ZAGINIENI LUDZIE

Witam drogich revoltowiczów
Zaginęła Helena Milewska lat 83. Rejon Mazury, a dokładnie Wężówka czy revoltowicze z okolic mogą udostępniać gdzie się da ten apel o pomoc. Wyszła wczoraj popoułdniu z domu na spacer i do teraz nie wróciła.  😕 🙁

https://www.gizycko.info/zaginela-60-letnia-kobieta-rodzina-i-policja-prosi-o-pomoc/

Zmieniłam trochę tytuł wątku.
Udostępnione. Przeszukiwana jest okolica?
Tak sporo ludzi, rodzina i policja szuka od 17. Widziano ją wczoraj koło  18 godziny, szła w kierunku Gawliki Małe.
Niestety policja odmawia wezwania dzisiaj dodatkowych sil do pomocy chca czekac do jutra... dwa dni upalow, babcia bez jedzenia i picia. 😵
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 sierpnia 2018 23:29
Mogła się w lesie zgubić. Tam jest sporo dróg, a pewnie szła z Wężówki na skróty leśną drogą. Trudne poszukiwania.
A szpitale sprawdzone? Jesli byla bez dokumentów, to mogla trafic do jakiegos szpitala a rodzina nie zostać powiadomiona, bo nie ma jak w takiej sytuacji, choc teoretycznie policja powinna to sprawdzić.... ale toeretycznie a praktycznie to rożnie bywa... ja bym nękała szpitale i sie upewniła
Prawdopodobnie w lesie pomyliła drogi. Las sie zmienił sa wycinki, nowe drzewa sadzone. Ktos widział ją 7km od domu, siedziała pod drzewem. Tak szpitale były sprawdzone, ale dzisiaj dzwoniłam juz do teścia aby jeszcze raz dzisiaj sprawdzili.
totalnie nie moje rejony, nawet nie wiem, kto z moich znajomych mógłby tam mieszkać, ale skoro Pani była widziana, to myślę, że to kwestia czasu, a wszystko się dobrze skończy! wiosną tego roku zaginął mój kolega, więc całkowicie rozumiem temat, sporo szukaliśmy na własną ręką, ale niestety nie udało nam się odnaleźć go żywego 😕
Współczuję  🙁 JA nie rozumiem policja dzisiaj pojawiła się dopiero o 10 godzinie  😵 a na każdą prośbę, tylko odpowiadają, że oni wiedzą co robbią. Uparli się szukać tylko w tym rejonie gdzie była widziana przedwczoraj. Może jednak powinni szukać już w kierunku domu.
anil22, no nie żartuj. To jest jakiś obłęd ich działania.
U nas w okolicy ostatnio zaginal starszy mezczyzna w lesie. Zebralo sie duzo osob z okolicznych miejscowosci (starych i mlodych) i wyruszono na poszukiwania -pan sie odnalazl. Mysle, ze to dobry pomysl byl.
Od dwóch dni pobliskie lasy są przeszukiwane. Dzisiaj rozwieszane są plakaty i ogłoszenia są już w Radio. Dron z podczerwiwnią nic nie znalazł.
anil22 Trzymam kciuki, daj znać jak będą nowe wieści.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 sierpnia 2018 22:57
anil22- Teraz jestem daleko wiec nic nie pomogę, ale zasugeruj sprawdzenie okolic jezior w lesie. Bo gdyby tylko zabłądziła, to raczej wyszłaby albo w Wydminach, albo w Gawlikach, albo w Mazuchówce. Chyba że zbłądziła w stronę Panistrugi, ale wtedy musiałaby tory pokonać więc by drogę do domu odnalazła.
Atea Dziękuje, dam znać na pewno.
Demetek wlaśnie w stronę Wydmin i Gawlik były prowadzone poszukiwania. Nic nie znaleziono. Jeziora i bagna przeczesane. Od dzisiaj zaczynają poszukiwania w zupełnie innych kierunkach. Rodzina podejrzewa udział osób trzecich i możliwa będzie już interwencja wydziału kryminalnego.
Czy są jakieś wieści ?
Witam
dzisiaj mija tydzień od zaginięcia  🙁 Poszukiwania nadal bez żadnych rezultatów.
http://gazetaolsztynska.pl/530581,Trwaja-poszukiwania-81-letniej-Heleny-Milewskiej.html?utm_campaign=shareaholic
Okropne, nie wiem co musicie przeżywać 🙁  Mam nadzieję, że Ją odszukacie.
Nawet nie wiem co napisać.. Codziennie tu zaglądam i za każdym razem mam nadzieję że przeczytam dobra wiadomość.. Mocno, mocno zaciskam kciuki aby ta historia miała szczęśliwe zakończenie..
Dziekuje :kwiatek:
Życie teraz nasze jest ciężkie, wszystkie plany zawieszone

Juz nie wiemy sami gdzie szukać. Może  to śmieszne, ale skontaktowaliśmy sie z jasnowidzem nawet. Moze od jutra policja podejmie jakieś nowe kroki. Jutro przyjeżdżają psy do poszukiwań zwłok
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 sierpnia 2018 20:19
anil22, ja też nie komentuję, ale wchodzę za każdym razem mając nadzieję na happy end.
Ja też czytam...współczuję bardzo  :przytul:
anil22, trzymaj się.
Dziękuję Wam bardzo :kwiatek: fajnie wiedzieć,  że ktoś nas wspiera.
Dzisiaj pies przeszukał miejsce gdzie oatatnio babcia była widziana. Nic nie znalazł, zaczynam się  zastanawiać, czy nie powinniśmy przyjąć innego scenariusza..
anil22, jakieś wieści?
straszne, myślałam, że Pani szybko się odnajdzie, a tu nic 🙁 ale nie traćmy nadziei! cały czas obserwuję sprawę i trzymam mocno kciuki!
Witam do dzisiaj zero śladu. Dzisiaj miały powrócić psy tropiące i szukać w innych miejscach. Brakuje nam juz pomysłów.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2018 14:16
anil22, też tu zaglądam i trzymam kciuki.
Boże.. Współczuję I zaciskam kciuki..
Współczuję, trzymajcie się.
Trzymam kciuki 🙁
A babcia może nie poznała kogoś nowego ostatnio?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się