
Odpowiedz cytując
Moderacja ma wolne? Od środy wieczór wisi wątek dubel. Zglaszałam dwa razy, wczoraj mod Dodofon byla długo na forum (wypowiadała się w różnych wątkach), dziś też, a wątek dubel jak był, tak jest. Innych modów nie wytykam, bo nie wiem, kto nim jest.

Jak sobie nie radzicie albo nie macie czasu czy chęci na moderowanie, dlaczego nie poprosicie o pomoc?
#link
Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag    smutek   marze  emot4 
Dodofon
Global Moderator

« #11 : Styczeń 11, 2019, 09:58:11 »
Odpowiedz cytując
Moderacja ma wolne? Od środy wieczór wisi wątek dubel. Zglaszałam dwa razy, wczoraj mod Dodofon byla długo na forum (wypowiadała się w różnych wątkach), dziś też, a wątek dubel jak był, tak jest. Innych modów nie wytykam, bo nie wiem, kto nim jest.

Jak sobie nie radzicie albo nie macie czasu czy chęci na moderowanie, dlaczego nie poprosicie o pomoc?

już ogarnęłam

Moderacja = sama chodze po wątkach i sprawdzam, ale w większości usuwam/blokuję/ zamykam to co zgłoszone
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #12 : Styczeń 11, 2019, 10:52:27 »
Odpowiedz cytując
Moderacji niestety nie ogarne przy tym trybie zycia jakie prowadze...

Szukajcie kogos nowego, bo dla mnie to jest niewykonalne choćbym bardzo chciała.
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #13 : Marzec 11, 2019, 18:25:59 »
Odpowiedz cytując
Kogo mamy tutaj z tych bardziej aktywnych modów? sprawa delikatna i dość pilna.
#link

Zbieramy na traktor dla "Zwierzęcej Arkadii" !
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/traktor
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #14 : Marzec 11, 2019, 18:30:51 »
Odpowiedz cytując
Dawaj na PW.
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Rezygnacja z moderowania

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.