Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Zero waste - jak żyć bez śmieci

poprzednia następna
Strony: 1 ... 27 28 [29] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Zero waste - jak żyć bez śmieci  (Przeczytany 71207 razy)
Milala

« #840 : Lipiec 14, 2020, 16:16:21 »
Odpowiedz cytując
BASZNIA, czy chodzi może o to www.ubraniadooddania.pl?
Dziękuję Ci za to, ostatnio u mnie palący problem, dziękuję Ci bardzo.
#link
Fatalita

« #841 : Lipiec 14, 2020, 16:20:05 »
Odpowiedz cytując
Milala proszę bardzo  wink Ja osobiście nie korzystałam, ale widziałam link do tej strony na fanpage'u pewnej organizacji
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #842 : Lipiec 14, 2020, 18:47:42 »
Odpowiedz cytując
Rewelacyjna wiadomość!  hurra!  love i ta informacja o Lublinie jest świetna, to musi być prawdziwa ulga dla rodziców, że nie trzeba już latać na drugi koniec świata..

Ja właśnie odebrałam przesyłkę, bardzo dziękuję!  kocham  kwiatek woreczki są świetne, a ten duży jest naprawdę duży, całe zakupy zmieszczą się w nim  duży uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

BASZNIA

mleczna i deserowa

« #843 : Lipiec 18, 2020, 20:39:27 »
Odpowiedz cytując
Jakby co się polecam, ogarnęłam nawet koleżance z twardym dnem - od czego są pojemniki po końskich suplach wink.
#link

kolebka

Dream-maker

« #844 : Lipiec 20, 2020, 09:33:24 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, jeśli dojdą przesyłki i będziecie zadowolone, to zwrot kosztów tu https://www.siepomaga.pl/franekwojownik.

Doszło, dziękuję  konik  są bardzo ładne i praktyczne! Dzisiaj idę na zakupy  hihi zbiórka już zakończona, to wpłacę na coś innego  kwiatek
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

BASZNIA

mleczna i deserowa

« #845 : Lipiec 24, 2020, 06:34:18 »
Odpowiedz cytując
kolebka, cieszę się, dziękuję.
Zbiórek na SMAczki dzieciaczki jest niestety od groma...
Z no waste to uszyłam z reklamowej apaszki od jakiegoś dezodorantu woreczki na lawendę, fioletowe duży uśmiech. Nawet w zapachowym temacie hihihi. Nie żeby można było je komuś pokazać (heh), ale leżeć i pachnieć mogą spokojnie uśmiech.

#link

majek

zwykle sobie żartuję

« #846 : Lipiec 24, 2020, 09:42:21 »
Odpowiedz cytując
a jak przygotowac lawende do wsadzenia w wpreczki? Ususzyc?
#link
sorry, ale nie mam polskich znakow
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #847 : Lipiec 24, 2020, 11:12:37 »
Odpowiedz cytując
Pomooocy.
Czy ktoś spotkał się z metalową/aluminiową butelką/bidonem z szerokim otworem? I nie za stówkę? Potrzebuję przynajmniej 0,7, ale najfajniej byłby litr  oczy2
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
smarcik

« #848 : Lipiec 24, 2020, 11:36:45 »
Odpowiedz cytując
madmaddie Esbit ma duże butelki z szerokim otworem, bardzo polecam tę firmę - ale niestety za stówkę smutek https://8a.pl/butelka-esbit-sculptor-insulated-bottle-1000ml-steel
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

BASZNIA

mleczna i deserowa

« #849 : Lipiec 25, 2020, 07:02:17 »
Odpowiedz cytując
Jak lawenda na być np w szufladzie, to podsuszyć.
U mnie wisi w otwartej garderobie, to wkładam peczki, same się suszą.
#link

madmaddie

« #850 : Lipiec 28, 2020, 08:55:22 »
Odpowiedz cytując
smarcik, dzięki. Są idealne, właśnie takich szukam, ale muszę to przemyśleć  lol
#link

Psi blog
fanpage
Lena

« #851 : Sierpień 20, 2020, 10:48:54 »
Odpowiedz cytując
Nie wiem, czy to dobry wątek, ale może sie uda.

Kojarzy ktoś butelkę do wody, która ma na tyle duży otwór, że można do niej włożyć łapę I ją porządnie umyć? Materiał dowolny, nosić jej kilometrami nie będę, ma być do biura.
Z góry dzięki.
#link
smartini

« #852 : Sierpień 20, 2020, 10:56:58 »
Odpowiedz cytując
Lena, nie do końca to odpowiada na Twoje pytanie, ale ja myję np. butelki z Decathlona (dość szeroki otwór ale ręka nie wejdzie) w ten sposób, że wkładam gąbkę do środka i manewruję nią widelcem ;D
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
madmaddie

« #853 : Sierpień 20, 2020, 11:06:19 »
Odpowiedz cytując
Lena, wyżej pytałam o to samo wink też tak czyszczę bidon z deca, tylko tritanowy, gąbka spokojnie wchodzi.
#link

Psi blog
fanpage
busch

Mad god's blessing.

« #854 : Październik 05, 2020, 19:05:14 »
Odpowiedz cytując
Gdzie najlepiej wyrzucić stare, zużyte ubrania jeśli mój lokalny PSZOK nie odbiera takiego gatunku odpadów? Nie chciałabym iść na łatwiznę i wrzucić do zmieszanych, by leżało na wysypisku jeśli jest jakaś lepsza opcja. Mówimy tu o ubraniach, których nie da się już nosić - generalnie mam zwyczaj noszenia ubrań aż zaczną się dosłownie rozpadać, a potem jeszcze trochę hihi (dziurawe koszulki są idealne do spania, dziury na kolanach od legginsów nie przeszkadzają ćwiczyć w nich w domu itd. lol), więc wrzucanie ich do pojemnika na ubrania to strata czasu, na pewno w lumpeksie się nie sprzedadzą duży uśmiech
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #855 : Październik 05, 2020, 19:17:30 »
Odpowiedz cytując
Wrzuć, pójdą na czyściwo. Czyli na szmaty do zakładów produkcyjnych wink
#link
busch

Mad god's blessing.

« #856 : Październik 05, 2020, 19:18:38 »
Odpowiedz cytując
zembria, o, nie wiedziałam że ubrania z pojemnika na śmieci idą gdzie indziej niż do lumpeksów duży uśmiech. Czyli mówisz warto tam wrzucić nawet szmaty? duży uśmiech
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #857 : Październik 05, 2020, 19:33:19 »
Odpowiedz cytując
W sensie, wrzuć do pojemnika na odzież używaną. Te rzeczy są sortowane, część idzie do lumpów, część na czyściwo, a część jest utylizowana. Kiedyś jakiś program oglądałam na ten temat. To też jest tak, że lumpeksy kupują te rzeczy i kasa idzie na cele charytatywne w większości. Także warto jednak tam wrzucać ciuchy.
#link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #858 : Październik 05, 2020, 23:33:48 »
Odpowiedz cytując
Dobrze wiedzieć, sama mam torbę tekstyliów nienadających się już do niczego i tak od kilku dni dumam co z tym zrobić, bo też mi szkoda wrzucić do zmieszanych
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
smarcik

« #859 : Październik 06, 2020, 16:06:17 »
Odpowiedz cytując
A ja z kolei w drugą stronę - mam wielką torbę dobrych ciuchów, przeznaczonych na oddanie, ale nie mam czasu żeby prasować, robić zdjęcia i umawiać się na odbiory na śmieciarce, więc tak leżą uprane i wrzucone do siatki od kilku miesięcy  zemdlal Szkoda mi wrzucać je do kontenera, żeby właśnie nie zostały przerobione na czyściowo, ale może nie ma się czym martwić? Jeśli faktycznie te ciuchy z kontenerów są sortowane, a te dobre odsprzedawane lumpeksom w zamian za pieniądze na cele charytatywne, to może wrzucanie dobrych ciuchów do kontenera nie jest takie złe? Jak uważacie? wink
#link

flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #860 : Październik 06, 2020, 17:56:26 »
Odpowiedz cytując
Takie nadające się do noszenia, to ja już od paru lat razem z mamą oddaję do domu samotnej matki. Zawsze chętnie przyjmą, a i wszystko im się przydaje. I nie muszę się zastanawiać, czy na pewno pieniądze idą na cele charytatywne.
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook
busch

Mad god's blessing.

« #861 : Październik 06, 2020, 19:42:54 »
Odpowiedz cytując
zembria, dzięki kwiatek
#link
smarcik

« #862 : Październik 07, 2020, 09:05:36 »
Odpowiedz cytując
flygirl a myślisz, że takie rzeczy bardziej "młodzieżowe" też im się przydadzą? mam dużo t-shirtów ze śmiesznymi nadrukami, jakieś sportowe legginsy itp.. w dobrym stanie, ale muszę odchudzić szafę.
#link

flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #863 : Październik 07, 2020, 19:06:28 »
Odpowiedz cytując
No jasne, dla młodszych matek, czy większych dzieci. Ja swoje koszulki z nazwami zespołów też dawałam, jakieś dresy, legginsy itp. Nigdy nie kręcą nosem. wink
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook
Strony: 1 ... 27 28 [29] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Zero waste - jak żyć bez śmieci

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.