ZAGINIENI LUDZIE

Dziekuję  :kwiatek:
Podobno nie. Pół roku spędziłą prawie u nas w łódzkim, ze względu na operacje oczu i wiosną wróciła do siebie na mazury. Raczej mało towarzyska była. Raczej rodzinna. Ale nigdy nie wiadomo.
Dzisiaj znowu była policja z psem przeszukali kolejny rejon i nic. Podobno zaczeli przesłuchiwać ludzi. I sprawdzali szamba w całej wsi.  🤔
Chcemy wydrukować plakaty z trescią o nagrodzie za wskazanie miejsca pobytu. Może ktoś coś wie i połasi się na pieniądze. Myślicie, że to bry pomysł?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 sierpnia 2018 19:17
anil22, a jest w okolicy jakiś klasztor? Czy mieszkała w tym miejscu od urodzenia? Tata od znajomej cioci im ciągle ucieka, żeby wrócić do miejsca gdzie mieszkał jako dziecko
Anil22, każdy pomysł będzie dobry, a plakat tym bardziej bo im więcej ludzi wie o poszukiwaniach tym większa szansa że ktoś cos widział, wie lub zareaguje jak zobaczy/usłyszy.  Jedni skuszą się na nagrodę a inni będą chcieli pomoc. Im głośniej tym imo większe szanse.  :kwiatek:
Wszytskie miejsca poprzedniego zamieszkania były przeszukane.
Mamy nowy trop. Okazuję się, że ludzie którzy babcie widzieli, błędnie określili kolory stroju. Możliwe, że wcale tamtędy nie szła.
Najgorsze jest to, że jest inna możliwa drogą z mnóstwem odgałęzień, drogami polnymi, jeziorem, drogami wokół jeziora, przez lasy, przez pola. 😵
Anil22, mocno zaciskam kciuki, żeby Twoja Babcia odnalazła się bezpieczna , żeby się okazało, że gdzieś u kogoś się zatrzymała, żeby wszystko dobrze się skończyło.. Mocno przytulam  :przytul:
Dzisiaj wpłyneła do nas wiadomość, że jakiś młody człowiek widział babcię w Ełku na promenadzie. Policja sprawdza monitoring, a w poniedziałek ruszają przesłuchania.
Dzisiaj mijają 3 tygodnie.
Oby to była Ona, cała, zdrowa i za chwilę w domu!
niejednokrotnie ludzie znajdowali się po długim czasie cali i zdrowi, cały czas myślę o Was, oby to była Wasza Babcia, wierzę, że to kwestia dni i znowu będziecie razem!
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1811023488933761&id=100000783829171

Jeśli ktos pochodzi z Ełku peosze o pomoc w poszukiwaniach lub w rozpowszechnianiu wizerunku babci moze ka ktos zauwazy lub widzial.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1811023488933761&id=100000783829171

Jeśli ktos pochodzi z Ełku peosze o pomoc w poszukiwaniach lub w rozpowszechnianiu wizerunku babci moze ka ktos zauwazy lub widzial.


mogę udostępnić u siebie, ale link nie działa
anil22 może ta strona na Facebooku jest tylko dla znajomych? Zmień status , bo faktycznie nie działa...
Teraz jest ok. 🙂
Udostępniłam u siebie..
anil22, macie jakieś nowe wiadomości?
Witam wszystkich.  Niestety do dzisiaj żadnej wiadomości, ani śladu.  Policjant prowadzący sprawę powiedział,  że jeszcze nigdy nie mieli takiej sprawy bez żadnej poszlaki, śladu, niczego.  Przesłuchania doprowadziły tego, że to nie ta osobę widzieli świadkowie.  To jest straszna glupota, ludzie wydzwaniaja mówią , że  widzieli potem wychodzą kwiatki...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 września 2018 17:59
Straszne 🙁
anil22, też śledzę wątek, bardzo współczuję i trzymam kciuki żeby sprawa się szybko rozwiązała
Scottie   Cicha obserwatorka
05 października 2018 19:49
Dalej żadnych informacji? 🙁
Witam do dzisiaj bez zmian. Wyemitowany był odcinek.
https://vod.tvp.pl/video/ktokolwiek-widzial,08092018,38569874
Straszna musi być ta niepewność 🙁 ale jest nadzieja i trzymam cały czas kciuki że babcia się odnajdzie cała i zdrowa  :kwiatek:
Dokładnie ciągle jest nadzieja. Może leży gdzieś w szpitalu. Nie wiadomo.
Anil, trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości
anil22 To musi być straszne co przeżywacie... czy macie jakieś nowe wieści?  Mój tato w zeszłym roku kontaktował się z jasnowidzem (w sprawie włamania i kradzieży) i ten bardzo mu pomógł, nakierował na osoby w to zamieszane. Niestety na końcu zawiódł system/policja. Nie mniej uważam, że zaginięcie człowieka, jest ponad jakąkolwiek wartością i może warto tego spróbować. Trzymam kciuki za odnalezienie babci  :przytul:
Niestety do dziś żadnego śladu.  Była współpraca z dwoma jasnowidzami ale bez rezultatów.  Policja czekała na ścięcie pól kukurydzy.  Ale tam też nie potwierdził się póki co żaden ślad.  Zimą poszukiwania raczej niemożliwe.
Nadal jest nadzieja i oby sprawa się szczęśliwie zakończyła. Może twoja babcia poznała kogoś przez kogo odcięła się od najbliższych?Po tak długim czasie nawet nie chcę myśleć, co czujesz 🙁
Dostaliśmy potwierdzenie DNA zostały znalezione szczątki ciała  w lesie. Znalazł je mężczyzna szukający poroży. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz. Jedyną pozytywną rzeczą tejnsytuacji jest możliwość wyprawienia pogrzebu.
emptyline   Big Milk Straciatella
24 kwietnia 2019 21:10
anil22, bardzo mi przykro, trzymajcie się mocno.
anil22, przykro bardzo...
Bardzo mi przykro  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się